Düşük Kredi Notunu Yükseltmek!

Her insanın ortak problemi olan düşük kredi notunu yükseltmek için ihtiyaç duyulan yardımı sizlere söyleyeceğiz.Ilk olarak kesinlikle fazlalık kartlardan kurtulun ve dediklerimizi uygulayın.

Bir Banka Seçin ve Çalışın :

Ilk olarak bireysel yada ticari olarak bir banka seçin bu Akbank olabilir bu sebeple bu banka öteki bankalara gore birazcık daha insiyatifli ve eli bolca bir banka. Kredi kartınızı buradan başvurarak yüksek limit alabilirsiniz. Bireysel yada ticari danışmanınız ile aranızı iyi tutun bu sebeple o istedikçe bankada size destek sağlar.Bu mevzuda güzel ve doğru ilişki oluşturmak en önemlisi.

 

Ödemelerinizi otomatik ödeme talimatı ile ödeyin :

Faturalarınızı otomatik ödeme yaparak hem kredinizi bir nebze oynatabilir hemde iş yükünüzden kurtulabilirsiniz. Bu sayede banka kredi kartı limitinizi de arttırarak ödemenize olanak sağlar.Bu ilk aşama olarak iyi bir başlangıç olabilir.Belli bir kredi kartına tanımlatarak ödemelerinizi bir ay ertelemiş de olmuş olursunuz.

Ödemeleri Geciktirmeyin :

Kredi kartı satmaca sigorta kredi çek şeklinde ödemelerinizi gününde ödemeye çalışın. Gerekirse boç alın başka birinden fakat gününde ödeyin bu size artı kazandıracaktır.Hemde o şekilde seneler sürmeyecektir.Geçmişte yaşadığınız geç ödeme takip sorunları bankanın insiyatifinde ve ödemelerinizi tertipli yapmış olursanız size altın vuruş olarak armağanlarını sunacaktır. Zira siz onlara onlar da size kazandıracak.

 

İşletme iseniz Pos kullanın :

İşletmeniz var ise posunuzu o bankadan alın ve birlikte çalışmaya başlayın bu sayede banka size çek ve vadeli hesap tanımlar sizde tertipli ödemeler ile limitleri fazlalaştırabilirsiniz. Buda yeniden açıklayalım tertipli ödemeye bağlı. Kredi kartınızın asgarisini ödemeyin çoğu zaman tamamına yakın tutarı ödemeye çalışın ki bu mühim bir noktadır.

 

Kredi puanınızı düşünmeyin :

Her bankanın kendine ilişik puanlama sistemi vardır. Aslolan mühim olan kısım ise budur.Banka kendi içinde bu puanı davranışlarınıza , ödemelerinize gore yapıyor. Ve kullandığınız bankada bu işlemler geçerli oplacaktır.Bakmışsınız a bankası size kredi kartı vermezken kullandığınız ve aranızın iyi olduğu banka size birçok olanak sunacaktır.

Bu işlemler ile ilgilenirken sabırlı olmakta yarar var. Sabır size selameti getirecektir. Sadece dediğimiz şeklinde ödemelere dikkat edin ve geciktirmeyin en mühim mevzular bunlardır. Şimdiden her insana başarılar. 

Yorum yapın