FRANCHİSE GİRİŞ BEDELİ ALMAYAN FİRMALAR!

Franchise ülkemizde git gide yaygınlaşan sektörlerden birisi oldu. Bu yazımızda franchise bedeli almayan firmalardan bazılarını inceledik. Franchise bedeli yüksek miktarlara ulaşan firmalar iş sahiplerinin de iş fikrine soğuk bakmasına sebep olabiliyor. Bu bedeller firmalar tarafından talep ediliyor. Ancak sizlerle paylaşacağımız firmalar bu bedeli yatırımcılardan talep etmiyor.

 

Düşünelimki bayilik almak istiyorsunuz ve maliyet hesapları peşine düştünüz. Hesapların ilk başında firmaya ödeyeceğiniz franchise bedelini kafaya takarak başlıyorsunuz. Tabi ki firma bu bedeli istemekte haksız değil ama sektör ilerlesin diye bu haklarından feragat eden firmaların da hedefi girişimcilerin teşvikle daha verimli olması.

 

Bazı yazılarımızda bayilik veren firmalar hakkında yazılar yazmıştık. Tabiki her zaman yeni firmalar yeni bayilik fırsatları doğuyor ancak ince eleyip sık dokumanız önerimizdir.Şimdi sizlerle franchise bedeli almayan firmaları paylaşalım.

 

Yukarıda verdiğimiz tabloda sadece franchise bedeli almayan firmalar sıraladık. Yalnız unutmayalım ki kısa süreliğine yapılan bir uygulama. Siz de fırsatları değerlendirmek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.