Civil Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

Civil, 1996 senesinde kurulmuş bir Türk çocuk giyim markasıdır. Şirket, iş hayatına ilk olarak İstanbul’da adım atmıştır. Şu anda Türkiye’de 44 ilde hizmet vermektedir. Şirket hakkında en sık sorulan sorulardan biri Sivil emek verme koşulları olmuştur. Şu sebeple bir işe başvururken birçok şahıs şirket çalışanlarının yorumlarını ve maaş koşullarını merak ediyor.

Sivil Çalışma Koşulları ve Çalışan Yorumları

Sivil Emek harcama Koşulları ve Çalışan Yorumları

0-14 yaş arası bebek ve çocuk giyim markası Civil, bir Türk firmasıdır. Türkiye’de 80 mağazası ile bebek ve çocuk giyim sektöründe başarı yakalamış bir marka. Civil, bir tek Türkiye’de değil, yurtdışında da etkinlik gösteren bir bebek ve çocuk giyim firmasıdır. Sivil firmanın yurt haricinde 15 mağazası var. 95 mağazası ve toplamda 2500’ün üstünde çalışanı olan bir şirket olmayı başarmıştır. Bir oldukça markanın ürünlerini mağazalarında satışa sunmaktadır. Şirket, mağazalarında ortalama 650 markaya ilişkin ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Civil, her geçen gün artan mağaza sayısı ile çalışan ihtiyacı artan bir firmadır. Bu yazı şirkette çalışmak isteyenler içindir. Sivil emek verme koşulları Çalışan yorumları şeklinde birçok mevzuda detaylı data vermeye çalıştık.

Sivil Emek harcama Koşulları

Civil, 0-14 yaş arası bebek ve çocuk ürünleri satışı meydana getiren bir firmadır. Çoğu zaman yoğun bir temposu olan bu mağazada çalışmak isteyenlere iki şekilde emek verme fırsatı veriliyor. Bu emek verme biçimlerinden ilki yarı zamanlı çalışmadır. Öteki bir deyişle part-time emek verme, mağazanın yoğunluğuna ve çalışanın çalışmak istediği süreye gore belirlenmektedir. Öğrenciler çoğu zaman yarı zamanlı emek vermeyi tercih etmektedir. Kısmi süreli çalışanlar, çalışmış oldukları saatlere gore belirlenen saat tutarı karşılığında maaşlarını alırlar. Birçok talebe, kendilerine ek gelir yaratmak için Civil’de yarı zamanlı olarak iş yapmaktadır. Bir tek öğrenciler değil, tam zamanlı çalışmaya uygun olmayan kişiler de yarı zamanlı emek vermeyi tercih etmektedir.

Sivil emek verme koşulları Mevzuyla ilgili data vermeye devam ederken öteki bir emek verme şekli olan tam zamanlı emek vermeden da anlatmak isterim. Civil’de tam zamanlı çalışmak isteyenler kariyer siteleri üstünden seçilmektedir. Bu yüzden ilk olarak iyi hazırlanmış bir CV’ye haiz olmak gerekir.

Sivil Çalışan İncelemeleri

Günümüzde pek oldukça şahıs daha ilkin orada çalışmış kişilerin iş yerlerine başvurmadan ilkin fikirlerini merak etmektedir. Sivilde çalışmak isteyenler Sivil çalışan yorumları İnternette araştırma yapıyor.

Arama motorlarında Civil çalışan yorumları şeklinde arama meydana getiren kişiler birçok site ile karşılaşmaktadır. Burada bu mağaza hakkında birçok fikir içeren yorumları görebilirsiniz. Sadece burada meydana getirilen yorumlar sübjektif olmakla beraber, bu yorumları yazan kişilerin o mağazada çalışmış bulunduğunun bir garantisi olmadığını da belirtmek gerekir.

Mağazacılık ve mağaza çalışanı olmak birçok şahıs için yorucu olabilir. Ilk olarak yüksek gidişatta çalışmaya uygun olup olmadığınızı belirlemenizi tavsiye ederiz. Mağazanın emek verme şekli ve temposu ile ilgili en doğru ve detaylı bilgiyi öğrenmek istediğiniz mağazaya gidip yetkili bir şahıs ile görüşmemeniz daha doğru olacaktır.

Sivil Işyar Maaşları

Civil, Türkiye’de ve yurt haricinde birçok mağazası bulunan 0-14 yaş arası büyük bir giyim markasıdır. 2500’den fazla çalışanı bulunan Civil ile ilgili sorulan ikinci sual Civil çalışan maaşlarıdır. Peki, işgören maaşları ne kadar?

Sivil emek verme koşulları Yoğun bir mağaza. Sivil çalışanlar işlerine satış mensubu unvanı ile başlarlar. Satış mensubu, mağazaya doğru gelen müşterilere rehberlik etmeyi, aradıklarını bulmalarına destek olmayı ve ergonomik mağaza ürünlerini satmayı amaçlayan kişilerdir.

