English Home Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

English Home 1992 senesinde kurulmuştur. 2009 senesinde Turgu Aydın Tüm ortaklık tarafınca şirket bünyesinde faaliyetlerine devam etmiştir. Marka hakkında en oldukça dört gözle beklenen konulardan biri İngilizce Evde emek verme koşulları ve çalışan yorumları.

İngilizce Evde Çalışma Koşulları

İngilizce Evde Emek verme Koşulları

English Home, Türkiye’nin dekorasyon sektöründe mühim bir firmadır. 2009 senesinde Turgut Aydın Tüm ortaklık bünyesine katılan English Home’un ülke genelinde 350 işyeri bulunuyor. Bir tek Türkiye’de değil, yurt haricinde da etkinlik gösteren English Home, yurt haricinde 6 ülkede daha etkinlik gösteriyor.

Sektörde bu kadar başarıya ulaşmış bir şirket olan English Home, bununla beraber geniş bir istihdam alanı da oluşturmuştur. Bu istihdam alanının oluşturulmasından sonrasında akıllarındaki en büyük sual İngilizce Evde emek verme koşulları Iyi mi geçti. Ev dekorasyonu ve ev tekstili üstüne emekler icra eden şirket bu sektörün liderleri içinde yer almıştır. Firmanın seçtiği ve uyguladığı politikalar yardımıyla şirket süratli bir gelişme sağlamış oldu. Firmanın en büyük amacı hedef kesime yönelik trendleri daha ucuza üretmek ve bu ürünleri satmaktır.

İngilizce Ev Çalışanı Maaşları

Ev mobilyası ve ev tekstilinde önder bir şirket olan English Home, Türkiye’de tanınırlık açısından ilk sıralarda yer almıştır. Bu şuur satışların artmasının yanında personel alımını da bununla beraber getirmiştir. İngilizce Evde emek verme koşulları Burada çalışmak isteyenler için en mühim kriterlerden biridir. Bir öteki mühim kriter ise English Home çalışanlarının maaşlarıdır.

English Home, çalışanlarına satış temsilcisi unvanını veriyor. Satış temsilcisi olarak çalışan personel, o yıl verilen asgari ücretten %10 fazla alıyor. Bahsettiğimiz bu miktar başlangıç ​​maaşıdır. Zaman içinde işinizi geliştirebilir, böylece daha yüksek bir maaş alabilirsiniz.

English Home çalışanlarını motive etmek ve satış oranlarını çoğaltmak için mühim bir strateji geliştirildi. Satış temsilcisi olarak çalışan personel, sattığı üründen prim alabilir. Bu sayede çalışanlar daha çok ürün satmaya ve daha çok maaş almaya yeterince teşvik edilecek. Böylece firmanın satış rakamlarının belirli bir oranda artması hedefleniyor.

İngilizce Evde Emek verme Koşulları

İngilizce Evde emek verme koşulları Ilk olarak iki değişik emek verme şekli bulunduğunu belirtmek isterim. Bu emek verme biçimleri, firmanın gereksinimlerine ve tercihinize bağlı olarak yarı zamanlı yada tam zamanlı olmak suretiyle iki şekildedir.

Isterseniz part time yada full time çalışabilirsiniz. Part time çalışmak isteyenlerin maaşı saatlik olarak değerlendirilir. English Home’da iş bulmaya çabalayan kişilerin bilmesi ihtiyaç duyulan en mühim şart: İletişim becerileri yüksek kişiler işe alınmaktadır. Şirket çalışanlarının iletişime açık, ikna edici ve güler yüzlü olmasını ister.

English Home’da çalışmanın yolu, birçok satış temsilcisi şeklinde ayakta çalışmaktır. Emek verme saatleri içinde hareket halinde olmalısınız. Mağazaya giren müşteriyi karşılamanız gerekir. Bunun haricinde müşteriye destek olmanız ve müşteriyi istekleri doğrultusunda doğru yönlendirmeniz sizden beklenen şartlardan biridir. Tüm bunlara ek olarak kafi dozlarda müşteriye ikna edici konuşmalar yaparak hem firmaya hem de kendinize kazanç sağlamanız gerekmektedir. Satış yapmak bir zorunluluk değil, çalışanlardan beklenen ve zaman içinde sizi artıracak bir eylemdir.

English Home Çalışan Yorumları

English Home, Türkiye’de ev dekorasyonu ve tekstilinde başarı elde etmiş nadir firmalardan biridir. Pek oldukça şahıs English Home emek verme koşullarını araştırıyor. Türkiye’de 350 mağazası bulunan English Home, birçok kişinin ekmek kapısı oldu. English Home hakkında dört gözle beklenen birçok sual var. Bu sorulardan biri de çalışanların yapmış olduğu yorumlardır. Birçok şahıs bu yorumlara bakarak mağaza hakkında bir ön izlenim edinmeyi amaçlıyor.

