KARTON BARDAK HAMMADDE TEDARİĞİ

Karton bardak imalatı için lüzumlu hammadde arayışı içinde olan imalatçılar için hammadde tedariği mühim bir mevzu haline gelmeye başladı ki bu mevzuda yetersiz tedarik sonucunda ürün sıkıntısı oluşabiliyor. Hammdde alımı yapmak için biz ile iletişime geçebilirsiniz. Karton bardak hammaddesi gramajları ile ilgili ayarlamalarınızı yaparak ölçünüze gore kesim yaptırabilirsiniz. Taban kağıdı için ihtiyaç duyulan 5 tonda 1 ton hammadde alımında dikkate almanız ihtiyaç duyulan konulardan birtanesidir. Hammadde mevzusunda tedarik etmeniz ihtiyaç duyulan miktarı bizlere söyleyerek öncesinden ayarlama yapabilirsiniz. Güncel kağıt fiyatını sizler için aşağıda paylaşıyoruz.

 

GÜNCEL HAMMADDE FİYATI : 1300 EURO + KDV

Kur üstünden hesaplayabilirsiniz. Hammadde tedariği için iletişime geçebilirsiniz.

Karton bardak üretiminde hammaddenin önemini anlatmak gerekir ise kağıdınızın kalitesi sizler için ehemmiyet taşımaktadır. Bu mevzuda üretilecek olan ürünün kalitesi sizin tedarik ettiğiniz kağıt ile doğru orantılıdır. Her ne kadar kağıt önemi olsa da bu mevzuda makine şeklinde öteki etkenler de bulunmaktadır. Karton bardak imalatı sektörüne yeni girişimci iseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Karton bardak hammadde tedariği mevzusunda kafalardaki ilk sual kağıdın gr ve özelliği oluyor. Bu mevzuda denediğiniz ve güvenilir olduğunuz kağıtları kullanmak en mantıklısı olacaktır.

Ek olarak sizlerden gelen sorular dahilinde satış mevzusunda sizlere destek vermekteyiz. Satış ile ilgili destek almak ve ürünlerinizi pazarlamak mevzusunda sizler için aracı olabilmekteyiz. Toplu alım satım işlemlerinde siz değerli ziyaretçilerimizin yanındayız. Kıymetli okuyucularımız ilk olarak göstermiş olduğunuz ilgiye ve bu mevzuda bizimle yaptığınız iletişimler için bir teşekkürü borç biliriz.

“KARTON BARDAK HAMMADDE TEDARİĞİ” üzerine 2 yorum

  1. İyi günler ben karton bardak hammaddesi almak istiyorum fiyatları ne kadar acaba ve iletişim bilgisi ala bilirmiyim tesekkurler

    Cevapla

Yorum yapın