Getir Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

İstanbul’da 2015 senesinde sektöre giriş meydana getiren getir, değişik marketlerden siparişi geçen kişinin gereksinimlerini 10 – 15 dakika benzer biçimde bir sürede getirme amacı ile hizmet vermeye adım atmıştır. Oldukça popüler olan ve son zamanlarda daha da ön plana çıkan firmayı kullanan sayısı da bir fazlaca fazla. Peki, son aşama yüksek getiriye haiz getir bayilik şartları nedir? Tüm Türkiye’de etkinlik gösteren getir uygulama kullanılarak verilen siparişleri kısa sürede adrese teslim etmektedir. Motor kurye aracılığı ile market gereksinimlerini oldukça kısa sürede teslim ediyor olması ve zahmetsiz alışverişe haiz olmasından dolayı oldukça sayıda kullanıcıya haizdir.

Getir Bayilik Şartları

Getir Bayilik Şartları

Aklınıza gelebilecek neredeyse her ihtiyacı karşılamak için hizmet sunan getir alan kişi memnuniyetine de ek olarak ehemmiyet vermektedir. Talepler doğrultusunda uygulamayı kullananlar birçok fırsatı da yakalayabiliyor. Hal bu şekilde olunca da Türkiye genelinde her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır. Online market uygulaması olarak gündemde olan getirin bayilik veriyor olması da oldukça cazip fırsatları ortaya koyuyor.

Okuyun: Getir bayilik almak haricinde bayilik veren firmalar başlıklı yazımız okuyarak değişik fikirler edinebilirsiniz.

Getir Bayilik Almak

Devamlı gelişen ve bununla beraber de değişen şartlar insanları kolaylığa sevk etmektedir. Getir uygulaması da bu alanda son aşama kolaylık içeren özelliklere haizdir. Oturduğunuz yerden evde ne ihtiyacınız var ise sipariş veriyorsunuz ve siparişiniz de oldukça kısa sürede kapınızda oluyor. Böylesine kolaylık içeren getir bayilik almak için doğru yatırımlardan bir tanesidir. Yüksek getirisi ile sektörde yer edinmek isteyenlere fırsatlar sunuyor. Bayilik alma mevzusunda belirlenen şartlara uymanız oldukça önemlidir.

Getir bayilik şartları belirli bir seviye ve düzen içermektedir. Belirlenmiş olan kurallara uyulduğu taktirde istediğiniz bayiliği elde edebilirsiniz. Üstelik böylesine marka kıymeti yüksek olan firmanın bayisi olmakta son aşama avantajlıdır. Bayilikle beraber devamlı devam eden reklamlardan sizde yararlanabilirsiniz. Şirket kendini her geçen gün daha çok büyütmek adına reklamlar vermektedir. Bu reklamlarda size fazladan getiri sağlayacak yönlerden bir tek bir tanesidir.

Getirin oldukça yönlü emek verme prensimi ve doğru uygulama esasları ile beraber daha etkin sonuçlar verdiği bilinmektedir. Meydana getirilen emekler ve bir tüm halinde ilerleyen ekip emek vermesi da sizi direkt etkileyecektir. Bayilikle beraber birçok pozitif yanları da elde etmiş olacaksınız. Bayiliğin artı yönleri sizi süratli büyümeye sevk edecektir. Bu durum bununla beraber kar marjını da arttırmaktadır. Yükselen gelişme trendi yardımıyla bayiliği alarak sizde bu büyümeden yararlanabilirsiniz.

Getir uygulamasının dönemsel olarak kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyalar yardımıyla uygulamayı kullanan şahıs sayıda hızla artmaktadır. Meydana getirilen kampanya dönemlerinde kazançlarda katlanmaktadır. Bayiliğin bu yönü hesaba katıldığında kampanya dönemlerinde kazançlar daha da terfi edecektir.

