Karton Bardak ile Para Kazan!

Karton bardak imalatı yapamıyorsak alıp satarak para kazanabiliriz.

 

Karton bardak imalatı hakkında yazılarımız oldu bu mevzuda girişimciler bir fazlaca heyecanlı. Sadece maliyetler ve yetersiz ana para kimi zaman önümüze geçebiliyor. Bu mevzuda bir alan daha deneyebiliriz. Bilhassa karton bardak imalatı meydana getirecek kişiler için biçilmiş kaftan. Niçin diye sormuş olacaktır olursanız , bu işe girmeden hem piyasanın nabzını tutarsınız hemde önünüzü görerek pazar oluşturabilirsiniz. Türkiyenin dört bir yanında gereksinim halinde olan karton bardak doğrusu kullan at sektörü doyurulamıyor.  Bu mevzuda büyük talepler bulunmakta. Bu mevzuda yapabileceğimiz üreticiden fason olarak yaptırır ve piyasada satışa sunabiliriz. Bu mevzuda birkaç bardak imalatçısını gezerek informasyon edinebilirsiniz.

Toptan Alımın faydası

 

Toptan olarak alımlarda daima avantaj vardır. Unutmayalım ki bir malı satarken değil alırken kazanırsınız. Bu yüzden kaç liraya aldığınız önemlidir. Her fiyatın bir alıcısı vardır yeterki doğru kişiyi bulun. Ilk olarak fiyatlar mevzusunda bayağı sual geliyor fakat dolar kurunun devamlı hareketli olması bu mevzuda ki informasyon yeterliliğimizi kısıtlıyor.

Yapacağımız antak kalma bardak imalatçısının üretim kapasitesi ile örtüşmemeli. Diyelim ki günde 50 koli üretebilen bir şirket ile çalışmak istiyorsanız asla günlük 50 koli bazında çabalamayın müşterinize rezil olmuş olursunuz. Sonrasın da aldığımız malı müşteriye ulaştırabiliriz. Bu mevzuda ki öteki konulardan bir tanesi satın alan olarak kimlerle çalışmalıyız oluyor. Alım satım yapacaksanız sürümden kazanırsınız. Piyasada rekabet var ve bu mevzuda sizler fiyat rekoltenizi iyi yönetmelisiniz. Şuan da 120 lira ve üstünde fiyatlar olabiliyor. Daha ucuz da maliyetler var evet fakat dediğimiz benzer biçimde kağıt kalitesi ince ve el yakan cinsten. Çin kağıtları ek olarak koku da yapıyor bu müşterilerinizin size negatif dönüşler yapmasını sağlayabilir.

120 lira olarak hesaplarsak 100 koli ile adım atmak mantıklı olabilir. Toplamda 12,000 liralık yatırımı peşin olarak satmanız mühim karton bardak sektöründe vadeli satış size kâr değil zarar getirecektir. Peşin satarak para kazanabilirsiniz.Örneğin aldığınız malı 120 olarak varsayalım bu malı n11 hepsiburada benzer biçimde sanal mağazalarda kolaylıkla pazarlayabilirsiniz. Gerçek müşterilerinize 150 benzer biçimde sayılara pazarlayabilirsiniz. Heleki bulunduğunuz yerde kolay bulunan bir şey değilse 180 den aşağıya inmeyin derim. Kârlı bir iş ve ihmal etmeyin talep hep var. Ben bugüne dek emin olun elinde mal kalan üretici görmedim karton bardak mevzusunda. Kolaylıkla 12,000 liralık sermayeyi 3000 tl olarak geri alabilirsiniz. Kâr marjı olarak %30 olarak satış yapabilirsiniz fakat dediğimiz benzer biçimde bulunduğunuz yerde ki potansiyele dikkat edin.

 

Karton Bardak İle ilgili Informasyon ve düşünce edinmek için yeni kitabımız çıktı. Sizler bu benzeri olmayan kitabından yararlanmak için derhal satın alabilirsiniz.

 

N11 üstünden satın almak için bağlantı aşağıda :

https://urun.n11.com/kaynak-kitaplar/karton-bardak-imalati-kilavuzu-P453330295

“Karton Bardak ile Para Kazan!” üzerine 14 yorum

 1. Alıp satmak daha mantıklı bizce..iyi ve dürüst çalışan bir üretici ile yola devam edilerek fiyat performans ürünleriyle başarı sağlanabilir. Biz üretim yapmak isteyenlere ilk etapta alıp satmayı tavsiye ediyoruz.

 2. Teşekkür ederiz Sayın Admin ;

  Biz Kimiz?
  Hızla büyüyen ve gün geçtikçe vazgeçilmez hale gelen, kullan at ürünler sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla şirketimiz, Aycup ® 2012 yılında kurulmuştur. İstanbul Beykoz’da bulunan ofisi ile kurumsal firmalara yönelik özel çözümler sunarak, başta karton bardak, ahşap karıştırıcı, ofis sarf malzemeleri ve kullan- at ürünlerin satışını yapmaktayız.

  Kendi müşteri portföyüne kısa bir zamanda sahip olan Aycup® yaptığı yatırımlarla markasını sektöre kabul ettirerek ciddi bir yer edinmiştir. Aycup ® kağıt bardak, sektöründeki trendleri sürekli güncel tutarak, satış ve kalite farkını her geçen gün geliştirip büyümektedir.

  Kalitesi ile her geçen gün dikkat çeken Aycup ® markamız karton bardak, tahta karıştırıcı, plastik karıştırıcı, kullan at malzemeleri satışında sektörünün lokomotifi halindedir.

  Aycup ® insan sağlığına zararsız, doğada çözülen ham maddeden üretilen ve seçilen kullan at ürünlerinin, geri dönüşümü maksimum seviyeye çıkarmak için yoğun gayret göstermektedir. Firmamız müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

  Türkiye’de ambalaj denilince akla gelen lider Marka Aycup ® ‘tır. ”Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” öncelik verdiğimiz prensibimizdir.

  Aycup ® markası Aycup şirketinin tescilli markasıdır.

  Saygılarımızla ✔

  • merhabalar öncelikle girişim için tebirkler düşüncesi bile iyi öncelikle şunu söyliyeyim ürettiğiniz ürün karton bardak elinizde asla kalmaz satılır ama pazara ayak uydurmayı ve maliyetleri iyi değerlendirin bunlar her sektörde olan ama bu sektörde önemli olan bir konu. gerisinde aklına takılan şeyler olursa bize yazın

Yorum yapın