Ek iş İsteyen Esnafa Süper Bir Teklif!

Merhabalar dostlarım. Biliyorum ki bu yazımızdan çoğu esnafımız değerli bir bilgi alacaktır.  Ama sizlere öncelikle şunu belirtmeliyim. Vereceğim iş konusunda sermaye gerekmemektedir. Yalnız hali hazırda bir dükkana sahipseniz iş potansiyeliniz ve kazancınız artacaktır.

 

Nasıl mı soruları sizi heyecanlandırıyor. Biliyorum ve size detayları ile konuyu anlatıyorum.

Artık bankalarda ptt ve diğer kurumlarda heleki nüfusun çok olduğu yerlerde acayip çok sıralar oluyor ve insanlar artık farklı çözümlere ekstra ücret vererek sahip oluyorlar. İnanın ki rahatımız için para vermeyi seven bir milletiz.

Ne demek istiyorum şimdi anlayacaksınız.Güzel bir konumda işletmeniz var özellikle bakkal ve büfe tarzı daha yatkındır. Burada ek gelir olarak fatura ödeme merkezi yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız herkeste olan bir bilgisayar ve internet bu kadar.Ödediğiniz fatura başına ücret alarak sadece ayda 500 fatura ödeyerek bile fatura başına 2 lira alarak 1000 tl kazanabilirsiniz. Aslında çok zor değil zamanla alışan komşularınız veya dükkan önüne konulan bir tabela gibi destekler ile sizde bunu yapabilirsiniz. Evet asıl konumuz hangi firma ile nasıl ödeme ?

Şİmdi sizlere bu konuda yardımcı olacağım. Bulunduğunuz ilde bir bayisi yok ise ana bayi yani. sizde belirttiğim sisteme banka hesabına para yükleyerek hesabınıza aktarabilirsiniz.Bu sayede sistem parayı hesabınıza alır ve  ödeme gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz komisyonu ekler kredi kartı ile bile ödeme alabilirsiniz. Aslında basit ama değecek bir yöntem.

Sistem olarak önerimiz Güven Group.

Şirket çok eskilere dayanmasada kullanılabilir ve en önemlisi yatırım ve makine maliyeti istemiyorlar. Birçok fatura sistemi var yalnız makine teçhizat ve sistem parası alıyorlar.

guvengroup.com.tr/

 

Sisteme bayi olarak kayıt olup gerekli işlemleri yaparak sizde fatura sistemine dahil olabilirsiniz.
Üstelik bütün illerdeki faturalar bağkur ödemesi trafik cezası gibi birçok ödemeyi de yapabiliyorsunuz.
Ayrıca tl yükleme gibi digitürk abone yaparak hakedişlerde kazanabilirsiniz.
Şimdiden iyi çalışmalar.

Yorum yapın