Evde Yemek Yapıp Satmak – Evden Satış

Günümüzde evden çalışmak bir tek ekonomik açıdan avantajlı değil, bununla beraber evde çalışmanın rahatlığı açısından da bir motivasyon deposu. Evde yiyecek yapmak ve satmakEv hanımlarının tercih etmiş olduğu ve hazır alıcısı olan işlerden biridir. Ev hanımları genel olarak mutfak becerilerini artık gelir getirecek bir mesleğe dönüştürüyor. Hanehalkı için yaptıkları yiyecekleri lokanta, lokanta, aşevi, belediye aşevleri benzer biçimde ev yemeklerine gereksinim duyan bölgelere satarak gelir elde ettiklerini söylüyorlar.

evde yemek yap ve sat

evde yiyecek yap ve sat

Mutfak becerilerini gelire dönüştürmek isteyen ev hanımları için evde ne yapabilirim alternatif cevaplar verilebilir. Her şeyden ilkin evde yiyecek pişirme terimi beyaz yakalı işçiler, fiziki işçiler ve günümüzde çalışan öteki çalışanlar için bir nimettir. Bu yüzden ev hanımları kendileri için yaptıkları her türlü yemeği yapabilir ve değişik kanallardan satabilirler. Ev yiyecekleri haricinde bölgesel yemekler olarak malum; İçli köfte, hamur harcı işleri, bölgesel çorbalar, bölgesel salatalar, balık yiyecekleri, hamur harcı işleri, köy lezzetleri benzer biçimde değişik yiyecekleri evde yaparak pazarlayabilirsiniz. Bu yiyecekleri kafe, restoran, restoran, ev yiyecekleri satan bölgeler, endüstri sitelerinde yer edinen yemekhaneler benzer biçimde işletmelere pazarlayabilirsiniz.

Evde pişirdiğiniz yiyecekleri çeşitli işletmeler vasıtasıyla satabileceğiniz benzer biçimde internetteki uygulamalar ve internet sayfaları üstünden de direkt pazarlayabilirsiniz. Günümüzün en popüler uygulamasıdır ve ev hanımları tarafınca tercih edilmektedir. Yemeksepeti üstünden yiyecek satışı Ekonomik olarak da size avantaj sağlar. Yemeksepeti uygulaması; Vatanımızda bulunan ve ülke genelinde etkinlik gösteren bir besin satış uygulamasıdır. Kullanıcı sayısı ve işletme sayısı bakımından en büyük kesime haiz olan bu uygulama ile evde yapacağınız yiyecekleri satmamız mümkün. Yemeksepeti işinde satıcı olarak yer alabilmeniz için size sunulan şartları kabul etmeniz gerekmektedir. Her satıştan belirli bir komisyon alan bu uygulama ile hem müşterilerinize hem de besin satışı icra eden öteki işletmelere direkt satış yapabilirsiniz.

Evde ne yapmış olup satabilirim?

Öğle yemeği çalışan için fazlaca önemlidir. Emek harcama hayatında rutin bir yiyecek düzeni olan çalışanlar için değişik öğünler ve leziz yemekler tüketmek oldukça önemlidir. Bu yüzden emek harcama hayatına dahil olan her çalışan, ev yiyecekleri tüketmek ister. Evde yiyecek yapmak ve satmak İsteyenler için bu büyük bir avantajdır. Yiyecek sektöründeki catering şirketlerinin yarattığı bu boşluğu evde yapmış olup satabileceklerini düşünen ev hanımları dolduruyor. ev hanımları yada evde yiyecek yap ve satEvde yapmak isteyenlerin yiyecek çeşitleri;* Sulu yemekler,* Değişik zeytinyağlı yemekler,* Hamur harcı işleri,* Hamur harcı işleri çeşitleri,* Çorba çeşitleri,* Bölgesel yemekler,* Dünya mutfağından bölgesel yemekler,* Balık yiyecekleri,* Lahmacun, pide çeşitleri,* Sakatat yiyecekleri,* Bölgesel mantı çeşitleri,* Salatalar, Salata çeşitleri, mezeler,* Makarna çeşitleri,* Osmanlı mutfağı yiyecekleri, Bilhassa bölgesel çorbalar, zeytinyağı yiyecekleri, mantı ve börekler en fazlaca tercih edilen yemekler arasındadır. beyaz yakalı çalışanlar daima yiyecek yiyecek ister. Evde yiyecek yapmak ve satmak İsteyenler için bu yemekler hususi olarak satabileceğiniz yemeklerdir.

Evde Yiyecek Yapmak ve Satmak

Yiyecek yapmak zevkli bir aktivitedir ve yiyecek yaparak gelir elde etmek insanları mutlu eder. ev hanımları için evde yiyecek yap ve sat ve bu süreçten gelir elde etmek hem zamanını değerlendirmek hem de ek gelir elde etmek açısından fazlaca önemlidir. ev hanımları için evde yiyecek pişirmek; Harcama ve gider açısından birçok yönden avantaj sağlarken, evde çalışmanın rahatlığıyla daha keyifli ve motive bir halde çalışmak anlamına da gelir. Bu yüzden evde boş zamanı olan ev hanımları ve mutfakta çalışmak isteyen mutfak kullanıcıları için alternatif bir iş koludur.