Emek verme koşullarını öğrenmenin bir yolu olarak, English Home çalışanının yorumlarını internetten araştırmayı tercih ediyorlar. Her firmada ve her sektörde olduğu şeklinde meydana getirilen yorumlar oldukça hususi yorumlardır. Kişiden kişiye değişen bu yorumlara bakarak iyi yada fena bir değerlendirme yapmak mevzuya objektif bakmamızı engelleyebilir.

İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek kişiler, firmanın çalışanlarına sunmuş olduğu bonus fırsatından yararlanarak iyi maaşlar kazanabilmektedir. İngilizce Evde emek verme koşulları Size uygunsa firmanın web sitesini takip ederek yada İş Kur üstünden müracaat yapabilirsiniz.

Okuyun: LCW Emek verme Koşulları

İngilizce Ev İş Başvurusu

English Türkiye’deki 350 mağazası ile sektörün devlerinden biridir. Her yıl büyüyen bu şirket, personel alımını her geçen gün artırmaktadır. Şirket başarıya ulaşmış satış stratejileri ve başarıya ulaşmış reklamlarıyla bilinmektedir.

8 Dolar Nasıl Kazanılır

Marka bilinirliğinin artması, markanın satış oranlarını büyük seviyede artırmıştır. Artan satışlar bununla beraber daha çok personel ihtiyacı anlamına gelir. İngilizce Evde emek verme koşulları Emek verme koşullarına uyan insanoğlu iyi mi iş başvurusunda bulunacaklarını merak ediyor.

English Home iş başvuruları daha ilkin değişik siteler üstünden yapılıyordu. Günümüzde işe alımlar yalnız secretcv.com ve Kariyer.net üstünden yapılmaktadır. İş Kur sitesine kayıt olarak da iş başvurusunda bulunabiliyoruz. İş Kur sitesine kayıt olmadan ilkin bilmenizde fayda olan bazı mühim detaylar var. Bunlardan en önemlisi İş Kur vasıtasıyla iş bulduğumuz bir şirketten 6 ay dolmadan ayrılırsanız 1 yıl süresince İŞKUR vasıtasıyla başka bir şirkette iş bulamıyorsunuz. Daha detaylı data için İngilizce Evde Kariyer Sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

İngilizce Evde Emek verme Saatleri

English Home, çalışanlarının satış temsilcisi olarak çalıştığını belirtti. Tam zamanlı çalışanlar averaj 8 saat 30 dakika iş yapmaktadır. Bazı yoğun günlerde fazla mesai yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Uygun olmayan yada tam zamanlı emek vermeyi tercih etmeyenler yarı zamanlı çalışabilirler. Yarı zamanlı çalışan kişiler günde 8 saatten azca iş yapmaktadır. Emek verme saatleri, mağazanın yoğunluğu ve çalışan kişinin müsaitliği dikkate alınarak belirlenir.

İngilizce Evde emek verme koşulları Dikkate alınması ihtiyaç duyulan en mühim konulardan biri emek verme şeklidir. Emek verme saatlerinizin çoğunu perakende sektöründe ayakta geçirdiğiniz için dinamik ve genç olmanız planlanıyor. English Home işine başvurmadan ilkin bu mevzuları göz önünde bulundurmakta yarar var.

Okuyun: Madame Coco Franchise

English Home’da çalışmak isteyenlere tavsiyeler

English Home’da çalışabilmeniz için ilk olarak İş Kura kaydınızın olması gerekmektedir. English Home, personel alımında bu mensubu İş Kur üstünden seçer. Başvurunuza pozitif cevap gelmesi durumunda sizden istenen bazı belgeleri toplamanız gerekmektedir. Bu belgeler sırasıyla;

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi Nüfus Kayıt CüzdanıMezuniyet CüzdanıSağlık KaydıKan Grubu KartıAdli Sicil ve Adli Sicil KaydıSayım FotoğrafıAile Durum Bildirim FormuAskeri Durum Belgesiİş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

English Home’da çalışmak isteyenler için tavsiyeler hakkında bir şey daha söylemek isterim. Bu şekilde etken bir işte emek vermeden ilkin, o işe uygun olup olmadığınızı düşünün. İlk başta oldukça kolay görünüyor İngilizce Evde emek verme koşullarısize uygun değilse sıkıntılı bir emek verme ortamı yaratabilir. İşin en büyük zorluğu o işe uygun olmadığınızda ortaya çıkar. Bir tek bedenen ve ruhen çalışmak istiyorsunuz, işe uygun olduğunuza dikkat etmekte yarar var.

8 Dolar Nasıl Kazanılır

Yorum yapın