Kargo Şirketi Kurmak!

Son zamanlarda evde kalan tüketici evinden sipariş ve alışveriş halletmeye başladı. Bu da kargo şirketlerinin yükünü arttırdı. İşleri artan kargo şirketleri artık yoğunlukla savaşmaya başladı. Bu mevzuda yoğunluğun fırsata çevirmek isteyen girişimciler için mng kargo iş oluşturmak isteyen girişimcilere bayilik fırsatları vermeye başladı.

Şirket beraber büyümek ve kârlı yatırım için mng kargo acentası ol sloganı ile yatırımcılarını bekliyor. Şirket konum ve il ilçe detayları ile müracaat formu ile müracaat alıyor. Müracaat sonrası sizlerle iletişime geçiyorlar. Eğer sizde bu mevzuda bilgili iseniz derhal müracaat yapabilirsiniz.

Başvurunuz için ilk olarak mngkargo.com.tr adresinden acenta müracaat linkini tıklayarak sonrasında ilgili bulunduğunu ili seçiyorsunuz. Sonrasında şirket sizlere hangi bölgelerin uygun olup olmadığını belirtiyor. Bu belirtilen ve uygun olan bölgeye bakılırsa sizlere müracaat formu geliyor.

 

Şirket müracaat şartları ise :

  • 25 yaşını doldurmuş, bay ve bayanlar ( adam adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış )
  • Minimum lise tercihen üniversite mezunu,
  • İletişim becerileri yüksek, iyi tecim siciline haiz,
  • Ekip emek vermesi ve ekip yönetimi mevzularına yatkın,
  • Satın alan edinmenin yaratıcı ve verimli yollarını bularak yüksek kazanç elde etmeyi hedefleyen,
  • Yapınızda yukarıda belirtilen nitelikler var ise aşağıdaki “Acentelik Müracaat Formu”nu doldurup gönderebilirsiniz. Yıldızlı alanların doldurulması zorunludur.

Peki kargo şirketi kurarak ve ya acenta olarak ne kadar kazanırım sorunuzu yanıtlayalım.

 

Bu mevzuda her şirket kendine ilişik fiyatlar ve hakedişler ile çalışıyor. Bu mevzuda çalışmak istediğiniz firmalardan data alabilirsiniz.

 

 

“Kargo Şirketi Kurmak!” üzerine 3 yorum

Yorum yapın