Karton Bardak ile Para Kazan!

Karton bardak imalatı yapamıyorsak alıp satarak para kazanabiliriz.

 

Karton bardak imalatı hakkında yazılarımız oldu bu konuda girişimciler bir hayli heyecanlı. Ancak maliyetler ve yetersiz sermaye bazen önümüze geçebiliyor. Bu konuda bir alan daha deneyebiliriz. Özellikle karton bardak imalatı yapacak kişiler için biçilmiş kaftan. Neden diye soracak olursanız , bu işe girmeden hem piyasanın nabzını tutarsınız hemde önünüzü görerek pazar oluşturabilirsiniz. Türkiyenin dört bir yanında ihtiyaç halinde olan karton bardak yani kullan at sektörü doyurulamıyor.  Bu konuda büyük talepler bulunmakta. Bu konuda yapabileceğimiz üreticiden fason olarak yaptırır ve piyasada satışa sunabiliriz. Bu konuda birkaç bardak imalatçısını gezerek bilgi edinebilirsiniz.

Toptan Alımın faydası

 

Toptan olarak alımlarda her zaman avantaj vardır. Unutmayalım ki bir malı satarken değil alırken kazanırsınız. Bu yüzden kaç liraya aldığınız önemlidir. Her fiyatın bir alıcısı vardır yeterki doğru kişiyi bulun. Öncelikle fiyatlar konusunda bayağı soru geliyor ama dolar kurunun sürekli hareketli olması bu konuda ki bilgi yeterliliğimizi kısıtlıyor.

Yapacağımız anlaşma bardak imalatçısının üretim kapasitesi ile örtüşmemeli. Diyelim ki günde 50 koli üretebilen bir firma ile çalışmak istiyorsanız asla günlük 50 koli bazında çalışmayın müşterinize rezil olursunuz. Sonrasın da aldığımız malı müşteriye ulaştırabiliriz. Bu konuda ki diğer konulardan bir tanesi müşteri olarak kimlerle çalışmalıyız oluyor. Alım satım yapacaksanız sürümden kazanırsınız. Piyasada rekabet var ve bu konuda sizler fiyat rekoltenizi iyi yönetmelisiniz. Şuan da 120 lira ve üzerinde fiyatlar olabiliyor. Daha ucuz da maliyetler var evet ama dediğimiz gibi kağıt kalitesi ince ve el yakan cinsten. Çin kağıtları ayrıca koku da yapıyor bu müşterilerinizin size olumsuz dönüşler yapmasını sağlayabilir.

120 lira olarak hesaplarsak 100 koli ile başlamak mantıklı olabilir. Toplamda 12,000 liralık yatırımı peşin olarak satmanız önemli karton bardak sektöründe vadeli satış size kâr değil zarar getirecektir. Peşin satarak para kazanabilirsiniz.Mesela aldığınız malı 120 olarak varsayalım bu malı n11 hepsiburada gibi sanal mağazalarda kolaylıkla satabilirsiniz. Reel müşterilerinize 150 gibi rakamlara satabilirsiniz. Heleki bulunduğunuz yerde kolay bulunan bir şey değilse 180 den aşağıya inmeyin derim. Kârlı bir iş ve unutmayın talep hep var. Ben bugüne kadar inanın elinde mal kalan üretici görmedim karton bardak konusunda. Kolaylıkla 12,000 liralık sermayeyi 3000 tl olarak geri alabilirsiniz. Kâr marjı olarak %30 olarak satış yapabilirsiniz ama dediğimiz gibi bulunduğunuz yerde ki potansiyele dikkat edin.

 

Karton Bardak İle ilgili Bilgi ve fikir edinmek için yeni kitabımız çıktı. Sizler bu eşsiz kitaptan faydalanmak için hemen satın alabilirsiniz.

 

N11 üzerinden satın almak için link aşağıda :

https://urun.n11.com/kaynak-kitaplar/karton-bardak-imalati-kilavuzu-P453330295

“Karton Bardak ile Para Kazan!” üzerine 14 yorum

 1. Alıp satmak daha mantıklı bizce..iyi ve dürüst çalışan bir üretici ile yola devam edilerek fiyat performans ürünleriyle başarı sağlanabilir. Biz üretim yapmak isteyenlere ilk etapta alıp satmayı tavsiye ediyoruz.

  Cevapla
 2. Teşekkür ederiz Sayın Admin ;

  Biz Kimiz?
  Hızla büyüyen ve gün geçtikçe vazgeçilmez hale gelen, kullan at ürünler sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla şirketimiz, Aycup ® 2012 yılında kurulmuştur. İstanbul Beykoz’da bulunan ofisi ile kurumsal firmalara yönelik özel çözümler sunarak, başta karton bardak, ahşap karıştırıcı, ofis sarf malzemeleri ve kullan- at ürünlerin satışını yapmaktayız.

  Kendi müşteri portföyüne kısa bir zamanda sahip olan Aycup® yaptığı yatırımlarla markasını sektöre kabul ettirerek ciddi bir yer edinmiştir. Aycup ® kağıt bardak, sektöründeki trendleri sürekli güncel tutarak, satış ve kalite farkını her geçen gün geliştirip büyümektedir.

  Kalitesi ile her geçen gün dikkat çeken Aycup ® markamız karton bardak, tahta karıştırıcı, plastik karıştırıcı, kullan at malzemeleri satışında sektörünün lokomotifi halindedir.

  Aycup ® insan sağlığına zararsız, doğada çözülen ham maddeden üretilen ve seçilen kullan at ürünlerinin, geri dönüşümü maksimum seviyeye çıkarmak için yoğun gayret göstermektedir. Firmamız müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

  Türkiye’de ambalaj denilince akla gelen lider Marka Aycup ® ‘tır. ”Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” öncelik verdiğimiz prensibimizdir.

  Aycup ® markası Aycup şirketinin tescilli markasıdır.

  Saygılarımızla ✔

  Cevapla
 3. Merhaba :
  Size karton bardak uretip satma şansım varmi yeni bir girisimyiz iki arkadas ortak bu ise girmek istiyoruz.
  Yardimci olursaniz seviniriz saygılar.

  Cevapla
 4. Merhaba :
  Size karton bardak uretip satma şansım varmi yeni bir girisimyiz iki arkadas ortak bu ise girmek istiyoruz.
  Yardimci olursaniz seviniriz saygılar.

  Cevapla
  • merhabalar öncelikle girişim için tebirkler düşüncesi bile iyi öncelikle şunu söyliyeyim ürettiğiniz ürün karton bardak elinizde asla kalmaz satılır ama pazara ayak uydurmayı ve maliyetleri iyi değerlendirin bunlar her sektörde olan ama bu sektörde önemli olan bir konu. gerisinde aklına takılan şeyler olursa bize yazın

   Cevapla
 5. Merhabalar bende 2 makine ile baslamayi dusunuyorum yerli malı ile fakat tekbi sorunvar toptan kime satabilirim.nereden toptanciyi bulabilirim ?

  Cevapla

Yorum yapın