İnternetten Para Kazandıran Oyunlar 2023 Listesi

Yatırım yapmadan para kazandıran oyunlar ve gerçek para kazandıran uygulamalar yardımıyla hakkaten para kazanma şansını da yakalayabilirsiniz. İçeriğimizde oyun tutkunları için hazırlamış olduğumuz para kazandıran online talih oyunları da dahil olmak suretiyle para kazandıran oyunlar, cep ve bilgisayarınızla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. 2022 para kazandıran oyunlar listesinden seçiminizi yaparak derhal oynamaya ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu sayfada, zamanının çoğunu internette geçiren ve oyun oynamaktan keyif alan kişilerin oynayarak para kazanmalarını sağlayacak oyunları ekledik. Yatırım yapmadan en fazla parayı kazanabileceğiniz oyunlarda gerçek para kazanma fırsatlarından yararlanmak isteyenlere destek olmak için yatırım yapmadan para kazanmanın yollarıyla ilgili tüm soruları detaylı bir şekilde ele aldık.

Para Kazandıran Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar

 Oyun oynayarak para kazanmak gerçek mi? Para kazandıran oyunlar hakkaten var mı? Gerçek para kazandıran uygulamalar ve para kazandıran oyunlar, cep telefonunuzda bile para kazanmanızı elde edecektir. Zamanının çoğunu internette geçirmek ve yatırım yapmadan para kazanmak isteyenler için yatırım yapmadan para kazandıran oyunlar ve uygulamalar var. Çoğu zaman para kazanmak için bir miktar ana para gerekir. Sadece sermayesiz oyunlar ve kazanç şekilleri ile para kazanabileceksiniz. Oyunu ve gerçek para uygulamasını telefonunuza yükleyerek para kazanabilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Para Kazandıran Oyunlar Sıralaması

 İnternetin ve akıllı cihazların insanoğlu ve kullanıcılar için bir öteki özelliği de para kazanma kolaylığıdır. Oynarken para kazandıran uygulamalar, kullananların hem oyundan keyif almasına hem de oyundan para kazanmasına olanak sağlıyor. Bu özellikleri içeren oyun odaklı uygulamalar için özellikleri ve para kazandıran oyunlar listesini sizler için oluşturduk.Wild Wallet

PUBG Cash For Apps Whaff Rewards Counter Strike Global Offensive LOL Oyna Kazan Egg, Inc- Deli Tavuklar Para Vadisi Yetiştir Kazan Bounty Çiftlik Yaşamı TF2 – Team Fortress 2 CashApp Tab Cash Dota2 Ütopya Görevcim Street Fighter V Brain Battle Betatesting

Listesini oluşturduğumuz oyunlar 2022 yılı para kazandıran oyunlar listesidir. Şimdi de detaylıca bu listemizi inceleyelim.

 

Wild Wallet:

Will Cüzdan ile oturum sahipleri kolayca para kazanabilir. Malum oyunlardan değişik bir halde para kazandıran Wild Wallet uygulamasındaki videoları izleyerek kazanılan paraları bir hesaba aktarmak için bir sistem ihtiva eder. Kullanıcılar bu oyunda 5000 Jeton miktarını gördüklerinde 5$ ödeme alabilirler. Hisse PAL hesabına aktarılan para, Google Play yada Steam’de armağan kartı olarak da kullanılabilir. Digital Notes’a ulaşınca, oyun 10.000’den fazla indirilmiş olmasına karşın oyunu indiren kullanıcılar oyuna averaj 4,5 yıldız verdi. Ek olarak ortalama 21 GB boyutundadır.

