Günde 10 Dolar Kazanmak! Uygulamasız

Günde evde oturarak para kazanmak üstelik 10 dolar kazanmak mümkün. Bunu yalnız bilgisayarımız başlangıcında zaman harcayarak da yapabilirsiniz. Kolayca birkaç tüyo vererek bu işlemi dakikalar içinde bitirebilirsiniz. Bildidiğiniz benzer biçimde sizlere sudan sebeplerle para kazanamak yerine daha elle tutulur fikirler sunuyoruz. Bu mevzuda mesela bardak imalatı ile ilgili konumuzu okuyarak birçok arkadaşımız sektör hakkında informasyon sahibi oldu. Buradan anlıyoruz ki fikirlerimiz seviliyor. Bu yazımız da da sizlere güzel ve kolay bir yöntemden bahsedeceğiz. Temelde tecim şeklinde satış yapacağız fakat daha kolay bir yolla.

 

Bildiğimiz benzer biçimde web ortamında hesap satışları mevcut ve büyük potansiyel kazanmaktadır. İnsanlar artık üretmek yerine hazırını almayı tercih ediyor bu sayede bir fırsat doğuyor. Bu fırsat ile beraber bizde bilgisayar başlangıcında birkaç işlem yaparak para kazanacağız. Ne şekilde mi diye soracaksınız. Derhal açıklayalım.

Ilk olarak internette birçok hesabın satışı olduğu bir site adresine girip üye oluyoruz.

playerup isminde sitede oyun eğlence iş benzer biçimde birçok alanda hesap satışı mevcut incelemekte yarar var. Biz bu yazımızda gmail hesabı satacağız. Evet yanlış duymadınız gmail hesapları oluşturarak ve bu hesapları satarak para kazanacağız.

Site ingilizce olduğundan çevirici kullanmamız gerekebilir. Sonrasında üye olup mevzular dan gmail adlı kısmı bularak hesap satışına gireceğiz. Burada birçok örnek mevzu var. Bu mevzular benzer biçimde sonrasın da mevzu oluşturacağız. Öncesinde gmail hesabı oluşturmamız gerekiyor. Örneğin 10 tane ile başlamış olalım. Sırasıyla hesaplar açacağız fakat önümüze bir engel çıkıyor numara istiyor. Cep telefonu numarası istiyor. Bu mevzunun aşımını da videomuzda anlatacağız izlemenizi tavsiye ediyorum. Bu sayede mobil onaylı hesaplar oluşturacağız. Sonrasında oluşturduğumuz hesapları bir word dosyasına şifreleri ile kaydedin kenarda beklesin. Şimdi sıra Mevzu açmakta.

Playerup sitemize girerek ilgili bölüme yeni mevzu aç diyerek tıpkı forumlarda ki benzer biçimde bir mevzu oluşturuyoruz. Mesajın içeriğini 10 tane mobil onaylı gmail hesabı yazarak bitiriyor ve sonrasında fiyat belirliyoruz. Mesela 5 dolar dedik ve en altta bir mevzu linki oluşturacak. Direk satın alma linki bunu değişik forumlarda paylaşarak da alan kişi çekebilirsiniz.

Sonrasında konumuzu oluşturup satışa hazır hale getirmiş oluyoruz. Reklam yaparak alan kişi potansiyelimizi arttırabiliriz. Örneğin r10 , wmaraci benzer biçimde webmaster sitelerinde satış mevzuları bulunmakta fiyat politikanızı ayarlayıp bu sitelerde bile satış yapabilirsiniz. Aşağıda mevzu ile ilgili detaylı bir video hazırladık siz değerli ziyaretçilerimizin izlemesi yarar elde edecektir. Şimdiden iyi satışlar.

Takıldığınız bölgeleri bizlere ulaştırmaktan çekinmeyin.

 

 

Yorum yapın