CAKE PLANET İLE İŞ FİKRİ !

CAKE PLANET bir takipçimizin bizlere ilettiği iş fikri. Kendi iş fikrini işleyişe koymuş ve bizlere göndermiş. Bayilik Fırsatı ve bilgiler için yazımıza geçiyoruz.

1973 yılından itibaren Bursa’ da pastacılık alanında bir marka olan UZAY PASTANESİ, 2012 yılında yeni markası CAKE PLANET ile Bursalılar’ ın yıllardır çok yakından bildiği UZAY lezzetlerini dondurulmuş pasta üretimi ile yeni kişilerle paylaşıp uzaklara taşımaya başladı.
El yapımı ve ev yapımı tadındaki tüm ürünleri ile CAKE PLANET faaliyete geçtiği Bursa merkez olmak üzere çevre illerde kısa sürede ürün kalitesi ve lezzeti, üretim süreçleri, pazarlama aksiyonları ile farklı çizgisini ortaya koymuş, uygun maliyetleri ile ortaklarına fayda ilkesini hiçbir zaman göz ardı etmeme ilkesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
KISA BİLGİLER
 Dondurarak saklamak, tüm dünyada gıdaların korunabileceği en iyi yöntemdir. Pastalarımızı- 40 °C de hızlı dondurma işlemi uygulayarak, kimyasal koruyucular kullanmadan hazırlıyor ve ürünün gıda değerine de zarar vermeden üretim yapıyoruz.
 Ayrıntılı olarak tat kontrollerinden geçirilen ürünlerimiz benzeri taze olarak hazırlanan pastalar ile aynı tada sahiptir. Hazırlanan ürünlerin hemen dondurulmasından ötürü her bir ürün ve porsiyonda lezzet standardı vardır. Tüm ürünlerimiz el yapımı ve ev yapımı lezzetindedir.
 Kimyasal ve katkılı maddeler kullanmadan hazırladığımız ürünlerimizi – 40 °C derecede donduruyor olmamız uzun ömürlü olmasını ve uygun şartlarda çözüldüğünde ilk günkü tazeliğine sahip olmamızı sağlıyor.
 Ürünlerimiz orijinal ambalajında uygun koşullarda -18 °C de 12 ay (1 Yıl) saklanabilmektedir. Ambalajlarımızda bulunan ürün etiketi ve uyarılarımız her zaman sizin ve personelinizin yardımcısı olmaktadır.

Bayilik / Franchise Şartları:

– Teminat
– Bayilik başlangıcı itibarı ile -18 (frigofirik) araç ve en az 10 metrekare depolama alanı

VOLKAN
Soyisim
GÜLTEKİN
Email
volkang@uzaypastanesi.com
İletişim Numaranız
02242518149
Web Siteniz
http://www.cakeplanet.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.