Çinden Akülü Araba Al Sat Kazan !

Merhaba dostlar. Çoğunluğumuz çin ve hakim olduğu pazarları azca oldukca biliyoruz. Ve asla olmasa bile aliexpress den ufakta olsa bir kaç parça birşey almışızdır hatta bu işten tecim meydana getiren dostlar bile vardır aramızda. Şimdi bu işi bir tık daha ileriye taşıyacağız. Aslen yabancı dile hakim olan bir kişinin kolayca yapabileceği bir vaka sadece birazcık ana para ve data gerektiriyor. Sizde bu ticaretin bir parçası olmak istiyorsanız bu yazımız sizlere data verebilir. Nitekim şunu da bilmeniz gerekiyor. Burada verdiğimiz örneklerin bir çok birebir tespit ettiğimiz iş alanları ve araştırdığımız. Sizlere kanıtlı sipariş örnekleri devereceğiz.

 

Şimdi gelelim ürünümüze ,

Ürünümüz devletimizde bir çok çocuğun hayalini süsleyen bir oyuncak üstüne heralde bunu satan birçok şirket vardır yalnız biz bu ürünü direk çin de bulunan üreticisine ulaştık ve fiyat sıralaması istedik nitekim çabalarımız sonucunda dönüşler yapılmış oldu. Heralde netice aşaması sizlere kalmış. Sözü uzatmadan mevzuya girelim.

Akülü otomobil akü ile çalışan şarj edilebilir radyo teyp benzer biçimde farları benzer biçimde birçok özelliği taşıyan bir otomobil. Otomobilimiz düzgüsel gaz ve fren matığı ile çalışıyor ve direksiyonu ile kumanda ediliyor.Birkaç resimle pekişirelim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu otomobiller çeşit çeşit model model ve güçlerine bakılırsa değişiyor ve fiyatlarıda bu oranlarda değişiyor tabikide. Vatanımızda tutarları ile dikkat çekiyor olsada sanal mağazalarda satılabilecek bir ürün bulunduğunu ve birazcık uygunluk ile iyi paralar kazanabilirsiniz diye düşünüyorum.

 

 

Bu ürünlerin devletimizde pahalı bulunduğunu kanıtlar özellikte bir mağazadan alınmış bir resimde paylaşmak isterim. Ve sizde araştırın bu tutarları birazdan çin’den gelen fiyat sıralaması le karşılaştırın ortada kazanılan para ve pahalılık hakkında yorum yapalım.N11 sanalpazar, hepsiburada benzer biçimde birçok yerde bulunmakta ve satılmakta güvenli olun yalnız ayda 4 tane satarak bile 1000 lira kazanabilirsiniz. Bu deneyim ile sabittir.

 

Size bir siteden alınmış fiyat örneği verelim:

 

Şaşırmayın şimdi aynı model arabayı fiyat listemizden aldığımız otomobil ile karşılaştıralım.

Gördüğünüz benzer biçimde aynı özellikleri taşıyan bir otomobil ve fiyatı 65 dolar benzer biçimde bir sayı. Heralde şuan dolar yükelişte yalnız öyleyse bile 290 tl benzer biçimde bir sayı yapıyor. Averaj deniz yolu ile gelişi nakliyesi 10 dolar daha desek yüksek olarak veriyorum fiyatı 335 lira yapıyor bu sayı sizin için kafi olabilir.Aslen her iş için faklı maliyetler var yalnız şirket için antak kalma yapın nakliyesinin büyük kısmını karşılayacaklardır. Tamamen ilişkilerinize bağlı. Hatta dostlar sizlere şunu söyleyeyim faturasını yedek parça olarak bile kesecek güzelliği yapıyorlar heralde bu söylediğim minik alımlarda mevcut büyük alımlarda söz mevzusu olmayacaktır bu mevzuda sizler gümrük müfredatını aslına bakarsan bileceksiniz ithalat ihracat sektörü bakılmış olduğu süre korkutabilir yalnız avantajlarını yakalamanız gerekiyor.

 

Şimdi sizler ile aldığımız fiyat listesini paylaşacağız.

 

Kataloğu İncelemek İçin Tıkla!

 

 

 

“Çinden Akülü Araba Al Sat Kazan !” üzerine 5 yorum

Yorum yapın