İş Fikirleri Ve Para Kazanma

Hadi İle Bilgi Yarışması İle Para Kazan!

Hadi İle Bilgi Yarışması İle Para Kazan!

Son dönemlerde bilgi yarışmalarında para kazanmak popüler olmaya başladı. Mantık olarak yarışmalarda yarışarak ve doğru bilerek para kazanabiliyorsunuz. Konumuz para kazanmak olduğu zaman tv programlarından ziyade evde işte rahatça yarışabileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Aslında ek iş olarak bile nitelendirebiliriz. Bilginizi sınamak da cabası.

Bugün sizlere bahsedeceğimiz uygulama HADİ!. Hadi ile hergün yarışarak para kazanmanız mümkün. Uygulama 12 soru sonunda bitiyor. Yanlış bildiğiniz anda eleniyorsunuz yada son soru hariç joker kullanıp devam edebiliyorsunuz. Uygulama hergün farklı sponsorlar ile yarışma düzenliyor. Ayrıca yarışma ile ilgili ipuçlarını instagram sayfasında paylaşıyor. Ama baştan söyleyelim ki sorular ilk başta kolay geliyor ancak son sorular gerçekten zorlayıcı. Biz denedik günde en az 1 yarışma oluyor ve yaklaşık günde 10 tl kazanmanız mümkün. Hergün yarışarak ayda yaklaşık olarak 300 lira kazanabilirsiniz. Ancak toplam ödülü 30.000 tl olan yarışmaları da var. Tabi ki kullanıcı sayısına göre para bölünüyor. Ancak çoğu zaman tek kişi kalabiliyorsunuz.

 

Hadi ile evde oturarak deyim yerinde ise para kazanabilirsiniz. Sonuçta taş atıp kolunuz yorulmuyor. Joker kazanmak için de arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Banka bilgilerinizi paylaşarak hesabınızdaki para 20 tl olunca aktarabiliyorsunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