HEPSİBURADA MAĞAZA AÇMAK!

Hepsiburada şuan da Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu arasında. Bu platform da ürünlerinizi kolaylıkla Türkiyen’in dört bir yanına satabilirsiniz. Mağazanızı tüm ülkeye açmak bir tık ile mümkün. Hemde mevcut işyeriniz olmak zorunda değil. vergi numaranız kaydınız olması yeterli. Bildiğimiz üzere artık internet hayatımızın her alanında bizimle birlikte ve alışveriş ile ilgili yapılan kampanyalar ve yapılan reklam çalışmaları ile satışlar her geçen gün artıyor. Bu sebeple e ticaret ortamında ürünlerimizi daha kolay bir şekilde satabilirsiniz.

 

Peki ne satacağız ?

Satabileceğiniz ürünler sizin isteğinize kalmış. Ucuza alıp satabileceğiniz herşeyi satabilirsiniz. Mesela kış aylarındayız. Bu sebeple yağmurlar yağacak ve şemsiye ihtiyacı olacak. Bu konuda sizlere birçok toptancı yardımcı olabilir. Yorumlarda size toptan şemsiye alabileceğiniz bir numara bırakacağım. Şemsiye işini ayrıca konu edineceğiz. Bu konuda kârlı bir iş olduğunu söyleyebilirim.

 

Şimdi gelelim kayıt olmaya.

Öncelikle kayıt için aşağıdaki adrese gidiyoruz. Mağaza açmak için gerekli adımları uyguluyoruz ve istenilen evrakları faks veya email yöntemi ile gönderiyoruz. Sonrasında zaten size ulaşıyorlar ve hiçbir ücret ödemeden e ticaret mağazanızı açmış oluyorsunuz.

 

Yorum yapın