İnternetten Para Kazanma Yöntemi!

İnternetten para kazanmak birçok webmaster’in emeklerinin karşılığını almak amacı ile istediği bir konudur. Web sitelerimiz yükselen potansiyelde ilerleme kaydetmek için birçok yoldan oluşuyor. Çoğu webmaster özgün konu yazarak üst sayfalarda çıkmak için uğraşıyor ama şu şartlarda rakiplerin bu alanda ki yatırımları yüksek miktarlar da olduğundan rekabet etmemiz çoğu zamanlar da zor oluyor. Ancak seo açısından güzel çalışmalar ve güncel ve özgün yazılar ile öne çıkmamız imkansız değil. Bu konuda sizlere yardımcı olacak bir tekniği sizlerle buluşturuyoruz. 

Çoğumuzun bildiği gibi google en çok kullanılan arama motoru. Bu konuda vereceğimiz fikir aslında google de en çok aranılan kelimeler ile bağlantı kurarak sitemize ziyaretçi çekmek olacaktır. Google gündeme bağlı olarak aratılan popüler kelimeleri trends adlı bölümünde yayınlıyor. Bu bölümde bizlere anlık en çok aratılan ve popüler olan kelimeleri bizlere ulaştırıyor. Şimdi bizler ne yapacağız ? Burada bulunan kelimeler ile ilgili sitemize uygun başlıkları alarak özgün makale ve haber oluşturuyoruz. Google bu başlıklarda eğer özgün ve kaliteli içeriğimiz var ise sitemizi de indexliyecektir. Şimdi soracaksınız ki rakip siteler veya büyük haber siteleri zaten bu konuda haber girmişler evet ama bu konuda sitemizden biryerden başlamak gerektiğini düşünüyoruz. Bu sayede günde 3 – 5 özgün makale ile trend olmamanız şans olur diyoruz. 

 

Sizlere gereken internetten para kazanma taktiğini sizlere anlattık. Bu Konuda bir de video oluşturduk. Videomuzu izleyebilir ve bizlere yorumlarınız da destek olabilirsiniz.

 

“İnternetten Para Kazanma Yöntemi!” üzerine bir yorum

Yorum yapın