Sektördeki averaj değerlere bakarak satış elemanı olarak çalışan kişilerin en düşük asgari tutara eşit maaş aldığını söylemek mümkündür. Birçok mağaza şeklinde, Civil’de çalışanlar da satışlarına gore ikramiye alır. Bu ikramiyelerin yanı sıra emek verme performanslarına gore değişik maaşlar da alabilirler. Perakende sektöründe satış elemanı olarak çalışan bir şahıs en yüksek averaj maaşı 9.300 TL ile alıyor. Civil’de maaş gereksinimleri pozisyonunuza gore değişecektir.

Okuyun: H&M Hizmet Şartları

Sivil Emek harcama Saatleri

Civil, çoğu zaman alışveriş merkezlerinin içinde yer edinen şirkettir. 0-14 yaş arası birçok markanın giyim ürünlerini bir araya getiren bu marka sektörde başarıya ulaşmış bir firmadır. Çoğu zaman avmlerinde bulunan bu şirket alışveriş merkezlerinin emek verme saatlerine gore sabah 10:00’da açılır ve akşam 22:00’de kapanır.

Sivil emek verme koşulları Bu mağazanın süratli tempolu bir mağaza bulunduğunu söyledik. Bu yüzden emek verme saatleri mağazanın yoğunluğuna gore değişim göstermektedir. Bilhassa yarı zamanlı çalışanlar için değişen emek verme saatleri daha oldukça mağazanın yoğunluğuna gore belirleniyor.

Sivil emek verme saatleri çoğu zaman sabah 10.00 ile 22.00 içinde olmasına karşın dinlence şeklinde yoğun günlerde fazla mesai yapılması ihtiyaç duyulan durumları bünyesinde barındıran bir firmadır.

Sivil İnsan Kaynakları

8 Dolar Nasıl Kazanılır

Günümüzde neredeyse tüm şirketlerde insan kaynakları departmanı bulunmaktadır. Peki insan kaynakları departmanı ne iş yapar?

İnsan kaynakları, şirket yada şirkette çalışan kişilerin işe alım süreçlerini ve çalışmış oldukları süre süresince haklarını denetleyen bir departmandır. Sivil insan kaynakları, Civil’de çalışmak isteyen kişilerin işe alım sürecinde de yer verilmiştir.

Sivilde çalışan kişilerin ilk olarak İŞKUR’a kayıt yaptırması gerektiğinden bahsetmiştik. Sivil insan kaynakları istihdamı İŞKUR vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Şirkette çalışmak isteyenler İŞKUR vasıtasıyla Sivil’e başvurabilir ve orada çalışmak için ilk adımı atabilirler. Pozitif yönde geri bildirim alanlar için insan kaynakları görüşmesi yapar. Sivil emek verme koşulları Size uygunsa işe başlayabilirsiniz.

Sivil İş Başvurusu

Civil, Türkiye’de 80 mağazası olan bir şirkettir. Civil, mağazasında birçok markanın ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kurulduğu 1996 yılından bu yana büyüyen şirket, her yıl daha çok personele gereksinim duymaktadır.

Civil’de çalışmak isteyenler şirket hakkında data aldıktan sonrasında iyi mi iş başvurusunda bulunacaklarını merak ediyor. Sivil iş başvuruları kariyer siteleri üstünden yapılmaktadır. Civil’de çalışmak istiyorsanız ilk olarak Kariyer.net yada Linkdin’deki pozisyonları incelemenizi tavsiye ederiz.

Okuyun: Mavi Jeans Emek harcama Koşulları

Civil’de çalışmak isteyenlere tavsiyeler

Civil’de çalışmak isteyenlere şirket hakkında birçok data verdik. Civil, sektördeki başarısıyla dikkat çeken bir şirket olmaya devam ediyor. Birçok insan burada çalışmak için ne icap ettiğini merak ediyor. Civil’de çalışmak isteyenlere tavsiyeler başlığı altında dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan birkaç noktaya değinmek isterim.

Ilk olarak mağazacılık sektörünü iyi anlamalı ve gereksinimlerine dikkat etmelisiniz. Mağazacılık sektörü, satın alan ile direkt iletişime dayalıdır. Bu yüzden Civil’de çalışmak isteyen kişilerin kontakt becerilerinin yüksek olması beklenen bir özelliktir. İletişimin kuvvetli olması ve dost canlısı olması sizlerden istenen temel özelliklerdir. Bir işe başvurmadan ilkin, bu niteliklere haiz olduğunuzdan güvenli olun. İşe başvurmadan ilkin yoğun gidişat ve ayakta çalışmaya uygun olup olmadığınızı değerlendirin. 8 Dolar Nasıl Kazanılır

Yorum yapın