ÇİFTÇİ DESTEK PAKETİ!

Çiftçilik ülkemizde giderek revaçtan düşen ama en ihtiyacımız olan sektörlerden ve kaybedilmeyecek değerlerden bir tanesi. Bu yazımızda çiftçiler için destek paketleri ve çiftçi rehberi olacak konuları işleyeceğiz.

Çiftçi destek paketleri ile hibe ve destek kredileri için yazımızı mutlaka okuyun.

Çiftçilik toprak işleyerek hem ekonomiye hemde tarımsal kalkınmaya destek olacak en büyük kaynağımız. Bu kaynak ülkemizde oldukça verimli topraklar ve oldukça çeşitli ürünlerin kolaylıkla üretilmesi için elverişli bir yapıda.

Yer altı kaynaklarımız gibi tarımsal ürün çeşitliliği ile ülkemiz oldukça potansiyel içeren bir yapıda. Ama son yıllarda artan giderler ve çiftçi desteklemelerinin artmaması bu konuda üreticilerin ekim biçim işlerinden soğumasına farklı işlere yönelmesine neden olmuştur. Çoğu çiftçi bu konuda istikrarsız. Bu konunun aydınlatılması ve geri kazanılması için artık bir şeyler yapmanın zamanı geldi. Artık çiftçilere destek amaçlı bir proje oluşturuyoruz. Ancak üreticilerden fikir almadan bunu çözemeyiz. Bunun için çiftçilere ihtiyacımız var. Bu konuda açacağımız sayfada neler istediklerini nasıl destekler ile çözüm oluşturabiliriz konusunda fikir vermeleri gerekmektedir. Üreticilerimizden  isteğimiz en yakın zamanda sayfamızda fikirlerini beyan etmeleridir. Açılacak sayfada ortak bir payda oluşturularak kararlar alınacaktır.

 

Destekler hakkında Tarım ve destekleme projeleriniz ile ilgilenip size uygun destekler için ücretsiz yönlendirme yapacağız. Toplumsal kalkınma adına sizde projede olmak için sizde fikirlerinizi beyan etmeyi unutmayın.

ÇİFTÇİ DESTEK PROJESİ SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLA

“ÇİFTÇİ DESTEK PAKETİ!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın