Çiğ Köfte Bayilikleri Ve Şartları

Merhaba dostlar bu yazımızda sizlere çiğköfte bayilikleri ve aradıkları nitelkler hakkında ve yatırım tutarlarından bahsedeceğiz.Fakat birkaç değinmemiz ihtiyaç duyulan mevzu var niçin pişmeden köfte işine girmeliyiz. Bildiğiniz gibi her geçen gün besin sektörü artış gösteriyor ve biz boğazımızı tutmadan devamlı yiyoruz. Bu bir yakınma değil keza avantaja döndürebileceğimiz bi vaka. Türkiyede ortalama her yıl 10 bin ton çiğköfte tüketiliyor ve bu bizim için iyi bir sayı. Ve bu iş için girilebilir ve riski fazla bulunmayan işler kategorisinde bulunan bir düşünce.

Ilk olarak tek tek birkaç şirket ile başlamış olalım ilk etapta yatırımları yüksek olanla ile başlıyoruz.

OSES ÇİĞKÖFTE

O ses çiğköfte AVM ve caddelerde şube açmaya devam ediyor. Her şirket şeklinde franchising sistemi ile şube sayısının 660 kadar yapamyı başardı.Firmanın yurt içi olmasıyla birlikte yurt dışı da birçok bayiliği bulunduğunu söyleyebiliriz.

Şirket 20 metrekarelik bir alan için 15 bin Tl Yatırım öngörüyor. Heralde konum cephe ve yoğunluk şeklinde unsurlarıda dikkate alıyor.

Telefon : 0444 50 02

 

KOMAGENE 

Komagene 2004 ten bu yana tam tamına 910 şube oluşturdu.Şimdi şirket yurtdıışı ve yurtiçindeki bayi sayısını yinede arttırmak istiyor.Şirket franchising yöntemi ile 30 35 metrekarelik bir dükkan yatırmı için 25-30 bin Tl içinde yatırım istiyor. Yalnızca yeni açılacak şubeler için freah giriş kat 60 metrekare ve üstü dükkanları tercih ediyor.Yoğunluk gözönünde bulundurularak aylık franchising bedeli ve reklam oranı olarak cirodan yüzdesini alıyor.

Telefon : 0216 367 97 00

 

TATLISES ÇİĞKÖFTE

 

İbrahim Tatlıses tarafınca oluşturulan şirket ilk şubesinin 2009 da açtı. Şuan hali hazırda 247 şubesi bulunan ve arttırmak isteyen şirket isim hakkın için 5 bin tl takep ediyor.

Bir şube açılış ve toplam yatırım tutarı için ise 15-20 bin tl talep ediyorlar.

Telefon: 0212 283 07 67

 

ÇİĞKÖFTECİ ÖMER USTA

Ömer usta 1991 yılından bu yana etkinlik gösteriyor.İlk şubesini istanbul zeytinburnu tarafında açan şirket Türkiye genelinde 400 şubeye hizmet veriyor.Şirket yeni bayilik taleplerini değerlendiriyor  bayilik bedellerini ise görüşmelerde belirliyor.

 

Telefon : 444 88 02

 

SAMSAT ÇİĞKTECİSİ

SAMSAT ÇİĞKÖFTE şube sayısı şuanda 650 civarında şirket bayilik sistemi ile yeni şubeler açmaya devam ediyor.Bir samsat çiğköfte şubesinin yatırım tutarı 7 bin 500 tl. Şube lerde çiğköftenin yanında börek , tost, katmar,mantı,içli köfte, falafel şeklinde ürünlerde bulunuyor.

 

Telefon: 0212 644 19 03

 

DOPİNG ÇİĞKÖFTE

Yatırım için bir tek 5 bin tl lüzumlu olan Doping çiğköfte düşük bütçeli yatırımcılara hizmet verebilir. Bugün 150 şubesi bulunan firmagiriş bedeli veyahut da bayilik bedeli almıyor.Buda yeni girişimciler için güzel bir girişim olabilir . Şartları rahat ve risksiz olarak değerlendirilebilir. Heralde bu işi daha ilkin yapmadıysanız.

Telefon: 0212 475 54 76

“Çiğ Köfte Bayilikleri Ve Şartları” üzerine bir yorum

Yorum yapın