Ek iş İsteyen Esnafa Süper Bir Teklif!

Merhabalar dostlarım. Biliyorum ki bu yazımızdan bir çok esnafımız kıymetli bir informasyon alacaktır.  Fakat sizlere ilk olarak şunu belirtmeliyim. Vereceğim iş mevzusunda ana para gerekmemektedir. Yalnız hali hazırda bir dükkana sahipseniz iş potansiyeliniz ve kazancınız artacaktır.

 

Ne şekilde mi soruları sizi heyecanlandırıyor. Biliyorum ve size bilgileri ile mevzuyu anlatıyorum.

Artık bankalarda ptt ve öteki kurumlarda heleki nüfusun oldukça olduğu yerlerde şaşırtıcı ve hayret verici oldukça sıralar oluyor ve insanoğlu artık değişik çözümlere extra ücret vererek haiz oluyorlar. İnanın ki rahatımız için para vermeyi seven bir milletiz.

Ne demek isterim şimdi anlayacaksınız.Güzel bir konumda işletmeniz var bilhassa bakkal ve büfe seçimi daha yatkındır. Burada ek gelir olarak satmaca ödeme merkezi yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız herkeste olan bir bilgisayar ve web bu kadar.Ödediğiniz satmaca başına ücret alarak yalnız ayda 500 satmaca ödeyerek bile satmaca başına 2 lira alarak 1000 tl kazanabilirsiniz. Aslen oldukça kolay olsa gerek zaman içinde alışan komşularınız yada dükkan önüne konulmuş olan bir tabela şeklinde destek sunar ile sizde bunu yapabilirsiniz. Evet aslolan mevzumuz hangi şirket ile iyi mi ödeme ?

Şİmdi sizlere bu mevzuda destek olacağım. Bulunduğunuz ilde bir bayisi yok ise ana bayi kısaca. sizde belirttiğim sisteme banka hesabına para yükleyerek hesabınıza aktarabilirsiniz.Bu sayede sistem parayı hesabınıza alır ve  ödeme gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz komisyonu ekler kredi kartı ile bile ödeme alabilirsiniz. Aslen kolay fakat değecek bir yöntem.

Sistem olarak önerimiz Itimat Group.

Şirket oldukça eskilere dayanmasada kullanılabilir ve en önemlisi yatırım ve makine maliyeti istemiyorlar. Birçok satmaca sistemi var yalnız makine teçhizat ve sistem parası alıyorlar.

guvengroup.com.tr/

 

Sisteme bayi olarak kayıt olup lüzumlu işlemleri yaparak sizde satmaca sistemine dahil olabilirsiniz.
Üstelik tüm illerdeki faturalar bağkur ödemesi trafik cezası şeklinde birçok ödemeyi de yapabiliyorsunuz.
Ek olarak tl yükleme şeklinde digitürk abone yaparak hakedişlerde kazanabilirsiniz.
Şimdiden iyi emek harcamalar.

Yorum yapın