ÇİFTÇİ DESTEK PAKETİ!

Çiftçilik vatanımızda giderek revaçtan düşen fakat en ihtiyacımız olan sektörlerden ve kaybedilmeyecek değerlerden bir tanesi. Bu yazımızda çiftçiler için destek paketleri ve ziraatçi rehberi olacak mevzuları işleyeceğiz.

Ziraatçi destek paketleri ile bağışlama ve destek kredileri için yazımızı kesinlikle okuyun.

Çiftçilik toprak işleyerek hem ekonomiye hemde tarımsal kalkınmaya destek olacak en büyük kaynağımız. Bu kaynak vatanımızda oldukça verimli topraklar ve oldukça çeşitli ürünlerin kolaylıkla üretilmesi için elverişli bir yapıda.

Yer altı kaynaklarımız benzer biçimde tarımsal ürün çeşitliliği ile ülkemiz oldukça potansiyel içeren bir yapıda. Fakat son yıllarda artan giderler ve ziraatçi desteklemelerinin artmaması bu mevzuda üreticilerin ekim şekil işlerinden soğumasına değişik işlere yönelmesine niçin olmuştur. Bir çok ziraatçi bu mevzuda istikrarsız. Bu mevzunun aydınlatılması ve geri kazanılması için artık bir şeyler yapmanın zamanı geldi. Artık çiftçilere destek amaçlı bir proje oluşturuyoruz. Sadece üreticilerden düşünce almadan bunu çözemeyiz. Bunun için çiftçilere ihtiyacımız var. Bu mevzuda açacağımız sayfada neler istediklerini iyi mi destek sunar ile çözüm oluşturabiliriz mevzusunda düşünce vermeleri gerekmektedir. Üreticilerimizden  isteğimiz en kısa zamanda sayfamızda fikirlerini beyan etmeleridir. Açılacak sayfada ortak bir payda oluşturularak kararlar alınacaktır.

 

Destek sunar hakkında Ziraat ve destekleme projeleriniz ile ilgilenip size uygun destek sunar için parasız yönlendirme yapacağız. Toplumsal kalkınma adına sizde projede olmak için sizde fikirlerinizi beyan etmeyi ihmal etmeyin.

ÇİFTÇİ DESTEK PROJESİ SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLA

“ÇİFTÇİ DESTEK PAKETİ!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın