Düşük Faizli Kredi !

Düşük faizli oranlarla kredi almak için bu yazıyı okumanız yeterli.

 

Yükselen faizler kredi alanları derinden etkiledi. Bu etkileşim bankaları da kredi verme açısından sıkıntıya soktu. Önceden kolaylıkla alabildiğimiz krediler artık ince elenip sık dokunuyor. Bu konu ile ilgili olarak faiz oranları düşük olan bankalar la ilgili kısa bir araştırma yaptık. Ticaret yapan veya yapmayan ve nakit ihtiyacı olan herkes bu araştırmadan faydalansın.

 

Öncelikle banka kredisinden önce önerilerimiz var bu önerileri dikkate alabilirsiniz. Mesela ticaret ile uğraşan kişiler için önerimiz esnaf kefalet kooperatifleri ilk başta gelecektir. Nedeni ise düşük faiz ve bu dar zamanda ödeme kolaylığı. 3 Ayda bir ödeme kolaylığı sizi de rahatlatacaktır. Bu konudan haberdar olmanız önemli. bir diğeri ise kgf kredileri olacaktır. Devletin esnafa nefes kredisi olarak nitelendirdiği bu kredi faizsiz olma özelliği taşıyor. Bu da şu zamanda iyi gelecektir.

 

Eğer bunlar işinizi görmeyecekse bu konu ile ilgili bir banka ile görüşün. Kredi puanınız yeterli seviyede ise sizde faydalanabilirsiniz. Biz sizler için faizleri araştırdık. faiz oranlarını karşılaştırdık. Ve değerlendirdik.

Öncelikle örnek olarak 50.000 tl olarak başvuracağımızı düşünelim. ve inceleyelim.

ING Bu konuda en düşük faizlerle çalışan banka ve en kolay kredi bu bankadan çekilebiliyor. Bu konu ile ilgili banka ile görüşebilirsiniz.

İş bankası katı kuralları olan yalnız müşterilerine imkan sağlayan bir banka olduğunu bilmeniz yeterli.

Genelde emekli maaşı alanlar için kolay kredi veren banka müşterisi olmayan kişiler için pek iyi sonuçlar vermiyor.

Akbank kredi konusunda kararlı ve işinize yarayacak fırsatlar sunuyor. Bunuda faizlere ve şartlara yansıtıyor. Yalnız personelin ilgi ve alakası sizler için yeterli olabilir.

 

Birkaç banka için faiz araştırması yaptık faizler ortada yalnız sadece düşünmeniz gereken faizler değil. Dosya  masrafları ilgi alaka herhangi bir terslikte verecekleri tepkiler gibi bankalar ile ilgili seçimlerinizi değerlendirin.

Yorum yapın