Günde 500 lira Kazanmanın Yolları!

Günde akşam saatlerinde çalışarak 500 lira kazanabilirsiniz.

 

Her işte olduğu gibi çalışmadan kazanmak mantık dışı biliyorsunuz. Emek vermeden yemek olmuyor maalesef. Ancak küçük birikimler ve biraz el işçiliği ile sizde kolayca demiyoruz biraz çalışarak para kazanabilirsiniz. Günümüz koşullarında dar ekonomi veba gibi yayılıyor. Ancak biz buna boyun eğmeden çareler arayacağız. Bu konu ile ilgili para kazanma yöntemlerinden bir tanesini paylaşacağız.

 

Para kazanmak için değişik bir yöntem kullanacağız. Bildiğimiz gibi dekor malzemeleri evlerimizden eksik olmayan objeler. Bununla ilgili evlerimizde görsel olarak bütünlük sağlamak renk katmak için bildiğimiz gibi tablolar kullanılıyor. Bizde evlerde kullanılan tablolara ışık led ekleyerek bunları hava kararınca satışa çıkarabiliriz. Tabiki çeşit fazlalığı işlek caddeler maç akşamları takımlarla ilgili renkli tablolar, manzaralar, newyork , sonbahar resimleri gibi pazarlama konusunda yeteneklerimizi kullanarak satışlarımızı arttırabiliriz.

 

Öncelikle sadece kendimiz yapmamız gerekmiyor hazır olarak istanbul da yapan kişiler mevcut. Ama tabiki elimiz ile yaprak daha kârlı hale dönüştürebiliriz. Maliyet düşürerek bunu sağlamış oluruz. Örnek olarak aşağıda tabloların resimlerini verelim.

 

 

Bu şekilde tabloları nasıl yaparız diyorsanız belli başlı uygun bir işletmede bu resimleri net olarak bastırabilir.

Ahşap ile dört köşe birbirine sabitleyip tablo haline getirebilirsiniz. Sonrasında silikon pil yuvası led şerit gibi malzemeler ile kendi ledli kanvas tablonuzu oluşturabilirsiniz. Maliyet olarak baskı, ve led şerit maliyeti tutar olarak etki eder gerisi zımba pil ve silikon. Bu şekilde hesap yaparsak.

 

Ahşap malzeme 4 tl gibi bir rakam tutuyor ancak boyut olarak değişebilir.Bu konuda standart boyutlar daha çok kullanılmalı çok büyük veya çok küçük tablolar tercih edilmeyebilir. Ancak bir adet bulundurmakta fayda var.

Resim baskısına da ortalama 10 – 15 tl verebilirsiniz. Pil yuvası ve kablo için 5 tl verebilirsiniz.

Ortalama 20 tl gibi bir rakam ile tabloyu oluşturmanız mümkün. Satış fiyatınız boyutlara göre değiştirmek mümkün. 50 lira ve üzeri satış ile 15 tablo gibi bir satış rakamını yakalarsanız güzel paralar kazanabilirsiniz.

Yapımı ile ilgili bir kaç resim paylaşalım.

 

Işıklı kısımlar için güzel ve ışık içeren resimler tercih edebilirsiniz. Sonrasında ışık olan bölgeyi özenle led ışık delerek ledleri sabitleyin. Arkadaki ahşap köşesini pil yuvasını kullanabilirsiniz. Biraz kablo ile ledleri birbirine bağlayın. Sonunda ışıkları bitirince ortaya güzel ledli kanvas tablo çıkıyor.

Ayrıca sadece sokakta satmak değil bunu satan kişilere tablo tedarik edebilirsiniz. Konuyla ilgili aklınıza gelen soruları sorabilirsiniz.

Yorum yapın