Getirin avantajlı dünyasından yararlanmak ve bayiliği almak için ilk olarak müracaat formunu doldurmalısınız. Getir bayilik şartları içinde öncelik formu doldurmadır. Formun doldurulması ile beraber de bayilik müracaat sürecinin başlangıcı da yapılmış olacaktır. Sistemsel olarak düşünüldüğünde her türlü detay en ince ayrıntısına kadar değerlendirilerek netice odaklı emekler şirket tarafınca yürütülmektedir. Şartları yerine getirdiğiniz sürece bayilik alma şansınız o denli yüksek olacaktır.

Getir Bayilik Şartları

Yeni bir iş arayışında olanların ya da yatırımlarını değişik alanlarda değerlendirip yüksek gelir elde etmek isteyenlerin adresi getir uygulaması olacaktır. Gelişen seviye ve bu düzene nazaran de bayilik veren getir daha çok büyümenin amacını gütmektedir. Bu gelişme trendinde yerinizi almak ve getir yardımıyla kazanç elde etmek için bayilik başvurusunda bulunmalısınız. Bunun için de getir bayilik şartları hakkında data edinip şartları da yerine getirmelisiniz.

Getir bayisi müracaat şartları bölgeler arası farklılıklara haizdir. Bölgeler arası değişen şartlar ve uygulamalar da başvurunun sürecini etkilemektedir. Bayilik için müracaat meydana getirecek kişinin ya da firmanın ticari sicili ile geçmiş bilgiler irdelenmektedir. Kazanç sistemi oldukça iyi olan şirket kimlerle bayilik ilişkisi kuracağını bilmek istemektedir. Bu yüzden de başvuruda bulunan kişiler ya da firmalar hakkında detaylı data almak istiyor.

Sizde belirtilen getir bayilik şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız karlı ve bir o denli da popüler olan getire başvurabilirsiniz. Şartlar ile ilgili olarak aşağıda belirlemiş olduğumuz listeye göz atabilirsiniz.

Getir bayiliği birinci şartı ekonomik durumdur. Kısaca ne kadarlık bir yatırım yapabileceğiniz mevzusudur. Elbet bayilik mevzusunda ne kadar bir meblağ yatıracağınıza dair belirlenmiş olan net bir meblağ yoktur. Fakat minimum 500.000 TL benzer biçimde bir meblağ gerekmektedir. Bulunmuş olduğunuz il yada ilçeye nazaran yatırım aralığı bulunmaktadır. Yatırım aralığı ise 4 değişik tutarı içermektedir. Bu ücret dağılımı ise sırasıyla 500.000 TL – 750.000 TL, 750.000 TL – 1.250.000 TL, 1.250.000 – 2.000.000 TL ve son olarak da 2.000.000 TL üstü şeklindedir. Sizde bu tutarlardan size uygun olanı tutarında yatırım yapabileceğinizi düşünüyorsanız getir bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.Türkiye’nin tamamında etkinlik gösteren getir sizin bulunduğunuz bölgede etkinlik gösteriyor ise nüfusa bağlı olarak size de bayilik verilebilir.Getir Su, Getir Büyük ve Getir seçenekleri ile 3 değişik türe haiz bayilik seçeneği sunulmaktadır.Bölgeye nazaran belirlenmiş olan meblağ uygun görünür ise ticari sicil incelemesi başlayacaktır. İnceleme sonrasında herhangi mesele görülmez ise bayilik işlemleri başlayacaktır.

Getir Franchise Bedeli

Getirin fırsatlar dünyasında yer almak ve bayilik ile müthiş gelirlere ulaşmak için belirli bir karşılık ödenmesi gerekmektedir. Getir Franschise Bedeli olarak en düşük belirlenen meblağ 500.000 TL olup, üst limit belirlenmemiştir. Belirlenen tutarı etkileyen unsur ise müracaat sahibinin bayiliği hangi ilde yada ilçe de yapacağı ile doğru orantılıdır. Bayilik talebinde bulunacak kişilerin ücret mevzusunda bu limiti aşmaları öncelikli şartlardandır. Öteki getir bayilik şartları ile ilgili araştırma yapmadan ilkin ücret mevzusuna değinmek daha doğru olacaktır.

