Civil Bayilik Şartları ve Kar Marjı Nedir?

Sivil Bayilik Koşulları ve Kâr Marjı Nedir?

Sivil Bayilik Koşulları ve Kâr Marjı Nedir?

Civil bayilik koşulları ve Civil bayilik tutarı hakkında informasyon aldıktan sonrasında bir girişimci olarak mağazanın bayilik hizmetini verenler içinde yer alabilirsiniz. Civil, hem Türkiye’de hem de dünyada çocuk giyimi satan en büyük perakende markalarından biridir. Türkiye genelinde oldukça sayıda mağazası bulunan şirket, kaliteli ürün satışı ile dikkat çekiyor. Evlatların gereksinimlerine geniş bir yelpazede çözüm sunan şirket, köklü geçmişi yardımıyla de başarılara imza atmıştır. Günümüzün en popüler çocuk giyim markalarından önde gelen Civil’in bayilik hizmeti verebilmek için gerekseme duyacağınız detayları burada bulabilirsiniz.

Sivil Bayilik Yapar mı?

Civil Türkiye genelinde bayilik hizmeti veren firmalardan biridir. Sadece şirket prosedürleri gereği bir çok durumda müracaat aşamasında istenen şartlar girişimcileri zorlamaktadır. Bayilik için her dönemde firmaya oldukça sayıda müracaat gelmektedir. Sadece şirket bu aşamada oldukça duyarlı ve girişimcileri oldukça yönlü olarak görüyor. Uygun müracaat koşullarını sağladıktan sonrasında başvurunuzu firmanın resmi kanallarından iletebilirsiniz.

Sivil Bayilik Şartları

Civil, franchise verme mevzusunda girişimcileri birazcık zorlar. Şirket bayilik başvurularını değerlendirme aşamasında oldukça titiz davranmaktadır. Firmanın taleplerini karşılayan girişimciler, lüzumlu onayları aldıktan sonrasında evvelde belirledikleri adreste Sivil bayilik hizmeti vermeye başlayabilirler. Sivil bayilik hizmeti vermek isteyen girişimciler için firmanın talepleri şu şekildedir;

Girişimcilerin belirli miktarlarda ana paraya haiz olması gerekir. Firmanın en mühim prosedürlerinden biri girişimci olarak bayilik açmak isteyen kişilerin alan kişi memnuniyetine ehemmiyet vermesi ve bu doğrultuda işini özenle yapmasıdır. Bayilik açmak isteyen kişilerin belirli bir miktar güvence göstermeleri gerekmektedir. Girişimci olan kişilerin iş hayatlarında sorun yaşamamış olmaları gerekmektedir. Sivil mağazacılık sistemine dahil olan kişilerin mağazada bir tek Sivil ürünleri satması gerekmektedir. Başka bir markaya ilişik herhangi bir ürünün satışı kesinlikle yasaktır.

Civil bayilik ve franchise olarak bu hizmete devam etmeyi düşünenler, şartlara uymaları halinde şirket ile iletişime geçerek ön informasyon alabilir ve müracaat için lüzumlu süreci başlatabilirler.

Sivil Bayilik Maliyeti Ne Kadardır?

Civil bayilik hizmeti vermek isteyenler için talep edilen maliyet öteki firmalara gore birazcık daha yüksektir. Şirket girişimcilerden minimum 300.000 TL bayilik tutarı talep etmektedir. Mağazanın özelliklerine ve öteki şartlara gore bu sayı 500.000 TL’ye kadar çıkıyor.

Civil, açılacak bayiliğin ana cadde yada bulvarlar üstünde olmasını koşul koşuyor. Ara sokaklarda ve etkileşimin azca olduğu alanlarda Civil mağazası açmak isteyen girişimciler lüzumlu izinleri alamazlar. Mağazanın konumu maliyetlerin daha yüksek olmasına niçin olur. Sadece lüzumlu şartları sağladıktan sonrasında Civil bayilik hizmeti vermeye başladığınızda elde edeceğiniz kazanç ile sermayenizi kısa sürede geri alabilirsiniz.

Sivil Bayilik Hizmeti Iyi mi Açılır?

Civil bayilik hizmeti almak için;

Ilk olarak şirket ile resmi kanallar üstünden iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bunun için https://www.civilim.com/ adresi kullanılabilir. Firmanın resmi web sitesinde bayilik adına herhangi bir informasyon yer almıyor. Bunun sebebi ise firmanın bayilik fikrine sıcak bakmamasıdır. Firmanın internet sayfasındaki yazışma bilgilerini öğrenerek firmaya yazışma numaralarından ulaşmalı yada e-posta ile talebinizi iletmelisiniz. Şirket ile meydana getirilen görüşme sonrasında ön informasyon almak mümkündür. Ondan sonra bayilik için lüzumlu görüşmeleri yapmak suretiyle şirket merkezine davetlisiniz. Burada yetkililerle yapacağınız görüşmede size her mevzuda detaylı informasyon verilecektir. Sizden maliyet olarak talep edilen fiyat var ise mağaza için lokasyon belirlemeniz istenir. Uygun bulunduğunu düşündüğünüz adresleri yetkililere bildirdikten sonrasında firmanın araştırma ve değerlendirme süreci adım atar. Değerlendirme sonucunda iş yeri açmak için önerdiğiniz adres ve haiz olduğunuz öteki özellikler uygun bulunursa firmadan görüşme için geri dönüş alırsınız. Şirkete çağrı edildiğinizde detaylar ve hizmet içerikleri hakkında burada son kez bilgilendirilirsiniz. Ondan sonra taraflar içinde bir franchise sözleşmesi imzalanır.

İşlem sorunsuz bir halde tamamlandıktan sonrasında kısa süre içinde Civil mağazasını açarak bayilik hizmeti vermeye başlayabilirsiniz.

Sivil Satın alan Hizmetleri ve İletişim

Civil, Türkiye’de 100’e yakın mağazası bulunan bir giyim markasıdır. Değişik şehirlerde hizmet veren firmanın mağazaları ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya şeklinde büyük şehirlerde bulunuyor. Bunun haricinde neredeyse her şehirde minimum bir tane Civil mağazası görmek mümkündür. Bayilik hizmeti verme mevzusunda oldukça titiz olan şirket, verdiği tüm bayiliklerde koşulsuz başarı göstermiş ve tatminkar hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Civil yazışma bilgilerinden firmaya ulaşabilir, bayilik için gerekseme duyacağınız her şey hakkında detaylı informasyon alabilirsiniz. Sivil yazışma detayları aşağıdaki gibidir;

Firmanın mesai saatleri içinde alan kişi hizmetleri ile görüşerek ihtiyacınız olan her şey hakkında detaylı informasyon alabilirsiniz.

Sivil Bayilik Kar Marjı Ne Kadar?

Çocuk giyim sektörü asla eskimeyecek tekstil alanlarından biridir. Bu doğrultuda çocuk giyimi üstüne meydana getirilen bir girişimcilik birçok durumda kıvanç getirmektedir. Civil kalitesiyle öne çıkan ve satılan ürünün her koşulda arkasında duran bir markadır. Maliyeti yüksek bir markada başarı göstermiş bir hizmet ve satış potansiyeline sahipseniz kısa sürede hedeflediğiniz başarı göstermiş kar rakamlarına haiz olabilirsiniz.

Sivil Bayilik Koşulları ve Kâr Marjı Nedir? Yazımızın sonuna geldik. En oldukça sorulan Peynir Babası ile ilgili yazımızı incelemek isterseniz Peynir Babası Bayilik Koşulları Nedir? Komisyon Oranı Nedir? yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın