Günde 500 lira Kazanmanın Yolları!

Günde akşam saatlerinde emek vererek 500 lira kazanabilirsiniz.

 

Her işte olduğu benzer biçimde emek vermeden kazanmak mantık dışı biliyorsunuz ki. Emek vermeden yiyecek olmuyor maalesef. Sadece minik birikimler ve birazcık el işçiliği ile sizde kolayca demiyoruz birazcık emek vererek para kazanabilirsiniz. Günümüz koşullarında dar iktisat veba benzer biçimde yayılıyor. Sadece biz buna boyun eğmeden çareler arayacağız. Bu mevzu ile ilgili para kazanma şekillerinden bir tanesini paylaşacağız.

 

Para kazanmak için değişik bir yöntem kullanacağız. Bildiğimiz benzer biçimde dekor malzemeleri evlerimizden noksan olmayan objeler. Bununla ilgili evlerimizde görsel olarak bütünlük sağlamak renk katmak için bildiğimiz benzer biçimde tablolar kullanılıyor. Bizde evlerde kullanılan tablolara ışık led ilave ederek bu tarz şeyleri hava kararınca satışa çıkarabiliriz. Heralde çeşit fazlalığı işlek caddeler maç akşamları takımlarla ilgili renkli tablolar, manzaralar, newyork , güz resimleri benzer biçimde pazarlama mevzusunda kabiliyetlerimizi kullanarak satışlarımızı arttırabiliriz.

 

Ilk olarak bir tek kendimiz yapmamız gerekmiyor hazır olarak istanbul da icra eden kişiler mevcut. Fakat heralde elimiz ile yaprak daha kârlı hale dönüştürebiliriz. Maliyet düşürerek bunu elde etmiş oluruz. Örnek olarak aşağıda tabloların resimlerini verelim.

 

 

Bu şekilde tabloları iyi mi yaparız diyorsanız belli başlı uygun bir işletmede bu resimleri net olarak bastırabilir.

Ahşap ile dört köşe birbirine sabitleyip tablo haline getirebilirsiniz. Sonrasında silikon pil yuvası led şerit benzer biçimde malzemeler ile kendi ledli kanvas tablonuzu oluşturabilirsiniz. Maliyet olarak baskı, ve led şerit maliyeti meblağ olarak tesir eder gerisi zımba pil ve silikon. Bu şekilde hesap yaparsak.

 

Ahşap araç-gereç 4 tl benzer biçimde bir sayı tutuyor sadece boyut olarak değişebilir.Bu mevzuda standart boyutlar daha oldukça kullanılmalı oldukça büyük yada oldukça minik tablolar tercih edilmeyebilir. Sadece bir tane bulundurmakta yarar var.

Fotoğraf baskısına da averaj 10 – 15 tl verebilirsiniz. Pil yuvası ve kablo için 5 tl verebilirsiniz.

Averaj 20 tl benzer biçimde bir sayı ile tabloyu oluşturmanız mümkün. Satış fiyatınız boyutlara bakılırsa değişiklik yapmak mümkün. 50 lira ve üstü satış ile 15 tablo benzer biçimde bir satış rakamını yakalarsanız güzel paralar kazanabilirsiniz.

Yapımı ile ilgili bir kaç fotoğraf paylaşalım.

 

Işıklı kısımlar için güzel ve ışık içeren resimler tercih edebilirsiniz. Sonrasında ışık olan bölgeyi özenle led ışık delerek ledleri sabitleyin. Arkadaki ahşap köşesini pil yuvasını kullanabilirsiniz. Birazcık kablo ile ledleri birbirine bağlayın. Sonunda ışıkları bitirince ortaya güzel ledli kanvas tablo çıkıyor.

Ek olarak bir tek sokakta satmak değil bunu satan kişilere tablo tedarik edebilirsiniz. Mevzuyla ilgili aklınıza gelen soruları sorabilirsiniz.

Yorum yapın