Çiğ Köfte Bayilikleri Ve Şartları

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere çiğköfte bayilikleri ve aradıkları nitelkler hakkında ve yatırım tutarlarından bahsedeceğiz.Ama birkaç değinmemiz gereken konu var neden çiğ köfte işine girmeliyiz. Biliyorsunuz her geçen gün gıda sektörü artış gösteriyor ve biz boğazımızı tutmadan sürekli yiyoruz. Bu bir şikayet değil keza avantaja döndürebileceğimiz bi olay. Türkiyede yaklaşık her yıl 10 bin ton çiğköfte tüketiliyor ve bu bizim için iyi bir rakam. Ve bu iş için girilebilir ve riski fazla bulunmayan işler kategorisinde bulunan bir fikir.

Öncelikle tek tek birkaç firma ile başlayalım ilk etapta yatırımları yüksek olanla ile başlıyoruz.

OSES ÇİĞKÖFTE

O ses çiğköfte AVM ve caddelerde şube açmaya devam ediyor. Her firma gibi franchising sistemi ile şube sayısının 660 kadar yapamyı başardı.Şirketin yurt içi olduğu kadar yurt dışı da birçok bayiliği olduğunu söyleyebiliriz.

Şirket 20 metrekarelik bir alan için 15 bin Tl Yatırım öngörüyor. Tabiki konum cephe ve yoğunluk gibi unsurlarıda dikkate alıyor.

Telefon : 0444 50 02

 

KOMAGENE 

Komagene 2004 ten bu yana tam tamına 910 şube oluşturdu.Şimdi şirket yurtdıışı ve yurtiçindeki bayi sayısını yinede arttırmak istiyor.Şirket franchising yöntemi ile 30 35 metrekarelik bir dükkan yatırmı için 25-30 bin Tl arasında yatırım istiyor. Yalnızca yeni açılacak şubeler için freah giriş kat 60 metrekare ve üzeri dükkanları tercih ediyor.Yoğunluk gözönünde bulundurularak aylık franchising bedeli ve reklam payı olarak cirodan yüzdesini alıyor.

Telefon : 0216 367 97 00

 

TATLISES ÇİĞKÖFTE

 

İbrahim Tatlıses tarafından açılan şirket ilk şubesinin 2009 da açtı. Şuan hali hazırda 247 şubesi bulunan ve arttırmak isteyen şirket isim hakkın için 5 bin tl takep ediyor.

Bir şube açılış ve toplam yatırım tutarı için ise 15-20 bin tl talep ediyorlar.

Telefon: 0212 283 07 67

 

ÇİĞKÖFTECİ ÖMER USTA

Ömer usta 1991 yılından bu yana faaliyet gösteriyor.İlk şubesini istanbul zeytinburnu tarafında açan firma Türkiye genelinde 400 şubeye hizmet veriyor.Şirket yeni bayilik taleplerini değerlendiriyor  bayilik bedellerini ise görüşmelerde belirliyor.

 

Telefon : 444 88 02

 

SAMSAT ÇİĞKTECİSİ

SAMSAT ÇİĞKÖFTE şube sayısı şuanda 650 civarında şirket bayilik sistemi ile yeni şubeler açmaya devam ediyor.Bir samsat çiğköfte şubesinin yatırım tutarı 7 bin 500 tl. Şube lerde çiğköftenin yanında börek , tost, katmar,mantı,içli köfte, falafel gibi ürünlerde bulunuyor.

 

Telefon: 0212 644 19 03

 

DOPİNG ÇİĞKÖFTE

Yatırım için sadece 5 bin tl gerekli olan Doping çiğköfte düşük bütçeli yatırımcılara hizmet verebilir. Bugün 150 şubesi bulunan firmagiriş bedeli veyahut da bayilik bedeli almıyor.Buda yeni girişimciler için güzel bir girişim olabilir . Şartları basit ve risksiz olarak değerlendirilebilir. Tabiki bu işi daha önce yapmadıysanız.

Telefon: 0212 475 54 76

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.