Getir Emek verme Modeli

İnsanlara kolaylıklar ve rahatlık sunan getir yeni bayilerle devamlı gelişim gösterme eğilimindedir. Emek verme düzeninde öncelik alan kişi memnuniyeti olurken süratli ve güvenli şekilde ürün teslimi esastır. Getir emek verme modeli kiralanacak olan depoya nazaran değişkenlik göstermektedir. Deponun belirleyici olması işin akışını da açık bir halde ortaya koyuyor. Nitekim düzenin ve nizamın ortak hatlar üstüne kurulması söz mevzusudur.

Getir bayilik şartları içinde depo özelliklerine de dikkat edilmektedir. Standart bir getir bayiliği sistemi içinde düzgüsel bir depo kiralanmakta ve ürünler bu depoya konulmaktadır. Bir nevi market niteliği taşıyan depo ürünlerin doğru şekilde muhafaza edilmesi noktasında mühim bir husustur. Yatırım değerlendirmesine nazaran değişen şartları da göz önünde bulundurarak depo kiralamak daha doğru olacaktır.

Sistem uygulamayı kullanan kişinin siparişi vermesi ile başlıyor. Siparişin verilmesi ile beraber kuryeye yönlendirme yapılıyor. Kurye siparişe nazaran depodan malı alarak adrese ürünleri teslim ediyor. Dizgesel olarak oluşan düzenlemede sistem bu şekilde yol almaktadır.

Sipariş geçildiğinde sipariş başına 2,50 TL benzer biçimde gönderim tutarı ödenmektedir. Bu meblağ firmanın belirlemiş olduğu esaslar ve şartlara nazaran değişebilir. Bu tutara ek olarak da her sipariş üstünden belirli oranda kar yüzde alınmaktadır. Üründen ürüne değişen kar yüzdesinde kazanç kimi zaman yüzde 5 olurken kimi zaman de yüzde 40 benzer biçimde sayıları görebilir.

Maliyet değerlendirmesi açısından bakıldığında 500.000 TL’lik bir ana para ile oluşturulan işletmede 5 motorlu kurye bulunmaktadır. Bu işletmenin de günlük olarak 200 ila 300 arası sipariş söz mevzusudur. Sipariş sayısı dönemsel olarak değişkenlik göstermektedir.

Gün sonunda toplanan ücretler getire ilişkin banka hesaplarına yatırılmaktadır. Getir tarafınca meydana getirilen hesaplamalar neticesinde ya ay sonunda ya da hafta sonunda hak etmiş olunan meblağ yatırım sahibinin hesabına aktarılır. Sistem hem tertipli hem de olması gerektiği benzer biçimde ilerleyeceği için zarar ihtimaliniz en aza indirilmektedir. Belirli esaslar üstüne kurulu olan planlama da sistemli emek verme prensibi bulunmaktadır.

Getir İş Ortaklığı

Devamlı daha iyiye ulaşmak ve alan kişi sayısını çoğaltmak isteyen getir yeni iş ortaklıkları ile daha süratli netice veriyor. Getir iş ortaklığı yardımıyla daha geniş kitlelere ulaşmayı başarıyor. Nitekim bir tüm halinde ilerleyen şirket daha geniş alanlara hizmet vermektedir. Hizmet ağındaki süratli gelişme de ortaklık işler son aşama etkili sonuçlar vermektedir.

Her şehre getir hizmetini sunmak ve insanların daha kolay erişim sağlamasını oluşturmak amacı gütmektedir. Yaşamın en mühim parçası olmayı başaran akıllı telefonlar insanların alışverişini de direkt belirlemektedir. Bu yüzdendir ki hızla gelişen teknolojinin nimetlerini en iyi şekilde kullanmak bu tür etkileşimle mümkündür.

İnsanın oturmuş olduğu koltuktan kalkmadan siparişini verebiliyor olması ve bu siparişlerin de kapıya kadar gelebilir olması son aşama kolaylıktır. Vakit mevzusunda insanların kendisine daha çok fırsat sunması da bu benzer biçimde uygulama esasları ile elde edilebilmektedir.

