EN YENİ BAYİLİK FIRSATLARI!

En yeni ve en değişik bayilik fırsatlarını sizler için derledik. Ve beğenilerinize sunuyoruz.

 

Günümüzde devletimizde bayilik yöntemiyle kurulan işletme sayısı her geçen gün artıyor. Türkiyede bayilik veren şirket sayısı bin 471 ‘e terfi etti. Pazar hacmi ise 43 milyar dolar’a ulaştı. Sizde bu pazarda yerinizi almak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Ve kendinize avantajlı bayilik fırsatlarından bir tanesini seçebilirsiniz.

 

BY BURT 69

 

By burt 69 Bayburtlu iş adamı Muhammet ali Karaoğlu tarafınca Almanya da üretilen ve adını memleketinden alan şirket enerji içeceği alanında üretim yaparak ticaretini devam ettiriyor. Ürün yurtdışında birçok ülkede satılıyor. Şirket ürünü Türkiyede 2019 nisan ayında satışa sunmayı planlıyor. Detaylı data için internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

byburt-energy.de

 

KARADAĞ BAHARAT

 

Yalnız izmit te 6 bayiliği bulunan şirket 1979 senesinde emektar öğretmen Halil Karadağın sakaryada kurduğu Karadağ Baharat kocaeli ve düzce benzer biçimde büyük iller yanı sıra istanbul benzer biçimde yakın iller de de ürün satışı gerçekleştiriyor.Firmalara hususi dökme baharatlar vakumlu paketli baharatlar ve hususi sipariş baharatlar ile hizmet verebiliyor. Şirket gelecek bayilik fırsatlarını bekliyor.

SELVA GIDA

 

Glutensiz ve organik ürünler üreten selva besin ittifak tüm ortaklık bünyesinde 1988 senesinde üretime başladı. Ürün olarak un , irmik , mantı, nişasta , buğday , makarna üretimi gerçeklerştiriyor.  Yakında çıkardığı ürünlerde hedef sıhhatli yaşam vizyonu ile ilerlemek isteyen şirket bayilik taleplerini değerlendirip siz değerli ziyaretçilerimizin ilgisi ile büyümeyi hedefliyor.

selva.com.tr

 

 

ARICAN GIDA

 

Organik bal üreten şirket eczacı Cemal Arıcan tarafınca 1978 senesinde fatihte kuruldu. Şirket bünyesinde polen arısütü ürünleri ile tanınıyor. Şirket 2009 yılından bu yana bağcılarda ki çağıl tesislerinde üretim gerçekleştiriyor. Süzme çiçek balı , siirt pervari organik karakovan balı , süzme çam balı , kestane balı benzer biçimde pek oldukca çeşidi olan firmanın ürünleri üçler marketlerde satılıyor. Şirket bayilik fırsatlarını titizlik ile incelediğini belirtiyor.

 

aricanbal.com

 

EXOTICA

 

Ocak ayında Türkiye de piyasaya girecek olan Almanya menşeili Exotica şirketi gazlı içecek üretimi gerçekleştiriyor. Pek oldukca meyve çeşidi ile üretim meydana getiren şirket ocak ayında Türkiye kanalına açılmak için birçok şirket ile görüşmeler sağlıyor. Talelbi olan firmaları da bekliyor.

 

exotica.de

 

TURKEY FROZEN FOODS GROUP

 

Tatlıcı ve börekçi olarak malum  ve 2007 yılından bu yana unlu ürünler piyasasına yönelik imalat meydana getiren  şirket çatısı altında ürettiği kendi ürünleri ile Türk lezzetlerini tüm dünyaya duyurma vizyonu ile hedefine koşuyor. Firmanın alha tatlı ve hamir börek adındaki 2 markası mevcut. A101 , BİM  benzer biçimde zincir marketlerde dondurulmuş tatlı ürünlerin satışını sürdürmekte. Şirket bayilik isteyen firmalara da sıcak bakıyor.

 

turkeyffg.com

“EN YENİ BAYİLİK FIRSATLARI!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın