Dondurmalı İrmik Helvası Bayilikleri Kar Marjı Nedir?

Dondurmalı İrmik Helvası Bayiliklerinin Kar Marjı Ne Kadardır?

Dondurmalı İrmik Helvası Bayiliklerinin Kar Marjı Ne Kadardır?

Dondurma franchise’lı irmik helvası, popülerliği giderek artan franchise iş modelleri içinde yer ediniyor. Bilhassa yatırım bütçesinin düşük olması sebebiyle girişimcilerin ilgisini çeken dondurmalı irmik helvası bayiliği, şirket ile iletişime geçilip lüzumlu şartların yerine getirilmesinin arkasından kolaylıkla açılabilmektedir. Bayilik hizmeti vermeyi düşünüyorsanız dondurmalı irmik helvası bayiliği alarak sektöre giriş yapabilirsiniz.

Yoğun merkezlerde dondurma bayiliği ile irmik helvası açarak bu hizmet ile kısa sürede kazanç sağlayabilirsiniz. Türkiye genelinde fazlaca sayıda bayisi bulunan dondurmalı irmik helvası bayiliği iyi mi alınır, dondurmalı irmik helvasının kar marjı nedir benzer biçimde sorulara yanıt bulmak için yazının devamına göz atabilirsiniz.

Dondurma Bayilik Hizmeti ile İrmik Helvası

Dondurma franchise’lı irmik helvası, günümüzün en kolay franchise seçeneklerinden biridir. Dondurmalı irmik helvası tek ürün üstünden servis edilebildiği için herhangi bir dükkan açmaya gerek kalmadan bayilik açılabilmektedir. Belirli bir metrekare genişliğinde bir alanda verilebilen bu bayilik, uygun koşulları ve emek verme ortamı sebebiyle son yıllarda oldukça çok tercih edilmektedir.

Birden fazla firmadan dondurma irmik helvası hizmeti alabilirsiniz. Çoğu zaman açık besin ürünü olarak satışa sunulan dondurmalı irmik helvası, belirli birkaç şirket tarafınca sunulan franchise hizmetlerinden biridir. Firmaların talepleri ve emek verme koşulları hakkında informasyon aldıktan sonrasında size en uygun şirket ile anlaşarak bayilik hizmeti vermeye başlayabilirsiniz.

Dondurma Bayilik Firmaları ile İrmik Helvası

Dondurmalı irmik helvasına bayilik veren firmalar besin sektöründe Türkiye genelinde tanınan firmalardır. Bu firmalar temel olarak franchise hizmeti ile ürün satışını daha geniş bir alana yaymayı hedeflemektedir. Bu sayede her geçen gün daha çok müşteriye hitap edilmesi amaçlanmaktadır. Dondurmalı irmik helvası bayiliğini, yaşadığınız şehirde yada bayilik hizmeti vermek istediğiniz şehirde uygun koşulları sağladıktan sonrasında firmalarla iletişime geçerek alabilirsiniz.

Dondurmalı irmik helvası kiosk sistemleri ile kolaylıkla servis edilebilir. Bu sebeple maliyeti son aşama düşüktür. Dondurmalı irmik helvası için yalnız kiosk standına haiz olarak bayilik hizmeti verebilirsiniz.

Dondurma bayiliği hizmeti ile irmik helvası alabileceğiniz firmaların her birinin kendine özgü şartları bulunmaktadır. Firmalarla iletişime geçerek size uygun hizmet şartları arasından seçim yapabilirsiniz. Bayilik hizmeti vermenize olanak elde eden dondurma irmik helvası firmaları ve detaylı hizmet açıklamaları şu şekildedir;

İrmik Helvası Helvani Dondurma Bayiliği Hizmet Şartları

Helvani dondurma bayilik hizmeti ile irmik helvasını uygun bütçe ile temin edebileceğiniz firmalardan biridir. Düşük bir yatırım sermayesi ile kolayca alabileceğiniz franchise hizmeti, geleneksel Osmanlı lezzetleri içinde yer edinen helva ve dondurmayı servis etmenizi sağlar. Firmanın sunmuş olduğu ürünlerde herhangi bir tatlandırıcı ya da yapay araç-gereç bulunmuyor. Tamamen organik olan bu ürünü haiz olacağınız kiosk standlarında pazarlayabilirsiniz.