Her geçen gün yeni müşterilere erişim elde eden getir yeni iş ortaklarına da kazançtan hisse sunuyor. Bu kazançlar dünyasında yer almak için getir bayilik şartları yerine eksiksiz getirilmelidir. Bayilik sonrasında emek verme düzeni ve çalışmaya bağlı olarak nelerin yapılması gerektiği mevzuları da şirket tarafınca bildirilmektedir. Kurallar bütününü yerine getirerek her geçen gün kazançlar iş ortaklığı ile arttırılabilir.

Okuyun: Yeni İş Fikirleri

Getir Genel Merkez İletişim

Online alışveriş mevzusunda oldukça değişik bir hizmet ağına haiz olan getir bununla beraber kullanıcılarına kolaylıklar sunuyor. Üstelik dönemsel olarak cazip gelen kampanyalar da oldukça popüler. Peki, aklınıza takılan bir durum ya da bayilik ile ilgili data almak için getir genel merkez yazışma ağını kullanabilirsiniz. Alan kişi memnuniyeti mevzusunda oldukça duyarlı olan şirket bu hususta süratli geri dönüşümler sağlıyor.

Geniş ürün yelpazesini her geçen gün yenileri ile büyüten getir şirketi son dönemlerde “getir bi mutluluk” sloganı ile de gündemden düşmüyor. Getir ile ilgili istek, yakınma ve talep talepleriniz için firmanın davet merkezini arayabilirsiniz. 0850 532 50 50 telefon numarasından iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz. Aramak yerine mail atmak isterseniz de mail adresi info@getir.com üstünden gerçekleştirilebilir.

Bunun haricinde web sayfasında yer edinen bizlere ulaşın kısmına girerek talep oluşturabilirsiniz. Taleplerinize nazaran kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Talebinizin değerlendirmesi noktasında görevli şirket yetkilileri ilgilenmektedir.

Getir Bayilik Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Ilk olarak getir benzer biçimde geleceği parlak firmalarla birlikte çalışmak ve bayiliğini şimdiden almak en büyük yatırımlardan bir tanesidir. Fakat yatırım yapmadan ilkin konuma oldukça bakmanız ve karşılayıp karşılamadığını görmeniz gerekir. Getir bayilik almak isteyenlere tavsiyeler mevzusunda en öncelik konum hususudur. Konumun iyi olması kazancında iyi olması anlamına geleceğini unutmamalısınız.

Türkiye’nin her iline yayılmayı başaran şirket sizin ilinize de gelmiş anlama gelir. Fakat her ne kadar ilinizde olsa da potansiyelin büyük olmasından dolayı yeni bayilikler alınabilir. Bir de bölge seçimlerinde getir uygulamasının ne aşama kullanılabilir bulunduğunu da gözlemlemek gerekir. Çevrenizde ki insanlarla görüşüp bu şekilde bir uygulama olsa kullanır mısınız gibisinden. Bir nevi mini bir anket yapabilirsiniz.

Getir bayilik şartları da bayilik almayı isteyenler için mühim konulardandır. Ne olursa olsun şartları taşıma durumunuza nazaran hareket etmelisiniz. Sizinle ortaklık kuracak olan şirket bayilik aracılığı ile iş yürütmek istemektedir. Hem sizin avantajınıza hem de getir firmasına avantaj sağlayacak haller sunulmalıdır.

Getir Bayilik Avantajları

Dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak ve sunulan fırsatlardan yararlanmak tamamen sizin elinizde. Birçok insan oturmuş olduğu koltuğundan kalkmadan birçok işi kolay şekilde yapmaktadır. İnternetin her haneye girmesi ile beraber dijital ortamda alışveriş de popüler olmuştur. Böylesine çoğunlukla tercih edilen ve büyük beğeni toplayan uygulamanın bayisi olabilmek oldukça avantajlıdır.

Yüksek kazanca haiz olmasından dolayı getir bayilik avantajları oldukça fazladır. Oldukca yönlü olan ve sizi fazlası ile memnun edecek bu avantajlar ise şunlardır;

Tertipli bir halde net kar üstünden ödeme yapılması söz mevzusudur.Bayiliği aldıktan sonrasında rekabet durumu söz mevzusu değildir. Şu sebeple bölgesel olarak hizmet veriyor olması herhangi bir rekabete mahal vermeyecektir.İş modeli olarak yeni olması düzeni bununla beraber getirmektedir. Düzenin oluşması da sipariş sayısında yükseliş trendini oluşturmaktadır.Daha çok alan kişi kazanmak için getir şirketi kampanyalar düzenlemektedir. Meydana getirilen kampanyalardan dolayı da satış hacminde artış söz mevzusudur.Firmanın reklam mevzusunda yapmış olduğu harcamalardan sizin etkilenmeniz benzer biçimde bir durum söz mevzusu değildir. Üstelik şirket reklam mevzusunda yüksek bütçelere haiz olup, meydana getirilen her reklamda size faydası olacaktır.Her geçen gün daha çok kullanıcı sayısına erişmesinden dolayı zaman içinde kar marjınızda ciddi oranda artış gerçekleşecektir.

Getir Büyük Nedir? Sistemi Nasıldır?

Alışveriş sektörüne değişik bir boyuta ulaştıran getir şirketi değişik uygulama esaslarına da haizdir. Bu uygulama esaslarından bir tanesi olan getir büyük oldukça yönlü avantaj sunmaktadır. Düzgüsel getir işlemlerine nazaran dağıtım mevzusunda motorlu kuryeler yerine araçlar aracılığı ile ürünler getirilmektedir.

Getir büyük nedir? Ne benzer biçimde farkları vardır? Sistemi iyi mi çalışır? Mevzusu çoğunlukla gündemdedir. Gene aynı şirket aracılığı ile meydana getirilen siparişlerde hiçbir şekilde getirme tutarı bulunmamaktadır. Fakat burada ki en mühim detay sipariş minimum 150 TL olmalıdır. Sipariş miktarı arttıkça getir büyüğün kapsama alanına girer. Getir büyüğün en mühim pozitif yanları ise toplu siparişlerde daha çok tercih ediliyor olmasıdır. Ek olarak düzgüsel bir getire nazaran kapsama alanı oldukça daha geniştir. Getir büyük bayiliği kazanç bakımından düzgüsel getire nazaran oldukça daha yüksek seviyelerdedir.

Okuyun: Market Bayiliği Veren Firmalar

Getir Bayiliği Ürünleri

Bir evde neye gerekseme var ise getir ile bulmak mümkündür. Elbet bu temel gereksinimleri karşılamakta olup, getir de şu ya da bu ürün yoktu diye yorumlamak doğru olmaz. Kalite bakımından değerlendirmek daha doğru olacaktır. Getir ürünleri içinde meyve, sebze, su, içecek, temel besin ürünleri, dondurma, kahvaltılık, temizlik, kişisel bakım, bebek, ev ve teknoloji ürünleri benzer biçimde geniş bir yelpazeye haizdir. Devamlı olarak gelişme odaklı hizmet veriyor olmasından dolayı da getir yeni ürün kollarında da boy göstermektedir.

Ürün yelpazelerini karşılama ve uygulama esasına bakmadan ilkin getir bayilik şartları irdelenmelidir. Şartların oluşturulması ve istenilen düzeyin sağlanması emek verme performansı ile de direkt etkilidir. Emek verme düzeni ve bu emek verme düzenine nazaran oluşturulan seviye her türlü etkeni de direkt etkilemektedir.

Getir Bayiliği Alınmalı Mı?

Kazançlı işlere girmeden ilkin detaylıca araştırmak mümkünse tecrübeli kişilerden data almak en doğrusudur. Bu sistem oldukça karlı ya da kazancı güvence benzer biçimde düşüncelere girmek insanı hataya götürür. Detaylı araştırma yaparak yol haritası çizmek başarıya giden yolda en mühim önceliğiniz olmalıdır. Gerek uygulama esası olsun gerekse de araştırmalarda pozitif yönde sonuçlar olsun getir bayiliği oldukça avantajlıdır. Getir bayiliği alınmalı mı? Diye sorarsanız, yaptığımız incemeler neticesinde alınması icap ettiğini söylemek mümkün. Sektöre girip bayiliği aldığınızda ve şartlara uyduğunuzda karlı çıkma olasılığınız oldukça fazladır.

Yorum yapın