INSTAGRAM İLE PARA KAZANMAK!

İnstagram ile para kazanmak hem toplumsal medya kullanan hemde boş vakitlerini değerlendirmek için güzel bir para kazanma yolu. Toplumsal medya üstünde artık insanoğlu bol miktarda zaman geçiriyor. Hatta hayatlarının her anını paylaşarak beğeni ve takipçi sahibi olmak mevzusunda bayağı ısırarcı. Bu mevzuda birçok insan ulaşamadığı yerlerde karşılığını ödeyerek belli oranlarda takipçi,beğeni,izlenme şeklinde hizmetler satın almaya başladı. Bu sayede devamlı söylediğimiz şeklinde talep oluştu. Bu talepler birçok şahıs tarafınca karşılanmaya başlandı.Peki bu sayede bizlere iyi mi bir yol çıkarıyor ki para kazanalım. Bildiğiniz gibi ki tecim birçok para kazanma yönteminden daha etkili. Niçin diye soracaktır olursanız biz size devamlı gerçek uygulanabilir para kazanma şekillerinden bahsetmeye çalışıyoruz. Bu sayede birçoğunuz iş sahibi olabiliyor. Size bu oluşan pazarda iyi mi para kazanırız anlatacağız.

 

  1. Adım :

parasız bir kaç abone kazanmak için lüzumlu siteler bulacağız. Buradan yeni oluşturduğumuz instagram hesabına yada kendimize ilişkin bir hesap var ise kolayca deneyerek kendimize abone denemesi yapacağız. Bunlarla ilgili siteleri videoda sizlere belirttik videomuz dan bulabilirsiniz. Sonrasın da instagram post oluşturmak için parasız bir site canva ile kolaylıkla instagram boyutlarında dakikalar içinde post oluşturabileceğiz.

 

Post oluştururken dikkat etmemiz ihtiyaç duyulan şey ilk olarak ilk postumuzda ziyaretçilerimizin hesabımızı takip ederek ve yorum atarak parasız 20 takipçi seçeneği vereceğiz. Bu mevzuda belirttiğimiz videoda ki sisteme kanalımızı takip eden kişilerin instagram profillerini yazarak parasız takipçi sağlayacağız. Bu sayede takipçimize avantaj elde etmiş olacağız. Sonrasında dostlar bir smm panele abone olacağız. Bu sayede takipçilerinize ücretli olarak da takipçi ve beğeni satabileceğiz.

Smm Nedir ?

SMM, doğrusu yaygın olarak malum adıyla Social Media Pazarlama ; Türkçede Toplumsal Medya Pazarlaması ;size hususi pazarlama emekleri olarak çeviri edebileceğimiz emek harcamalar, toplumsal ağlar üstünde meydana getirilen reklam, viral video, anket, sayfa yönetimi şeklinde bir oldukça mevzuyu kapsamaktadır.

 

Abone olurken hiçbir ücret ödemeyeceğiz. Siteyi incelerseniz birçok paket bulunmakta.Bu sayede para kazanacağız. Fakat iyi mi ? Sitede mesela 1000 türk gerçek takipçi fiyatı 9,38 tl. Biz bu hizmeti takipçilerimize örnek olarak 15 tl ye satacağız. Uygun tutarak daha oldukça müşteriye ulaşabiliriz. Satış işlemi tamamlanınca ödemeleri alarak işleme devam edeceğiz. Ödemeleri havale – yada başka seçenekler ile alacağız. Ek seçenek ile fastpay ile çalışabilirsiniz. Bu mevzuda öncü olan paypal vatanımızda yasaklı olduğundan maalesef başka yollar bulmak zorunda kalıyoruz fakat birçok yolu var araştırın fastpay şeklinde birçok mevzuda online banka bulunmakta.

2. Adım :

Bu adımda ödemeyi alarak üye olduğumuz smm panele gidiyoruz ve müşterimizden aldığımız profil linkini satın alacağımız pakette bulunan bölüme yazarak işlemi başlatıyoruz. Bu sayede arada aracı olarak kolayca bir işlemde 5,62 tl kazanmış olduk. Bu mevzuda fiyat belirlemesini istediğiniz fiyat aralığında yapabilirsiniz sadece müşterileriniz pahalı bulmasın ki satışlarımız yerinde olsun. Yavaş yavaş artacak müşteriler ile paranızı kolaylıkla kazanabilirsiniz.

3. Adım :

Müşterileriniz den yorum isteyin ve siparişimi verdim başarı göstermiş şeklinde yorumlar ile öteki gelecek müşterilere referans olsun.

Bu sayede sizde kendi kanalınıza videodaki bağlantılar ile 12 saatte bir kanalınıza parasız abone çekebilirsiniz. Bu sayede büyüyerek kolayca siparişlerinizi fazlalaştırabilirsiniz. Bu mevzuda ki iş fikrimizi tecrübe etme yanılma ile kolaylıkla halledebilirsiniz.

Sizde anlattığımız şeklinde sermayesiz para kazanabilirsiniz.

Bizede yorum atmayı ve destek olmayı ihmal etmeyin başka bir yazıda görüşmek suretiyle.

“INSTAGRAM İLE PARA KAZANMAK!” üzerine bir yorum

Yorum yapın