HOT Coin Fiyat Tahmini & Geleceği 2023-2025

Bu makalede SICAK ParaBiz uğraştık. HOT Coin ile ilgili tüm güncel bilgiler, HOT Coin fiyat tahmini Görüşlerini paylaştık. Yazımızı inceleyerek HOT Coin hakkında kapsamlı bilgiye haiz olacak ve kendi analizlerinize katkıda bulunacaksınız.

Ilk olarak burada verdiğimiz bilgiler asla yatırım tavsiyesi değildir. Sitemiz hiçbir şekilde mesuliyet kabul etmemektedir. Paylaştığımız veriler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Asla kimse herhangi bir madeni paranın ne vakit yükseleceğini yada düşeceğini hakikaten bilmesi imkansız ve tahmin edemez. Bundan dolayı burada paylaşacağımız bilgiler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Sıcak Para geleceği Mevzuyla ilgili tüm çıkarımları ve analizleri elinizdeki verilerle yapmalısınız. Bu sitede almalısınız yada satmalısınız benzer biçimde ifadelerle karşılaşmayacağınızı baştan belirtelim. Holo Hot Coin’in şubat ayı güncel rakamı 0.06013 TL.

Sıcak Para nedir?

Hot Coin, Holo yada Holochain olarak da anılır. Hot Coin, blockchain olarak malum blockchain teknolojisini kullanmaz. Hot Coin, DApp’leri geliştirmek için kullanılan Holochain’i kullanır. Holochain, merkezi olmayan uygulama barındırma için uygun, eşler arası dağıtılmış bir platformdur.

Holochain, uygulamalar için bir ekosistem ve pazar yeri sağlar. Uygulamalar içinde bir köprüdür. Holochain, DApp’lere kolay erişim sağlar.

Holochain bir blockchain projesi değildir. “Blokların Ötesinde” sloganıyla ortaya çıktı. Bu sloganla blockchain teknolojisinden değişik bir proje olduğu açıklandı. Blockchain teknolojisi ile para transferi yapmak mümkünken, Holochain teknolojisinde bir oyun yada internet sayfası barındırılabilir. Holochain’de Blockchain teknolojisine kıyasla daha azca enerji tüketimi olabilir. Bu açıdan Sıcak Para projesi kuvvetli duruyor.

Hot Coin Projesi Ne Vakit Oluşturuldu?

Holo ağı, Arthur Brock ve Eric Harris-Braun tarafınca oluşturuldu. Hot Coin projesi ilk olarak Aralık 2016’da tasarlandı. Sonrasında ICO emek harcaması ile Nisan 2018’de piyasaya sürüldü.

Sıcak Para Fiyat Analizi

Hot Coin lansmanından sonrasında 0,001 dolardı. 2020’de azaldı ve 2021 süresince 0,0006 dolardan 0,0008 dolara çıktı.

Şubat 2021’e kadar… Şubat 2021’de saldırıya geçen Hot Coin, 0,003 dolar seviyesine terfi etti. Ortalama 4 kat arttı. 29 Mart 2021’de Hot Coin 0,027 dolara yükselerek zamanı zirvesine ulaştı.

Hot Coin Mart ayında Şubat 2021’e nazaran 9 kat artarak yatırımcılarını güldürdü. Nisan 2021 itibariyle Hot Coin 0.019 dolara geriledi. 2021 senesinde dalgalı bir seyir izleyen HOT, Ekim ayı itibariyle 0.10 TL bandına yakın bir seyir izliyor.

Tüm Zamanların Sıcak Para Tablosu

Sıcak Para TablosuSıcak Para Tablosu

Yukarıdaki grafikte Hot Coin TL olarak verilmiştir.

Hot Coin Fiyat Tahmini 2022-2025’te neler olacak?

Nisan 2021 itibariyle Hot Coin’in düşüşe geçtiğini söyleyebiliriz. Herhangi bir coinin fiyatını kestirmek zor olsa da coinlerin perde arkasındaki proje fikirlerini incelemek gerekiyor. Gene, tedarik miktarları da fazlaca önemlidir.

Coinmarketcap verilerini inceleyelim.

Dolaşım Deposu:173.26B SICAK

Toplam Arz: 177.619.433.541

Piyasa Kıymeti (Şubat 2022): ₺10.418.353.094

Eylül 2021 itibariyle Hot Coin kıymeti 0,09 TL bandındadır. Hot Coin’in 0,23 TL bandına kadar çıktığını düşünürsek bunu bir alım fırsatı olarak değerlendirmek mümkün. kısa dönemde Hot Coin fiyat tahmini Oldukça riskli ve yapması zor fakat Hot Coin yukarı yönlü uzun vadeli tekrardan hücum büyük olasılıkla.