Helvani dondurma ile irmik helvası bayiliği vermek isteyen girişimcilerde aranan başlıca özellikler şunlardır;

Temizliğe ve hijyene ehemmiyet veren Markayı başarı göstermiş bir halde temsil edebilen Girişimci ruha haiz Kiosk standlarında hizmet vermeye yatkın Tercihen kiosk stand hizmetlerinde deneyimli

Helvani Bayilik Hizmeti Iyi mi Alınır?

Helvani bayiliği almak için;

Ilk olarak şirket ile resmi kanallar üstünden iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bunun için kontakt numaraları yada firmanın resmi web yolu tercih edilebilir. Sonrasında hizmet verilecek bölge belirlenir. Bu aşamada merkezi ve işlek cadde ve sokakların tercih edilmesi önemlidir. Bayilik hizmetinin verileceği alan adı firmaya bildirilir. Şirket tarafınca gönderilen uzman muayene ekibi hizmet vereceği alanda incelemeler yapar. Şirket tarafınca yapılacak değerlendirme sonrasında bu hizmeti vermeye uygun olan girişimciler mülakat için firmaya çağrı edilir. Görüşme sonrasında şirket ile girişimci içinde sözleşme imzalanır. Süreç tamamlandıktan sonrasında girişimciler, belirledikleri bölgede kiosk standı eşliğinde dondurma bayiliği hizmeti ile irmik helvası vermeye başlayabiliyor.

Helvani Dondurmalı İrmik Helvası Ne Kadar?

Helvani şirketi adı altında irmik helvasını dondurma ile servis etmek isteyenler için bu hizmet seçenekleri şu şekildedir;

Paket 1: Pişmeden Köfte mağaza, kafe yada restoranlarda hizmet vermek için tercih edilebilecek büfe standı: 30.000 TL Paket 2: Pişmeden Köfte mağaza, restoran ve kafelerde kullanılmak suretiyle hususi bakır stand modeli: 40.000 TL Paket 3: 15 metrekare 40 metrekare Anahtar teslim iş modeli arası: 100.000 TL Paket 4: 40 metrekare ve 70 metrekare anahtar teslimi hususi butik mağaza: 250.000 TL

Dondurmalı Helvacı Necmi İrmik Helvası Bayilik Şartları

Helvacı Necmi ise irmik helvasını dondurma ile servis edebileceğiniz bir öteki köklü firmadır. Tüm Türkiye’de adından söz ettiren bu şirket, bayiliklerini artırarak ülke çapında bayi olmayı hedeflemektedir. Girişimciler, değişik noktalarda katkısız ürünler kullanılarak hazırlanan ürünleri franchise hizmeti ile sunabilmektedirler.

Helvacı Necmi Bayilik Hizmeti Iyi mi Alınır?

Helvacı Necmi bayilik hizmeti almak için;

Şirket ile iletişime geçilmelidir. Mülakat sonrasında girişimcilerden bu hizmet için tercih edecekleri alan hakkında informasyon istenmektedir. Girişimci hizmet için uygun görmüş olduğu adres ve öteki detayları firmaya iletir. Firmanın yönlendireceği denetim çalışanı bölgede detaylı araştırma yapar. İncelemenin arkasından girişimciler değerlendirilir. Değerlendirme sonucunda başvuruları pozitif yönde bulunan girişimciler sözleşme imzalamaya çağrı edilir. Mülakat yapılır ve girişimci ile işveren içinde franchise sözleşmesi imzalanır.

Sürecin tamamlanmasının arkasından girişimciler dondurma bayiliği hizmeti ile irmik helvası vermeye başlayabiliyor.

Helvacı Necmi Bayilik Hizmetinin Maliyeti Ne Kadardır?