 

PUBG:

Tüm dünyada oldukça ilgi gören PUBG oyununu tek başınıza yada ekip olarak oynayabilirsiniz. PUBG para kazandıran oyunlar sıralamasında son zamanlarda en popüler olan oyundur.100 oyuncuya izin verilen bir oyunda, ilerleme ilerledikçe kullanıcıya verilen sandıklar artacaktır. PUBG, çevrimiçi etkinliklere yada turnuvalara katılarak size makul oranda para kazandırabilecek para kazandıran bir oyundur. Bireysel yada ikili çevrimiçi yarışmalara katılırlarsa nakit ödüller alacaklardır. Oyunun akıllı cihazda kapladığı alan, cihazın Android sürümüne bakılırsa değişim gösteriyor. Oyunun mevcut kullanıcı puanı 4,3 yıldızla gösterilir

 

Cash For Apps:

Cash For Apps uygulaması, para kazandıran oyunlar içinde en popüler uygulamalardan biridir. Bu uygulama, uygulama sahiplerini aynı anda para kazanırken alışılmamış yöntemler izlemeye itiyor. Akıllı telefonlara yüklenecek her uygulama Cash For Apps üstünden indirilirse, armağan puanları oturum sahibine aktarılacaktır. Tahsis edilen armağan puanı 1 $ ve 300 puana eşittir. Armağan kartlarının satın alınmasına olanak elde eden bu armağan puanları, arkadaşlarınızı çağrı ettiğinizde de toplanabilir. Puanlar ek olarak Cash For Apps’tan indirilen uygulamalar seçilirken de hesaplanır. ve yorumlara yer verilmiştir.Her işlem puan kazandırırken, kazançlar kullananların PayPal hesaplarına aktarılır. İlgili para kazandıran uygulamanın mevcut indirme sayısı 10.000.000’u aşıyor, hem de uygulamanın yıldızı 4.5.

 

Whaff Rewards:

Whaff Rewards oyunu para kazanabileceğiniz en ideal oyun uygulamalarından biridir. Kullanıcıyı sürükleyici bir deneyime çeken bir bilgisayara karşı oynanan bir bellek oyunudur. Oyun sahipleri güzel zaman geçirirken bu heyecanlı zamanı paraya çevirebilecekler. Bu açıdan bakıldığında Whaff Rewards para kazanabileceğiniz rahat ve kullanışlı bir uygulama olarak öne çıkıyor. Bu uygulama internetten para kazanmak için en başarı göstermiş fırsatı sunuyor ve tercih edilebilecekler içinde popülerliğini koruyor. Oyun 4,3 yıldız derecesine haiz olmasına karşın, 10.000’den fazla kez indirildi. Yazılım ortalama 15 MB yer kaplar.

Okuyun: Yeni iş fikirleri

Counter Strike Global Offensive:

Valve şirketinin kısaltması olan CS:GO olan oyunu, firmanın en keyifli ve en oldukça satan oyunudur. Tüfek ve bıçak tasarımına oldukça çok yatırım yapmıştır. CS:GO oyunlarına yatırılan miktarlara Steam Topluluk Pazarı’ndan erişilebilir. Bu cenk oyununda, başarılar sıralama sağlar ve kazanılan sıralamalar kullanıcılara para kazandırır. CS:GO para kazandıran oyunlar sıralamasında ilk sıralarda yer almıştır. Bu uygulamada, para birimi anlamı, öğenin ve kutunun adıyla beraber gelir. Bıçaklar, oyunda kıymetli ürünleri sergiliyor. Bu bıçakların fiyatı bin doların üzerindeyken oyunun tek seferlik tutarı 22 TL. İndirip üye olduktan sonrasında oyunda para kazanmanın birçok yolu var o yüzden tek tek listelemeyeceğim. En yüksek kazanç meydana getiren oyunlardan önde gelen CS:GO oyunları 10.000.000’den fazla indirilme sayısına haizdir ve toplam beğeni sayısını temsil eden yıldız durumu 389.597 şahıs ile 4.4 civarındadır. Cihazda en popüler para kazanma oyunlarından önde gelen oyunun boyutu 75 Mb’dir.

 

LOL:

Oyun para kazandıran bir oyun olarak kabul edilir ve genel halk tarafınca League of Legends olarak da bilinir. Karşılaştırmalı formdaki oyun, arenasıyla dikkat çekiyor. Canlı turnuvalı LOL oyunları en karlı oyunlar arasındadır. Oyunlar üstünden meydana getirilen yarışmalar, takımlar vesilesiyle kazanılan paralar, ürün satarak kazanılan paralar para kazanmanın yollarını gösterirken, ustalaşmış sitelerle işlemler yapılırken viral reklamlar ve sponsorluklar vesilesiyle epeyce paralar kazanıldı. Sayılara bakacak olursak oyun 10.000.000’un üstünde indirilme sayısına haiz. 1.117.672 beğeni ve 4.2 yıldız statüsüne haiz.

 

Oyna Kazan:

Oyun kazanma mevzusunda en meşhur uygulamalardan biri Oyna ve Kazan uygulamasıdır. Uygulama oldukça rahat bir halde para kazanma yolunu basitleştirir. Oyna ve Kazan oyunundaki talimatlar yardımıyla kullanıcılara neredeyse tek tıkla süratli para kazanma fırsatı sunuyor. Oyun 100.000.000’den fazla indirilmiş olmasına karşın 12M boyutundadır. Bununla beraber, onun şeklinde, düzey 4.5’in iyi bir yıldız durumunu temsil eder.

 

Egg, Inc- Deli Tavuklar:

Deli Tavuklar, Android destekli bir oyun uygulamasıdır. Bir akıllı telefona indirip kayıt olduktan sonrasında kullanıma hazır hale gelen uygulama, Google Play mağazasında para kazandıran oyun özelliği taşıyor. Bu uygulama ile kayıt aşamasından, tavuk satın alıp elde edilmiş yumurtaları satarak para kazanmak mümkündür. Seri üretim olması durumunda oturum sahipleri için oldukça iyi para kazandırabilen, ilk olarak Android cihazlarla uyumlu bir oyun uygulaması olan uygulama, süratli ve kolay bir halde para kazanabilir. Uygulamanın 10.000.000’den fazla yüklemesi var. Oyun, Android cihazlarda 4.6 reytingi ve 65M boyutu ile iyi yıldızlara ve reytinglere haiz.

 

Para Vadisi:

Para Vadisi kadar mükemmel olan bu oyun, para kazandıran alternatif oyun uygulaması olarak listeleniyor. Para kazandıran oyunlar sıralamasında en karlı informasyon yarışması olarak da malum uygulama, kullananların para kazanmanın oldukça rahat yollarını takip etmelerini sağlıyor. Coşku ve gelir yaratmayı tek çatı altında buluşturdu. Uygulamanın kapsadığı alan 11 milyon çapındadır. 4,6 yıldız ve oldukça sayıda beğeni alan oyun, 50.000’den fazla indirildi.

 

Yetiştir Kazan:

Uygulama, para kazanmayı ve sanal olarak meyve ve sebze yetiştirmeyi kolaylaştırıyor. Yetiştirilen ürünlerin toplanması ve satışından elde edilmiş karlar direkt kullanıcının hesabına aktarılır. Raise Win oyununun indirme sayısına bakarsanız 10.000’in üzerindedir. 4.7M 3.5 yıldız kaplama boyutu ile kolaylıkla kullanılabilir.

 

Bounty:

Bounty, anket formlarını rahat ve süratli yöntemlerle doldurarak gelir elde eden Google Play uyumlu bir uygulamadır. Para biriktirmek için bounty oyunları uygulamaları içinde yerini alarak kullanıcılar kolaylıkla miktarlar kazanabilirler. Android cihazlarla uyumlu olan uygulama, indirdiğiniz andan itibaren para kazanıyor ve üye oluyorsunuz. kullanıcıları tercihlerine bakılırsa uygun anketleri seçebilmektedir. Oturum sahiplerine sunulan seçeneklerle dikkat çeken uygulama içinde çeşitli görevler de yer almıştır. Bu anketler ara sıra oyunlar için olsa da kimi zaman anketler yada görevler değişik bölümlere ayrılabilir. Isterseniz bir tek uygulama içinde oyun oynayarak para kazanabilir ya da öteki yöntemlere üye olarak, anket doldurarak ve görevleri tamamlayarak kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz. . Süratli para vaat eden oyunun indirme sayısı 500.000’i aşıyor. Cihazlar için 38 milyon skin içeren uygulamanın 4,3 yıldızı var.

 

Çiftlik Yaşamı:

Çiftlik yaşamı, para kazanmayı kolaylaştıran bir uygulamadır. Köy yaşamını, şu demek oluyor ki Farm Real’i özleyenler için ideal bir uygulama. Oyunda, sahipleri çiftlikte üretim yapabilir, ağaç dikebilir ve hayvan yetiştirebilir. Süt ve yumurta da tek çıkışlı uygulamada satılabilir. Ek olarak öteki insanların çiftliklerini ziyaret ederek de puan kazanabilirsiniz. Kullanıcılar hesaplarındaki 10 TL bakiye limitini aştıkları vakit kazançlarını çekebilirler. Para kazanmanın kolay yollarından önde gelen bu oyunun indirme sayısı 5.000’i geçerken, beğeniye dayalı yıldız ise 3.5. İndirilen cihazlarda kapladığı alanın 59 MB olduğu gözlemleniyor.

 

TF2 – Team Fortress 2 :

Team Fortress 2 adlı oyun atıcılar için geliştirilmiş bir oyundur, Valve firmasının en meşhur oyunlarından önde gelen Team Fortress bir ekip oyunudur ve bir tek takımlar halinde yarışarak para kazanmak mümkündür. Bu, savaşın her aşamasında değişik öğeler kazanabileceğiniz anlamına gelir. Bu eşyaları Steam hesabınızdan satın alabilir ve ek olarak pazarlayabilirsiniz. Bu tarz şeyleri çeşitli çevrimiçi ortamlar vesilesiyle ayrı ayrı da pazarlayabilirsiniz. Sayısal notlarla ilgili olarak; Oyun toplamda 50.000’den fazla indirilirken, indiren kullanıcılar oyuna averaj 4,2 yıldız verdi. Ek olarak 38 GB boyutunda. Para kazandıran oyunlar içinde oldukça rağbet gören bir oyun olarak göze çarpmaktadır.

 

CashApp:

Chashapp uygulaması, süratli ve ergonomik olarak kazanan, vazife oyunları içeren görevleri ve verilen görevlere uyumu elde eden bir uygulamadır. Uygulama üstünden kullanıcılara verilen misyonlar yerine getirilmiş olduğu takdirde hem de elde edilmiş meblağlar hesaplara aktarılmaktadır. Para kazandıran reyin ödeme biçimini PayPal hesapları üstünden aktarımda bulunarak kullananların tarafına yapmaktadır. Uygulamanın kendine sürükleyen istikameti süratli ve kolay para kazanabilme imkânını sunması yanında kazanılan ölçüleri nakit bir halde ödemesidir. CashApp oyunun yüklenme gidişatı 5.000.000 sayısının üzerindedir.

 

Tab Cash:

Tab Cash App, tüm akıllı cihazlardan indirmeye müsaade eden bir oyun uygulamasıdır. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirip üye olduktan sonrasında ilk dakikalardan itibaren kullanıcılarına para kazandıracak kullanışlı bir uygulamadır. Tek tıkla oyun ve program yüklenir ve kullanıcı hesapları kredi ile dolmaya adım atar. Uygulama, güvenilirliği ile öne çıksa da, para kazandıran oyunlar içinde derecelendirildiğinde sunmuş olduğu ödüllerle oldukça iyi sıralarda içeriyor. 5.0 yıldız ile güvenilirliğini bir kez daha kanıtlıyor.

 

Dota2:

Dota 2 Game bir kutu sistem oyunudur. Sadece, bu kutular oldukça yaygın değildir. Arkalarında onlara haiz olmak için büyük bir seyirci var. Onlara ulaşamayanlar kutuları satın alıyor, onlara erişimi olanlara mühim meblağlar ödüyorlar. Günde 56 saat çalışıyorlar ve günde neredeyse 15 dolar harcıyorlar, kazanmak {hiç de} zor olmasa gerek. Sayısal reytinglere ulaşınca, oyunu indiren kullanıcılar, oyun 500.000’den fazla indirilmesine karşın averaj 4,5 yıldız verdi. Bununla beraber ortalama 8,5 GB boyutunda.

 

Ütopya:

Ütopya, köy yaşamını seven insanoğlu için tasarlanmıştır. Tavuklar ve inekler benim hobim diyorsanız bu uygulama tam size bakılırsa. İçlerinde yetiştireceğiniz inekler ve tavuk yumurtaları, oyunda ve gerçekte para kazanmanızı sağlayacak mükemmel detaylarla dolu. Sayısal reytinglere bakıldığında, oyun 5.000.000’den fazla indirilmesine karşın oyunu indiren kullanıcılar averaj 4,2 yıldız verdi. Ek olarak ortalama 29 GB boyutunda.

 

Görevcim:

Görevcim uygulaması, bir vazife oyunu olan para kazandıran uygulamalardan birini temsil eder. Oturum sahiplerinin kolay para kazanma vaatleri olan her yerde para kazanmalarını elde eden oyunla ilgili bir uygulamadır. Parasız üyelik sonrasında vazife seçeneklerinde kişinin kendi isteğine bakılırsa seçebileceği görevleri seçip tamamlayarak para bakiyelere aktarılır. Tamamlanan görevler onaylandığında, kazanılan miktar hızla direkt kullanıcı hesaplarına yatırılır. Kullananların para çekme taleplerinin arkasından her hafta Çarşamba günü paralar belirtilen hesaplara gönderilir. Bu görevler, oyun deneyimlerinin yanı sıra geri bildirim yada çeşitli görevleri içerebilir. Kolaylıkla para kazanma imkânı elde eden uygulamanın indirilme sayısı 10.000’i aşıyor. Cihazda kapsadığı boyut 4.5’tir. Haiz olduğu yıldız sayısı, toplam beğeni sayısına bakılırsa 4.7 civarındadır. Görevcim, para kazandıran oyunlar sıralamasında üst sıralarda yerini almaktadır.

 

Street Fighter V:

Bu bir sokak dövüşü oyunudur, eski atari bağımlıları bu oyunu iyi bilirler, uygulamanın geliştiricileri oyunun değişik bölümleri yardımıyla şu ana kadar 600.000 doların üstünde harcama yaptıklarını iddia ettiler. Rakamlardan bahsedecek olursak, para kazanma fırsatı sunan uygulamanın indirme sayılarına bakarsak, kişiler tarafınca indirilenlerin sayısının 5.000.000.000’u geçtiğini görüyoruz. Cihazda kapladığı boyut 30 MB’dir. Toplam beğeni sayısı sonucunda yıldız seviyesi 3.5 civarındadır.

 

Brain Battle:

Brainbattle, yatırım yapmadan para kazanabileceğiniz parasız bir oyun olarak öne çıkmayı başarıyor, uygulamanın geliştiricilerine bakılırsa tek tek değerlendirildiğinde şu ana kadar yüzlerce dolardan fazla para ödemişler. Bu uygulamadan para kazanmak için tek yapmanız ihtiyaç duyulan bilet toplamak. Evet, doğru duydunuz, hatta oynarken toplayıp kazandığınız bilet karşılığında çekilişe katılıyorsunuz. Doğal ki, ne kadar oldukça biletiniz var ise, çekilişi kazanma şansınız o denli artar. Çekiliş esnasında çevrimiçi olduğunuzdan güvenli olun ve biletinizi denetim edip kazanıp kazanmadığınızı deneyin, aksi takdirde kazansanız bile kazancınızı göremezsiniz. Rakamlardan bahsedecek olursak, para kazanma imkânı elde eden uygulamanın indirilme sayısının 1.000.000’u geçmiş olduğu ortaya çıkıyor. Cihazda kapladığı boyut 72 MB, toplam beğeni sayısına bakılırsa yıldız seviyesi 4.4 civarında.

 

Wealth Words:

Kelime avcısıyım ve akıl oyunlarını seviyorum diyorsanız bu oyun tam size bakılırsa olabilir. Bu şekilde zihninizi eğitebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bildiğiniz bulmacaların mantığıyla çalışır ve buna online bulmaca denir. Oyun, tecrübe etmek zorundasın. Sayısal problemlerden bahsedecek olursak para kazanmanızı elde eden uygulamanın indirme sayısının 50.000’i geçmiş olduğu ortaya çıkıyor. Cihazın boyutu 29’dur.Toplam beğeni sayısına bakılırsa yıldız seviyesi 4.1 civarında. Para kazandıran oyunlar içinde ciddi bir konumda yer almıştır.

Yorum yapın