EN YENİ BAYİLİK FIRSATLARI!

En yeni ve en farklı bayilik fırsatlarını sizler için derledik. Ve beğenilerinize sunuyoruz.

 

Günümüzde ülkemizde bayilik yoluyla kurulan işletme sayısı her geçen gün artıyor. Türkiyede bayilik veren şirket sayısı bin 471 ‘e yükseldi. Pazar hacmi ise 43 milyar dolar’a ulaştı. Sizde bu pazarda yerinizi almak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Ve kendinize avantajlı bayilik fırsatlarından bir tanesini seçebilirsiniz.

 

BY BURT 69

 

By burt 69 Bayburtlu iş adamı Muhammet ali Karaoğlu tarafından Almanya da üretilen ve ismini memleketinden alan firma enerji içeceği alanında üretim yaparak ticaretini devam ettiriyor. Ürün yurtdışında birçok ülkede satılıyor. Firma ürünü Türkiyede 2019 nisan ayında satışa sunmayı planlıyor. Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

byburt-energy.de

 

KARADAĞ BAHARAT

 

Sadece izmit te 6 bayiliği bulunan firma 1979 yılında emektar öğretmen Halil Karadağın sakaryada kurduğu Karadağ Baharat kocaeli ve düzce gibi büyük iller yanı sıra istanbul gibi yakın iller de de ürün satışı gerçekleştiriyor.Firmalara özel dökme baharatlar vakumlu paketli baharatlar ve özel sipariş baharatlar ile hizmet verebiliyor. Firma gelecek bayilik fırsatlarını bekliyor.

SELVA GIDA

 

Glutensiz ve organik ürünler üreten selva gıda ittifak holding bünyesinde 1988 yılında üretime başladı. Ürün olarak un , irmik , mantı, nişasta , buğday , makarna üretimi gerçeklerştiriyor.  Yakında çıkardığı ürünlerde hedef sağlıklı yaşam vizyonu ile ilerlemek isteyen firma bayilik taleplerini değerlendirip sizlerin ilgisi ile büyümeyi hedefliyor.

selva.com.tr

 

 

ARICAN GIDA

 

Doğal bal üreten firma eczacı Cemal Arıcan tarafından 1978 yılında fatihte kuruldu. Firma bünyesinde polen arısütü ürünleri ile tanınıyor. Firma 2009 yılından bu yana bağcılarda ki modern tesislerinde üretim gerçekleştiriyor. Süzme çiçek balı , siirt pervari organik karakovan balı , süzme çam balı , kestane balı gibi pek çok çeşidi olan firmanın ürünleri üçler marketlerde satılıyor. Firma bayilik fırsatlarını titizlik ile incelediğini belirtiyor.

 

aricanbal.com

 

EXOTICA

 

Ocak ayında Türkiye de piyasaya girecek olan Almanya menşeili Exotica firması gazlı içecek üretimi gerçekleştiriyor. Pek çok meyve çeşidi ile üretim yapan firma ocak ayında Türkiye kanalına açılmak için birçok firma ile görüşmeler sağlıyor. Talelbi olan firmaları da bekliyor.

 

exotica.de

 

TURKEY FROZEN FOODS GROUP

 

Tatlıcı ve börekçi olarak bilinen  ve 2007 yılından bu yana unlu mamüller piyasasına yönelik imalat yapan  firma çatısı altında ürettiği kendi ürünleri ile Türk lezzetlerini tüm dünyaya duyurma vizyonu ile hedefine koşuyor. Firmanın alha tatlı ve hamir börek adındaki 2 markası mevcut. A101 , BİM  gibi zincir marketlerde dondurulmuş tatlı ürünlerin satışını sürdürmekte. Firma bayilik isteyen firmalara da sıcak bakıyor.

 

turkeyffg.com

“EN YENİ BAYİLİK FIRSATLARI!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın