Günde 10 Dolar Kazanmak! Uygulamasız

Günde evde oturarak para kazanmak üstelik 10 dolar kazanmak mümkün. Bunu sadece bilgisayarımız başında vakit harcayarak da yapabilirsiniz. Kolayca birkaç tüyo vererek bu işlemi dakikalar içinde bitirebilirsiniz. Bildidiğiniz gibi sizlere sudan sebeplerle para kazanamak yerine daha elle tutulur fikirler sunuyoruz. Bu konuda örneğin bardak imalatı ile ilgili konumuzu okuyarak birçok arkadaşımız sektör hakkında bilgi sahibi oldu. Buradan anlıyoruz ki fikirlerimiz seviliyor. Bu yazımız da da sizlere güzel ve kolay bir yöntemden bahsedeceğiz. Temelde ticaret şeklinde satış yapacağız ama daha kolay bir yolla.

 

Bildiğimiz gibi internet ortamında hesap satışları mevcut ve büyük potansiyel kazanmaktadır. İnsanlar artık üretmek yerine hazırını almayı tercih ediyor bu sayede bir fırsat doğuyor. Bu fırsat ile birlikte bizde bilgisayar başında birkaç işlem yaparak para kazanacağız. Nasıl mı diye soracaksınız. Hemen açıklayalım.

Öncelikle internette birçok hesabın satışı olduğu bir site adresine girip üye oluyoruz.

playerup isimli sitede oyun eğlence iş gibi birçok alanda hesap satışı mevcut incelemekte fayda var. Biz bu yazımızda gmail hesabı satacağız. Evet yanlış duymadınız gmail hesapları oluşturarak ve bu hesapları satarak para kazanacağız.

Site ingilizce olduğundan çevirici kullanmamız gerekebilir. Sonrasında üye olup konular dan gmail adlı bölümü bularak hesap satışına gireceğiz. Burada birçok örnek konu var. Bu konular gibi sonrasın da konu oluşturacağız. Öncesinde gmail hesabı oluşturmamız gerekiyor. Mesela 10 adet ile başlayalım. Sırasıyla hesaplar açacağız ama önümüze bir engel çıkıyor numara istiyor. Cep telefonu numarası istiyor. Bu konunun aşımını da videomuzda anlatacağız izlemenizi tavsiye ediyorum. Bu sayede mobil onaylı hesaplar oluşturacağız. Sonrasında oluşturduğumuz hesapları bir word dosyasına şifreleri ile kaydedin kenarda beklesin. Şimdi sıra Konu açmakta.

Playerup sitemize girerek ilgili bölüme yeni konu aç diyerek tıpkı forumlarda ki gibi bir konu oluşturuyoruz. Mesajın içeriğini 10 adet mobil onaylı gmail hesabı yazarak bitiriyor ve sonrasında fiyat belirliyoruz. Örneğin 5 dolar dedik ve en altta bir konu linki oluşturacak. Direk satın alma linki bunu farklı forumlarda paylaşarak da müşteri çekebilirsiniz.

Sonrasında konumuzu oluşturup satışa hazır hale getirmiş oluyoruz. Reklam yaparak müşteri potansiyelimizi arttırabiliriz. Mesela r10 , wmaraci gibi webmaster sitelerinde satış konuları bulunmakta fiyat politikanızı ayarlayıp bu sitelerde bile satış yapabilirsiniz. Aşağıda konu ile alakalı detaylı bir video hazırladık sizlerin izlemesi fayda sağlayacaktır. Şimdiden iyi satışlar.

Takıldığınız yerleri bize ulaştırmaktan çekinmeyin.

 

 

Yorum yapın