FRANCHİSE GİRİŞ BEDELİ ALMAYAN FİRMALAR!

Franchise vatanımızda git gide yaygınlaşan sektörlerden birisi oldu. Bu yazımızda franchise bedeli almayan firmalardan bazılarını inceledik. Franchise bedeli yüksek miktarlara ulaşan firmalar iş sahiplerinin de iş fikrine soğuk bakmasına sebep olabiliyor. Bu bedeller firmalar tarafınca talep ediliyor. Sadece sizlerle paylaşacağımız firmalar bu bedeli yatırımcılardan talep etmiyor.

 

Düşünelimki bayilik almak istiyorsunuz ve maliyet hesapları peşine düştünüz. Hesapların ilk başlangıcında firmaya ödeyeceğiniz franchise bedelini kafaya takarak başlıyorsunuz. Doğal olarak ki şirket bu bedeli istemekte haksız değil fakat sektör ilerlesin diye bu haklarından feragat eden firmaların da hedefi girişimcilerin teşvikle daha verimli olması.

 

Bazı yazılarımızda bayilik veren firmalar hakkında yazılar yazmıştık. Heralde devamlı yeni firmalar yeni bayilik fırsatları doğuyor sadece ince eleyip sık dokumanız önerimizdir.Şimdi sizlerle franchise bedeli almayan firmaları paylaşalım.

 

Yukarıda verdiğimiz tabloda bir tek franchise bedeli almayan firmalar sıraladık. Yalnız unutmayalım ki kısa süreliğine meydana getirilen bir uygulama. Siz de fırsatları değerlendirmek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

“FRANCHİSE GİRİŞ BEDELİ ALMAYAN FİRMALAR!” üzerine bir yorum

Yorum yapın