INSTAGRAM İLE PARA KAZANMAK!

İnstagram ile para kazanmak hem sosyal medya kullanan hemde boş vakitlerini değerlendirmek için güzel bir para kazanma yolu. Sosyal medya üzerinde artık insanlar bolca vakit geçiriyor. Hatta hayatlarının her anını paylaşarak beğeni ve takipçi sahibi olmak konusunda bayağı ısırarcı. Bu konuda birçok insan ulaşamadığı yerlerde karşılığını ödeyerek belli oranlarda takipçi,beğeni,izlenme gibi hizmetler satın almaya başladı. Bu sayede her zaman söylediğimiz gibi talep oluştu. Bu talepler birçok kişi tarafından karşılanmaya başlandı.Peki bu sayede bize nasıl bir yol çıkarıyor ki para kazanalım. Biliyorsunuz ki ticaret birçok para kazanma yönteminden daha etkili. Neden diye soracak olursanız biz size her zaman reel uygulanabilir para kazanma yöntemlerinden bahsetmeye çalışıyoruz. Bu sayede birçoğunuz iş sahibi olabiliyor. Size bu oluşan pazarda nasıl para kazanırız anlatacağız.

 

  1. Adım :

ücretsiz bir kaç abone kazanmak için gerekli siteler bulacağız. Buradan yeni oluşturduğumuz instagram hesabına veya kendimize ait bir hesap varsa kolayca deneyerek kendimize abone denemesi yapacağız. Bunlarla ilgili siteleri videoda sizlere belirttik videomuz dan bulabilirsiniz. Sonrasın da instagram post oluşturmak için ücretsiz bir site canva ile kolaylıkla instagram boyutlarında dakikalar içinde post oluşturabileceğiz.

 

Post oluştururken dikkat etmemiz gereken şey öncelikle ilk postumuzda ziyaretçilerimizin hesabımızı takip ederek ve yorum atarak ücretsiz 20 takipçi seçeneği vereceğiz. Bu konuda belirttiğimiz videoda ki sisteme kanalımızı takip eden kişilerin instagram profillerini yazarak ücretsiz takipçi sağlayacağız. Bu sayede takipçimize avantaj sağlamış olacağız. Sonrasında arkadaşlar bir smm panele abone olacağız. Bu sayede takipçilerinize ücretli olarak da takipçi ve beğeni satabileceğiz.

Smm Nedir ?

SMM, yani yaygın olarak bilinen adıyla Social Media Marketing ; Türkçede Sosyal Medya Pazarlaması ;size özel pazarlama çalışmaları olarak tercüme edebileceğimiz çalışmalar, sosyal ağlar üzerinde yapılan reklam, viral video, anket, sayfa yönetimi gibi bir çok konuyu kapsamaktadır.

 

Abone olurken hiçbir ücret ödemeyeceğiz. Siteyi incelerseniz birçok paket bulunmakta.Bu sayede para kazanacağız. Ama nasıl ? Sitede örneğin 1000 türk gerçek takipçi fiyatı 9,38 tl. Biz bu hizmeti takipçilerimize örnek olarak 15 tl ye satacağız. Uygun tutarak daha çok müşteriye ulaşabiliriz. Satış işlemi tamamlanınca ödemeleri alarak işleme devam edeceğiz. Ödemeleri havale – veya başka seçenekler ile alacağız. Ek seçenek ile fastpay ile çalışabilirsiniz. Bu konuda öncü olan paypal ülkemizde yasaklı olduğu için maalesef başka yollar bulmak zorunda kalıyoruz ama birçok yolu var araştırın fastpay gibi birçok konuda online banka bulunmakta.

2. Adım :

Bu adımda ödemeyi alarak üye olduğumuz smm panele gidiyoruz ve müşterimizden aldığımız profil linkini satın alacağımız pakette bulunan bölüme yazarak işlemi başlatıyoruz. Bu sayede arada aracı olarak kolayca bir işlemde 5,62 tl kazanmış olduk. Bu konuda fiyat belirlemesini istediğiniz fiyat aralığında yapabilirsiniz ancak müşterileriniz pahalı bulmasın ki satışlarımız yerinde olsun. Azar azar artacak müşteriler ile paranızı kolaylıkla kazanabilirsiniz.

3. Adım :

Müşterileriniz den yorum isteyin ve siparişimi verdim başarılı gibi yorumlar ile diğer gelecek müşterilere referans olsun.

Bu sayede sizde kendi kanalınıza videodaki linkler ile 12 saatte bir kanalınıza ücretsiz abone çekebilirsiniz. Bu sayede büyüyerek kolayca siparişlerinizi arttırabilirsiniz. Bu konuda ki iş fikrimizi deneme yanılma ile kolaylıkla halledebilirsiniz.

Sizde anlattığımız gibi sermayesiz para kazanabilirsiniz.

Bizede yorum atmayı ve destek olmayı unutmayın başka bir yazıda görüşmek üzere.

“INSTAGRAM İLE PARA KAZANMAK!” üzerine bir yorum

Yorum yapın