FATURA ÖDEME MERKEZİ KURARAK PARA KAZAN!

Satmaca ödemek artık mesele haline gelmeye ve sıra beklemek haline geldi. Bankalarda kuyruk esnasında beklemek istemeyen insanoğlu satmaca ödeme merkezlerine giderek kolay ve süratli şekilde ödeme yapabiliyorlar. Nakit Ve kredi kartı ile kolaylıukla satmaca ödenen satmaca ödeme merkezleri iş kuracaklara güzel bir alan açmaktadır.  Peki satmaca ödeme merkezi iyi mi açılır bu yazımızda bu mevzu üstünde duracağız.

 

Ilk olarak mantık olarak işleyelim. Satmaca ödeme işimiz şu şekilde. Düşünün bankada 5 bin liramız var ve her satmaca başına 2,5 tl alıyoruz. Bunun 1 lirası bizlere diğeri firmaya kaliyor varsayalım. diyelim ki 100 lira averaj ile 50 satmaca ödedik 50 tl kazandık. Mantık bu şekilde işliyor. Kredi kartı ile ödeme de birazcık daha komisyon artıyor. Ek olarak aklınıza derhal 1000 liralık faturada da aynı komisyonu mu kazanıyoruz diyorsunuz fakat hayır 100 lirada değişik 500 lirada değişik 1000 lirada değişik komisyonlar çıkıyor. Şundan dolayı para büyüyor bu sayede de oranlar yükseliyor.

 

Satmaca ödeme merkezleri konum itibari ile mühim olmalıdır. Bu sayede alan kişi potansiyeli yüksek olur. Şuan da en düşük kazanacağınız komisyon 1,5 olup bu size de kalmış birşey dir. bu sebeple rakipleriniz satmaca başına 3 tl alıyorsa siz de buna uymalısınız ki rakipleriniz uyguncu olmasın. Satmaca ödeme merkezi açarak ayda 2-3 bin para kazanamak mümkün. Örnek plan yapalım istanbulda işlek bir sokakta açtınız. günde 250 kişiye satmaca ödüyorsunuz. 250x 1,5 =375 ayda 26 gün diyelim 9750 lira yapar. 2,5 – 3 arası kira en yüksek olarak hesaplayalım elk. su . gider olarak 1000 lira dedik ayda 4 bin liraya fazla fazla gider yaptık. 5750 lira kalır bunların 750 sini aylık muhasebe vergi diye ayırdık rahatça 3 lira kazanabiliriz. Yatırım maliyeti fazla olmayan bir sektör. Masa iskemle pc yazıcı şeklinde kolayca temin edilebiliek demirbaşlar ile sizlerde satmaca ödeme işini yapabilirsiniz.

 

Ek olarak ek iş olarak telefon kılıfı tl tükleme şeklinde işlemler de yapabilirsiniz. Ek olarak digitürk ttnet superonline müracaat alacarak hakediş kazanabilirsiniz. Buda size ek bir kazanç sağlar ki bir üyeden kazanacağınız hakediş 50 liradan aşağıya değildir.

Bu mevzuda birkaç şirket önerelim:

BİZİM VEZNE FATURA ÖDEME MERKEZİ

PRATİK İŞLEM FATURA ÖDEME MERKEZİ

GÜVEN GROUP FATURA ÖDEME

İŞLEM MATİK

“FATURA ÖDEME MERKEZİ KURARAK PARA KAZAN!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın