Kahve Durağı Bayilik Veriyor

İş oluşturmak isteyenlere bayilik fırsatı kahve durağından. 6 yıl ilkin kurulan Kahve Durağı, günümüzde Türkiye’nin değişik kentlerinde toplam 86 bayiliğe haizdir. 

Kahve Durağı, Türkiye ve dünyada gelişme adımlarını hızlandırmak istiyor. Bu kapsamda bayilik vermeyi sürdüren firmadan bayilik alabilmek için averaj 300 bin liralık yatırım sermayesine gerekseme duyulmaktadır. Kendine özgü bir konseptte kurulan bayilikler, tamamen renk uyumu ve dikkat çekici bir halde şirket mensupları tarafınca gerçekleştiriliyor.

Şirket bünyesinde bayiliklerinin finansal durumları ile ilgili yorum meydana getirecek olursak genel olarak kârlı iş yaptıklarını söyleyebiliriz. Para kazanıyor demek istiyoruz.

Kahve Durağı’ndan bayilik alınabilmesi için belirlenecek dükkanın iç alanının 100 metrekare ve dış alanının ise 80 metrekare olması gerekiyor. Firmadan alınan bilgiye bakılırsa, dış alanı bulunmayan dükkanlar için franchise verilmiyor. Şirket bayiliklerinde satılan ürünlerde kar marjı averaj yüzde 70. Şirket dönem sonunda elde edilmiş cironun yüzde 3’ünü de reklam katılım oranı olarak almaktadır.

Kahve Durağı, bayilik kurulumlarını kendisi gerçekleştiriyor ve şubede çalışacak personel eğitimlerini de bu kapsamda ana şirket tarafınca yürütülüyor. Kahve Durağı bayiliklerinde sözleşme süresi ise 5 yıl.

Kahve Durağı,  lokasyonlarında “shop”, AVM’lerde ise hem “shop” hem de “Kiosk” konsepti için bayilik seçeneği sağlıyor. Şirket ek olarak hem lokasyon hem de bayilik açılacak şube için de fizibilite emek harcaması yapmaktadır. Firmanın tüm şubeleri, şirket bünyesinde açıldıktan sonrasında franchise sahiplerine anahtar teslim olarak sunuluyor. Firmanın bayilik sözleşme süresi ise minimum 5 yıl.

“Kahve Durağı Bayilik Veriyor” üzerine bir yorum

Yorum yapın