HEPSİBURADA MAĞAZA AÇMAK!

Hepsiburada şuan da Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu içinde. Bu platform da ürünlerinizi kolaylıkla Türkiyen’in dört bir yanına pazarlayabilirsiniz. Mağazanızı tüm ülkeye açmak bir tık ile mümkün. Hemde mevcut işyeriniz olmak zorunda değil. vergi numaranız kaydınız olması kafi. Bildiğimiz suretiyle artık web hayatımızın her alanında bizimle beraber ve alışveriş ile ilgili meydana getirilen kampanyalar ve meydana getirilen reklam emek harcamaları ile satışlar her geçen gün artıyor. Bu sebeple e tecim ortamında ürünlerimizi daha kolay bir halde pazarlayabilirsiniz.

 

Peki ne satacağız ?

Satabileceğiniz ürünler sizin isteğinize kalmış. Ucuza alıp satabileceğiniz herşeyi pazarlayabilirsiniz. Sözgelişi kış aylarındayız. Bu sebeple yağmurlar yağacak ve şemsiye ihtiyacı olacak. Bu mevzuda sizlere birçok toptancı destek olabilir. Yorumlarda size toptan şemsiye alabileceğiniz bir numara bırakacağım. Şemsiye işini ek olarak mevzu edineceğiz. Bu mevzuda kârlı bir iş bulunduğunu söyleyebilirim.

 

Şimdi gelelim kayıt olmaya.

Ilk olarak kayıt için aşağıdaki adrese gidiyoruz. Mağaza açmak için lüzumlu adımları uyguluyoruz ve istenilen evrakları faks yada email yöntemi ile gönderiyoruz. Sonrasında aslına bakarsanız size ulaşıyorlar ve hiçbir ücret ödemeden e tecim mağazanızı açmış oluyorsunuz.

 

“HEPSİBURADA MAĞAZA AÇMAK!” üzerine bir yorum

Yorum yapın