Güncel verileri buradan görüntüleyebilirsiniz.

Hot Coin fiyat tahmini 2021

29 Mart 2021 tarihinde zirve meydana getiren Hot Coin, bu tarihten sonrasında düşüşe geçti. Bu tarihten sonrasında değerinin ortalama %50’sini kaybeden Holochain, 0.09 TL bandında bir seyir izliyor. 2021 sonuna kadar 0,20 TL – 0,30 TL TL bazında içinde Hot Coin fiyat tahmini yapmak mümkündür. Yıl sonuna doğru yeni bir üstün dereceli kırılabilir. Bu süreçte ne olursa olsun inişler çıkışlar ve dalgalı bir seyir yaşanacaktır. Uzun vadeli ve sabırlı yatırımcılar ne olursa olsun kazanacaktır.

Dogecoin ve Hot coin’in arz miktarları fazlaca benzer. Dogecoin 6 TL seviyesine kadar çıktı. Sıcak para için bu fiyatlandırma devamlı mümkündür. Ek olarak hot coin ve holochain projesi dogecoin’den daha üst düzey bir proje olarak değerlendirilebilir.

Uyarımızı Yine Hatırlatalım: Kripto para borsası fazlaca riskli ve hemen hemen tam oturmamış bir piyasa. Sonuçta, merkezi olmayan bir varlıktan bahsediyoruz. Anlık ve kısa vadede süratli iniş çıkışlar olabilir. Bundan dolayı mevcut durumunuza nazaran risk analizinizi doğru yapmalısınız.

Hot Coin fiyat tahmini 2022

Hangi madeni para olursa olsun, zirveden sonrasında devamlı bir düşüş vardır. Şundan dolayı Hot Coin niçin düşüyor? Probleminin cevabı oldukça açık. Bitcoin’de bile büyük düşüşler düzgüsel kabul ediliyor. Bunun en büyük sebebi ise kâr amacı ile meydana getirilen satışlardır. Mühim olan projedir. Eğer proje sağlamsa düşüşler alım fırsatı verecektir.

Hot Coin fiyat tahmini 2022 yıl de ilgilendiriyor olacaktır. Hot Coin’in 2022’de büyük bir atak yapacağı uzmanlar tarafınca söyleniyor. Bazı kareler Sıcak Para 1 dolar Sorusunu bile sorabilirsiniz. Holochain ağı ile ilgili mühim ve büyük gelişmeler olması ve kripto para borsasının hacminin bu şekilde artması durumunda Hot Coin’in gelecekte 1 dolar olması ihtimali mümkün görünüyor. 2022 itibariyle Hot Coin, 0,10 – 1 ABD Doları içinde yer bulabilir. Bu fiyatlandırma şaşırtıcı olmayacaktır.

Ravencoin projesi hakkında merak edilenler: Ravencoin Fiyat Tahmini 2021-2022-2025


Sıcak Para Fiyat Tahmini 2025

2025 yılına kadar Hot Coin’in geleceği hakkında net bir tahminde bulunmak zor olacak. Güncel gelişmeler ve haberler bizlere Hot Coin’in geleceği hakkında daha doğru bilgiler verecek. Bunu da vakit gösterecek. Neredeyse dolaşımdaki arzın toplam arza yaklaştığını söyleyebilirdi. Toplam arzın 2025 yılına kadar tedavülde olacağını rahatça söyleyebiliriz. Bundan dolayı, istikrarlı bir arz verildiğinde ve proje ile ilgili negatif gelişmeler olmadığı sürece Hot Coin’in daha kuvvetli olacağı izlenimini veriyor. 2025’e Kadar Sıcak Para 1 dolar düzeyde mümkün olabilir.

Hot Coin’in Geleceği Nedir?

Uzmanlar ve analistler tarafınca Sıcak para geleceği Mevzuyla ilgili yorumlar ve analizler mükemmel. Hot coin projesinin orta ve uzun solukta daha çok ilgi çekeceği belirtiliyor. Şundan dolayı, Sıcak para geleceği 1$ için tahminler birçok platform tarafınca yapılmaktadır.

Mühim uyarı: Tüm jeton tahminleri bilgilendirme amaçlıdır ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Kimse nasıl biteceğini bilmiyor. Money Imagination için hiçbir mesuliyet kabul edilmez.

“HOT Coin Fiyat Tahmini & Geleceği 2023-2025” üzerine 3 yorum

Yorum yapın