Kahve Durağı Bayilik Veriyor

İş kurmak isteyenlere bayilik fırsatı kahve durağından. 6 yıl önce kurulan Kahve Durağı, günümüzde Türkiye’nin farklı kentlerinde toplam 86 bayiliğe sahiptir. 

Kahve Durağı, Türkiye ve dünyada büyüme adımlarını hızlandırmak istiyor. Bu kapsamda bayilik vermeyi sürdüren firmadan bayilik alabilmek için ortalama 300 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyulmaktadır. Kendine has bir konseptte kurulan bayilikler, tamamen renk uyumu ve dikkat çekici bir şekilde firma personelleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Firma bünyesinde bayiliklerinin finansal durumları ile ilgili yorum yapacak olursak genel anlamda kârlı iş yaptıklarını söyleyebiliriz. Para kazanıyor demek istiyoruz.

Kahve Durağı’ndan bayilik alınabilmesi için belirlenecek dükkanın iç alanının 100 metrekare ve dış alanının ise 80 metrekare olması gerekiyor. Firmadan alınan bilgiye göre, dış alanı bulunmayan dükkanlar için franchise verilmiyor. Firma bayiliklerinde satılan ürünlerde kar marjı ortalama yüzde 70. Firma dönem sonunda elde edilen cironun yüzde 3’ünü de reklam katılım payı olarak almaktadır.

Kahve Durağı, bayilik kurulumlarını kendisi gerçekleştiriyor ve şubede çalışacak personel eğitimlerini de bu kapsamda ana firma tarafından yürütülüyor. Kahve Durağı bayiliklerinde sözleşme süresi ise 5 yıl.

Kahve Durağı,  lokasyonlarında “shop”, AVM’lerde ise hem “shop” hem de “Kiosk” konsepti için bayilik seçeneği sağlıyor. Şirket ayrıca hem lokasyon hem de bayilik açılacak şube için de fizibilite çalışması yapmaktadır. Firmanın tüm şubeleri, şirket bünyesinde açıldıktan sonra franchise sahiplerine anahtar teslim olarak sunuluyor. Firmanın bayilik sözleşme süresi ise minimum 5 yıl.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.