CAKE PLANET İLE İŞ FİKRİ !

CAKE PLANET bir takipçimizin bizlere ilettiği iş fikri. Kendi iş fikrini işleyişe koymuş ve bizlere göndermiş. Bayilik Fırsatı ve bilgiler için yazımıza geçiyoruz.

1973 yılından itibaren Bursa’ da pastacılık alanında bir marka olan UZAY PASTANESİ, 2012 senesinde yeni markası CAKE PLANET ile Bursalılar’ ın senelerdir oldukça yakından bilmiş olduğu UZAY lezzetlerini dondurulmuş pasta üretimi ile yeni kişilerle paylaşıp uzaklara taşımaya başladı.
El yapımı ve ev yapımı tadındaki tüm ürünleri ile CAKE PLANET faaliyete geçmiş olduğu Bursa merkez olmak suretiyle çevre illerde kısa sürede ürün kalitesi ve lezzeti, üretim süreçleri, pazarlama aksiyonları ile değişik çizgisini ortaya koymuş, uygun maliyetleri ile ortaklarına yarar ilkesini hiçbir vakit göz ardı etmeme ilkesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
KISA BİLGİLER
 Dondurarak saklamak, tüm dünyada gıdaların korunabileceği en iyi yöntemdir. Pastalarımızı- 40 °C de süratli dondurma işlemi uygulayarak, kimyasal koruyucular kullanmadan hazırlıyor ve ürünün besin değerine de zarar vermeden üretim yapıyoruz.
 Detaylı bir şekilde tat kontrollerinden geçirilen ürünlerimiz benzeri taze olarak hazırlanan pastalar ile aynı tada haizdir. Hazırlanan ürünlerin derhal dondurulmasından dolayı her bir ürün ve porsiyonda lezzet standardı vardır. Tüm ürünlerimiz el yapımı ve ev yapımı lezzetindedir.
 Kimyasal ve katkılı maddeler kullanmadan hazırlamış olduğumuz ürünlerimizi – 40 °C derecede donduruyor olmamız uzun ömürlü olmasını ve uygun şartlarda çözüldüğünde ilk günkü tazeliğine haiz olmamızı sağlıyor.
 Ürünlerimiz orijinal ambalajında uygun koşullarda -18 °C de 12 ay (1 Yıl) saklanabilmektedir. Ambalajlarımızda bulunan ürün etiketi ve uyarılarımız devamlı sizin ve personelinizin yardımcısı olmaktadır.

Bayilik / Franchise Şartları:

– Güvence
– Bayilik başlangıcı itibarı ile -18 (frigofirik) vasıta ve minimum 10 metrekare depolama kapasitesi

VOLKAN
Soyisim
GÜLTEKİN
Email
volkang@uzaypastanesi.com
İletişim Numaranız
02242518149
Web Siteniz
http://www.cakeplanet.com.tr/

Yorum yapın