Yemeksepeti’nde Yiyecek Satmak

Yaptığınız yemeği satma süreci yiyecek pişirmek kadar zor olsa gerek. Ilk olarak mahalli ve mahalli yemekhanelere ve restoranlara yiyecek satabilir ve bu işlemden gelir elde edebilirsiniz. Gene de evde yiyecek yap ve sat ve daha çok gelir elde etmek için daha küresel olarak çalışmak zorundasınız. Bu süreçte ustalaşmış olarak iş birliği yapacağınız kurumlardan kabul edilen Yemeksepeti, size daha çok müşteriye erişme fırsatı sunuyor. Yemeksepeti’nde yiyecek satmak Yemeksepeti firmasının satıcıları için belirlediği kaide ve koşulları kabul etmeniz gerekmektedir. Yemeksepeti seçiminiz ile emeğinizin ve zamanınızın karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.

Evden Yiyecek Satmak İçin Neler Gerekir?

Evde çalışmak, evden yiyecek yapmak ve satış yapmak bir süreçtir. süreç süresince evden yiyecek satmak için gerekenler Probleminin cevabı, yiyecek yapma becerisine haiz olmak, leziz bir ele haiz olmak ve pişirdiğiniz yemeği pazarlayıp son kullanıcıya ulaştırmak için bir mekanizma olarak verilebilir. Yemeklerinizi son kullanıcı müşterilere ulaştırmak için Yemeksepeti ve benzeri uygulama ve kurumlarla ortaklık yapabilirsiniz. Ülke genelinde profesyonelce besin satışı icra eden ve oldukça geniş bir hedef kesime haiz olan bu kurumlar ile elinizin lezzetini daha çok kişiye daha kolay ulaştırabilirsiniz.

Evde Yiyecek Pişirmek ve Satmak Cezası

İşyeri sahibi olmadan, gerçek yada tüzel şahıs olarak vergi dairesine kaydolmadan evde yiyecek pişirmek ve satış yapmak gelir vergisi kaçakçılığı olarak görülecektir. Evde yiyecek yapmış olup satmanın cezası Vergi kaçırma suçu olan 18 aydan 5 yıla kadar hapis cezası ile yargılanmanıza niçin olabilir. Evde yiyecek yapmak ve satmak Isterseniz ilk olarak kişi şirketi kurmalı, vergi muafiyeti benzer biçimde avantajlardan yararlanmalı ve vergi kaçırma cezaları ile karşılaşmamalısınız. Yaptığınız her satış için satmaca kesmek zorunda kalacağınız için bu süreçten ilkin şirket kurmanız yararınıza olacaktır.

Okumak: Yeni iş fikirleri

Ev Yiyecekleri Arayan İşletmeler

Evde pişireceğiniz yiyecekleri satmak için ev yiyecekleri arayan işletmelerle iletişime geçmelisiniz. Evde yiyecek yapmak ve satmakZor bir süreç olsa da ustalaşmış kişilerle iş birliği yaparak bu süreci kendiniz için kolaylaştırabilirsiniz. Ev yiyecekleri arayan işletmeler Bu amaçla bulunduğunuz yerdeki restoran, kafe, butik yemekhane benzer biçimde iş bölgeleri ile iletişime geçebilir, yaptığınız ev yemeklerinin web üstünden reklamını yaparak satın alan kitlesi oluşturabilirsiniz. Toplumsal medya kanallarında açacağınız hesaplar üstünden ev yiyecekleri yaparak satış yapabilirsiniz. Şimdiye kadar kişisel çabalarınızla yaptığınız yiyecekleri satmanıza destek olacaktır. Gene de Yiyecek Sepeti Şeklinde ustalaşmış ve dünya genelinde etkinlik gösteren bir kurumla ortaklık yaptığınızda, ev yiyecekleri arayan işletmelere ve kişilere fazlaca daha süratli ve fazlaca daha kolay ulaşabilirsiniz.

Evde yiyecek yapmış olup satmak isteyenlere tavsiyeler

Ev yiyecekleri yaparak gelir elde etmek, evde yiyecek yap ve sat İşlemin püf noktalarını bilmeniz sizin için fazlaca önemlidir. Evde yiyecek yapmış olup satmak isteyenlere tavsiyeler Şunu söyleyebiliriz.* Bölgesel ve hususi yemekler yapın,* Dünya genelinde hizmet veren kurumlarla ortaklık yapın,* Lezzetinizden taviz vermeyin,* Yiyecek çeşitliliğinizi azaltmayın,* Kullandığınız malzemelerin kalitesinden taviz vermeyin. ,* Taahhüt sürelerinize riayet ettiğinizden güvenli olun,* Toplumsal medya hesaplarınızdan devamlı yediğiniz lezzetleri paylaşın,* Daha çok kişiye ulaşmak için yemeklerinizin reklamını yapın,* Yiyecek hizmeti sunan firmalar için ilgili bakanlıkların hazırladığı kurallara uyduğunuzu belgeleyin.

Yorum yapın