Kargo Şirketi Kurmak!

Son zamanlarda evde kalan tüketici evinden sipariş ve alışveriş yapmaya başladı. Bu da kargo şirketlerinin yükünü arttırdı. İşleri artan kargo şirketleri artık yoğunlukla savaşmaya başladı. Bu konuda yoğunluğun fırsata çevirmek isteyen girişimciler için mng kargo iş kurmak isteyen girişimcilere bayilik fırsatları vermeye başladı.

Şirket birlikte büyümek ve kârlı yatırım için mng kargo acentası ol sloganı ile yatırımcılarını bekliyor. Şirket konum ve il ilçe bilgileri ile başvuru formu ile başvuru alıyor. Başvuru sonrası sizlerle iletişime geçiyorlar. Eğer sizde bu konuda bilgili iseniz hemen başvuru yapabilirsiniz.

Başvurunuz için öncelikle mngkargo.com.tr adresinden acenta başvuru linkini tıklayarak sonra ilgili olduğunu ili seçiyorsunuz. Sonrasında firma sizlere hangi bölgelerin uygun olup olmadığını belirtiyor. Bu belirtilen ve uygun olan bölgeye göre sizlere başvuru formu geliyor.

 

Şirket başvuru şartları ise :

  • 25 yaşını doldurmuş, bay ve bayanlar ( erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış )
  • En az lise tercihen üniversite mezunu,
  • İletişim becerileri yüksek, iyi ticaret siciline sahip,
  • Ekip çalışması ve ekip yönetimi konularına yatkın,
  • Müşteri edinmenin yaratıcı ve verimli yollarını bularak yüksek kazanç elde etmeyi hedefleyen,
  • Yapınızda yukarıda belirtilen nitelikler var ise aşağıdaki “Acentelik Başvuru Formu”nu doldurup gönderebilirsiniz. Yıldızlı alanların doldurulması zorunludur.

Peki kargo şirketi kurarak ve ya acenta olarak ne kadar kazanırım sorunuzu yanıtlayalım.

 

Bu konuda her firma kendine ait fiyatlar ve hakedişler ile çalışıyor. Bu konuda çalışmak istediğiniz firmalardan bilgi alabilirsiniz.

 

 

“Kargo Şirketi Kurmak!” üzerine bir yorum

Yorum yapın