Çinden Akülü Araba Al Sat Kazan !

Merhaba arkadaşlar. Çoğunluğumuz çin ve hakim olduğu pazarları az çok biliyoruz. Ve hiç olmasa bile aliexpress den ufakta olsa bir kaç parça birşey almışızdır hatta bu işten ticaret yapan arkadaşlar bile vardır aramızda. Şimdi bu işi bir tık daha ileriye taşıyacağız. Aslında yabancı dile hakim olan bir kişinin kolayca yapabileceği bir olay ancak biraz sermaye ve bilgi gerektiriyor. Sizde bu ticaretin bir parçası olmak istiyorsanız bu yazımız sizlere bilgi verebilir. Nitekim şunu da bilmeniz gerekiyor. Burada verdiğimiz örneklerin çoğu birebir tespit ettiğimiz iş alanları ve araştırdığımız. Sizlere kanıtlı sipariş örnekleri devereceğiz.

 

Şimdi gelelim ürünümüze ,

Ürünümüz ülkemizde çoğu çocuğun hayalini süsleyen bir oyuncak üzerine tabiki bunu satan birçok firma vardır yalnız biz bu ürünü direk çin de bulunan üreticisine ulaştık ve fiyat listesi istedik nitekim çabalarımız sonucunda dönüşler yapıldı. Tabiki sonuç aşaması sizlere kalmış. Lafı uzatmadan konuya girelim.

Akülü araba akü ile çalışan şarj edilebilir radyo teyp gibi farları gibi birçok özelliği taşıyan bir araba. Arabamız normal gaz ve fren matığı ile çalışıyor ve direksiyonu ile kumanda ediliyor.Birkaç resimle pekişirelim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu arabalar çeşit çeşit model model ve güçlerine göre değişiyor ve fiyatlarıda bu oranlarda değişiyor tabikide. Ülkemizde fiyatları ile dikkat çekiyor olsada sanal mağazalarda satılabilecek bir ürün olduğunu ve biraz uygunluk ile iyi paralar kazanabilirsiniz diye düşünüyorum.

 

 

Bu ürünlerin ülkemizde pahalı olduğunu kanıtlar nitelikte bir mağazadan alınmış bir resimde paylaşmak istiyorum. Ve sizde araştırın bu fiyatları birazdan çin’den gelen fiyat listesi le karşılaştırın ortada kazanılan para ve pahalılık hakkında yorum yapalım.N11 sanalpazar, hepsiburada gibi birçok yerde bulunmakta ve satılmakta emin olun sadece ayda 4 tane satarak bile 1000 lira kazanabilirsiniz. Bu tecrübe ile sabittir.

 

Size bir siteden alınmış fiyat örneği verelim:

 

Şaşırmayın şimdi aynı model arabayı fiyat listemizden aldığımız araba ile karşılaştıralım.

Gördüğünüz gibi aynı özellikleri taşıyan bir araba ve fiyatı 65 dolar gibi bir rakam. Tabiki şuan dolar yükelişte yalnız bu halde bile 290 tl gibi bir rakam yapıyor. Ortalama deniz yolu ile gelişi nakliyesi 10 dolar daha desek yüksek olarak veriyorum fiyatı 335 lira yapıyor bu rakam sizin için yeterli olabilir.Aslında her iş için faklı maliyetler var yalnız firma için anlaşma yapın nakliyesinin büyük kısmını karşılayacaklardır. Tamamen ilişkilerinize bağlı. Hatta arkadaşlar sizlere şunu söyleyeyim faturasını yedek parça olarak bile kesecek güzelliği yapıyorlar tabiki bu dediğim küçük alımlarda mevcut büyük alımlarda söz konusu olmayacaktır bu konuda sizler gümrük müfredatını zaten bileceksiniz ithalat ihracat sektörü bakıldığı zaman korkutabilir yalnız avantajlarını yakalamanız gerekiyor.

 

Şimdi sizler ile aldığımız fiyat listesini paylaşacağız.

 

Kataloğu İncelemek İçin Tıkla!

 

 

 

“Çinden Akülü Araba Al Sat Kazan !” üzerine 4 yorum

  1. merhabalar öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Ancak burada anlattığımız yüzeysel bir konu detaylı olarak prosedürler incelenmeli. gereklilikler yerine getirilirse ürün getirtibilirsiniz.

    Cevapla

Yorum yapın