Helvacı Necmi bayilik hizmeti vermek isteyenler için ücret bilgisi şu şekildedir;

İsim Hakkı Tutarı: 10.000 TL – 100.000 TL Metrekare Kurulum Tutarı: 2.000 TL Şube Açılış Maliyeti: 1.000 TL – 50.000 TL Minimum Nakit İhtiyacı: 10.000 TL

Harcamalar karşılandıktan sonrasında 15 gün içinde şube hizmete hazır hale getirilir. Girişimci herhangi bir reklam tutarı ödemeden hizmet vermeye başlayabilir.

Helvadem İrmik Helvası Dondurma Bayiliği Hizmet Şartları

Helvadem dondurma irmik helva bayilik hizmeti, yeni girişimciler için uygun maliyetli iş fırsatları sunuyor. Dondurmalı irmik lezzetini bayileri vesilesiyle müşterilerine sunmak isteyen şirket, genel olarak stand seçimi hizmet vermeyi amaçlıyor. Yeni bir kurum olmasına karşın leziz irmik tatlısı ile sektörde öne çıkmayı başarmıştır.

Helvadem Bayilik Hizmeti Iyi mi Alınır?

Helvadem bayilik hizmeti vermek isteyenler aşağıdaki yolları izleyerek franchise girişimcisi olabilirler;

Helvadem ile resmi kontakt kanalları üstünden iletişime geçilmelidir. Ön görüşme sonrasında girişimcilerden hizmet için tercih edecekleri alan ve yer hakkında lüzumlu detayları vermeleri istenir. Şirket bir sonraki aşamada belirlenen adreste ön incelemeleri yapar. Girişimcinin şartları ve hizmet için gösterdiği adres detayları değerlendirilir. Değerlendirmeden pozitif yönde cevap alan girişimci şirket ile sözleşme imzalar.

Düşük maliyetle yüksek gelir elde etmek isteyenler Helvadem ile bu fırsatı yakalayabilir.

Helvadem Bayilik Hizmetinin Maliyeti Ne Kadardır?

Helvadem, girişimcilere vereceği bayilik hizmetinde tüm süreci yakından takip ediyor. Bayilik olarak çalışan şirket, her yeni bayilik girişiminde önceki bayiliğini ve bölgelerini bilgilendirmektedir. Stand olarak yapılacak olan bu hizmet, girişimciye AVM’lerde ve işlek caddelerde istediği oranda gelir elde etme imkanı sunmaktadır. Stand tesliminden sonrasında girişimciler direkt hizmet vermeye başlayabilirler.

Helvadem bayilik hizmeti 10.000 TL’den başlamış olan maliyetle hizmet vermektedir. Firmanın bayiliğini açabilmek için minimum 10.000 TL gerekmektedir. Bayiye dahil edilecek extra özelliklere bakılırsa maksimum 20.000 TL’ye kadar bütçe ayrılabiliyor. Uygun maliyeti ile dikkat çeken bayilik ortalama 10 günde hazırlanarak girişimcilere teslim ediliyor.

Dondurmalı İrmik Helvası Bayiliklerinin Kar Marjı Ne Kadardır?

Dondurma bayiliği hizmeti verilen irmik helvası maliyetinin düşük ve getirisinin yüksek olması sebebiyle bilhassa yeni girişimciler tarafınca tercih edilmektedir. Bayilik hizmetinde sunulan üründen elde edilecek kar marjı birçok sektör ve hizmete bakılırsa oldukça yüksektir. Düşük bir maliyetle gireceğiniz dondurma irmik helva bayiliği işinde kısa sürede %20-%30 gelir elde edebilir ve başarı göstermiş bir hizmet performansı gösterebilirseniz %80’e varan kar elde etmeye başlayabilirsiniz. Kısa sürede %90.

Dondurmalı İrmik Helvası Bayiliklerinin Kar Marjı Ne Kadardır? Yazımızın sonuna geldik. En fazlaca sorulan Peynir Babası ile ilgili yazımızı incelemek isterseniz Peynir Babası Bayilik Koşulları Nedir? Komisyon Oranı Nedir? yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın