Düşük Faizli Kredi !

Düşük faizli oranlarla kredi almak için bu yazıyı okumanız kafi.

 

Yükselen faizler kredi alanları derinden etkiledi. Bu etkileşim bankaları da kredi verme açısından sıkıntıya soktu. Öncesinden kolaylıkla alabildiğimiz krediler artık ince elenip sık dokunuyor. Bu mevzu ile ilgili olarak faiz oranları düşük olan bankalar la ilgili kısa bir araştırma yaptık. Tecim icra eden yada yapmayan ve nakit gereksinim duyan hepimiz bu araştırmadan faydalansın.

 

Ilk olarak banka kredisinden ilkin önerilerimiz var bu önerileri dikkate alabilirsiniz. Örneğin tecim ile uğraşan kişiler için önerimiz esnaf kefalet kooperatifleri ilk başta gelecektir. Sebebi ise düşük faiz ve bu dar zamanda ödeme kolaylığı. 3 Ayda bir ödeme kolaylığı sizi de rahatlatacaktır. Bu mevzudan haberdar olmanız mühim. bir diğeri ise kgf kredileri olacaktır. Devletin esnafa nefes kredisi olarak nitelendirdiği bu kredi faizsiz olma özelliği taşıyor. Bu da şu zamanda iyi gelecektir.

 

Eğer bunlar işinizi görmeyecekse bu mevzu ile ilgili bir banka ile görüşün. Kredi puanınız kafi seviyede ise sizde faydalanabilirsiniz. Biz sizler için faizleri araştırdık. faiz oranlarını karşılaştırdık. Ve değerlendirdik.

Ilk olarak örnek olarak 50.000 tl olarak başvuracağımızı düşünelim. ve inceleyelim.

ING Bu mevzuda en düşük faizlerle çalışan banka ve en kolay kredi bu bankadan çekilebiliyor. Bu mevzu ile ilgili banka ile görüşebilirsiniz.

İş bankası katı kuralları olan yalnız müşterilerine olanak elde eden bir banka bulunduğunu bilmeniz kafi.

Genel anlamda emekli maaşı alanlar için kolay kredi veren banka müşterisi olmayan kişiler için pek iyi sonuçlar vermiyor.

Akbank kredi mevzusunda emin ve işinize yarayacak fırsatlar sunuyor. Bunuda faizlere ve şartlara yansıtıyor. Yalnız personelin ilgi ve alakası sizler için kafi olabilir.

 

Birkaç banka için faiz araştırması yaptık faizler ortada yalnız bir tek düşünmeniz ihtiyaç duyulan faizler değil. Dosya  harcamaları ilgi ilgi herhangi bir terslikte verecekleri tepkiler benzer biçimde bankalar ile ilgili seçimlerinizi değerlendirin.

Yorum yapın