FATURA ÖDEME MERKEZİ KURARAK PARA KAZAN!

Fatura ödemek artık sorun haline gelmeye ve sıra beklemek haline geldi. Bankalarda kuyruk sırasında beklemek istemeyen insanlar fatura ödeme merkezlerine giderek kolay ve hızlı şekilde ödeme yapabiliyorlar. Nakit Ve kredi kartı ile kolaylıukla fatura ödenen fatura ödeme merkezleri iş kuracaklara güzel bir alan açmaktadır.  Peki fatura ödeme merkezi nasıl açılır bu yazımızda bu konu üzerinde duracağız.

 

Öncelikle mantık olarak işleyelim. Fatura ödeme işimiz şu şekilde. Düşünün bankada 5 bin liramız var ve her fatura başına 2,5 tl alıyoruz. Bunun 1 lirası bize diğeri firmaya kaliyor varsayalım. diyelim ki 100 lira ortalama ile 50 fatura ödedik 50 tl kazandık. Mantık böyle işliyor. Kredi kartı ile ödeme de biraz daha komisyon artıyor. Ayrıca aklınıza hemen 1000 liralık faturada da aynı komisyonu mu kazanıyoruz diyorsunuz ama hayır 100 lirada farklı 500 lirada farklı 1000 lirada farklı komisyonlar çıkıyor. Çünkü para büyüyor bu sayede de oranlar yükseliyor.

 

Fatura ödeme merkezleri konum itibari ile önemli olmalıdır. Bu sayede müşteri potansiyeli yüksek olur. Şuan da en düşük kazanacağınız komisyon 1,5 olup bu size de kalmış birşey dir. çünkü rakipleriniz fatura başına 3 tl alıyorsa siz de buna uymalısınız ki rakipleriniz uyguncu olmasın. Fatura ödeme merkezi açarak ayda 2-3 bin para kazanamak mümkün. Örnek plan yapalım istanbulda işlek bir sokakta açtınız. günde 250 kişiye fatura ödüyorsunuz. 250x 1,5 =375 ayda 26 gün diyelim 9750 lira yapar. 2,5 – 3 arası kira en yüksek olarak hesaplayalım elk. su . gider olarak 1000 lira dedik ayda 4 bin liraya fazla fazla gider yaptık. 5750 lira kalır bunların 750 sini aylık muhasebe vergi diye ayırdık rahatça 3 lira kazanabiliriz. Yatırım maliyeti fazla olmayan bir sektör. Masa sandalye pc yazıcı gibi kolayca temin edilebiliek demirbaşlar ile sizlerde fatura ödeme işini yapabilirsiniz.

 

Ayrıca ek iş olarak telefon kılıfı tl tükleme gibi işlemler de yapabilirsiniz. Ayrıca digitürk ttnet superonline başvuru alacarak hakediş kazanabilirsiniz. Buda size ek bir kazanç sağlar ki bir üyeden kazanacağınız hakediş 50 liradan aşağıya değildir.

Bu konuda birkaç firma önerelim:

BİZİM VEZNE FATURA ÖDEME MERKEZİ

PRATİK İŞLEM FATURA ÖDEME MERKEZİ

GÜVEN GROUP FATURA ÖDEME

İŞLEM MATİK

“FATURA ÖDEME MERKEZİ KURARAK PARA KAZAN!” üzerine bir yorum

Yorum yapın