KARTON BARDAK HAMMADDE TEDARİĞİ

Karton bardak imalatı için gerekli hammadde arayışı içerisinde olan imalatçılar için hammadde tedariği önemli bir konu haline gelmeye başladı ki bu konuda yetersiz tedarik sonucunda ürün sıkıntısı oluşabiliyor. Hammdde alımı yapmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Karton bardak hammaddesi gramajları ile ilgili ayarlamalarınızı yaparak ölçünüze göre kesim yaptırabilirsiniz. Taban kağıdı için gereken 5 tonda 1 ton hammadde alımında dikkate almanız gereken konulardan birtanesidir. Hammadde konusunda tedarik etmeniz gereken miktarı bizlere söyleyerek önceden ayarlama yapabilirsiniz. Güncel kağıt fiyatını sizler için aşağıda paylaşıyoruz.

 

GÜNCEL HAMMADDE FİYATI : 1300 EURO + KDV

Kur üzerinden hesaplayabilirsiniz. Hammadde tedariği için iletişime geçebilirsiniz.

Karton bardak üretiminde hammaddenin önemini anlatmak gerekir ise kağıdınızın kalitesi sizler için önem taşımaktadır. Bu konuda üretilecek olan ürünün kalitesi sizin tedarik ettiğiniz kağıt ile doğru orantılıdır. Her ne kadar kağıt önemi olsa da bu konuda makine gibi diğer etkenler de bulunmaktadır. Karton bardak imalatı sektörüne yeni girişimci iseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Karton bardak hammadde tedariği konusunda kafalardaki ilk soru kağıdın gr ve özelliği oluyor. Bu konuda denediğiniz ve emin olduğunuz kağıtları kullanmak en mantıklısı olacaktır.

Ayrıca sizlerden gelen sorular dahilinde satış konusunda sizlere destek vermekteyiz. Satış ile ilgili destek almak ve ürünlerinizi pazarlamak konusunda sizler için aracı olabilmekteyiz. Toplu alım satım işlemlerinde sizlerin yanındayız. Değerli okuyucularımız öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiye ve bu konuda bizimle yapmış olduğunuz iletişimler için bir teşekkürü borç biliriz.

“KARTON BARDAK HAMMADDE TEDARİĞİ” üzerine 2 yorum

  1. İyi günler ben karton bardak hammaddesi almak istiyorum fiyatları ne kadar acaba ve iletişim bilgisi ala bilirmiyim tesekkurler

    Cevapla

Yorum yapın