Butik Pastacılık Durmayan Sektör

Hususi günler ve birçok kutlamayın özelleştiren ve renklendirmek isteyen artık soluğu butik pasta dükkanların da alıyor.

Kına nişan ve baby shower partilerinin gözdesi butik pastacılık artık bir meslek oldu.

Bildiğiniz gibi ki artık neredeyse tüm yaş günlerinde tüm kutlamalarda kesinlikle orjinal objeler uçan balonlar haricinde butik pastalar da yerini aldı.

Bilhassa pasta kısmı bizi ilgilendiriyor niçin derseniz hem lezzeti hem görsel olarak sosyall medyanın da vazgeçilmezi. Vatanımızda artan besin sektörü bu biçim alanlarda da bir gelişme gösteriyor.

Bu mevzuda vereceğimiz güzel bir örnek var Nebahat ÇOLAK.

Cake Lovers’in sahibi olan Nebahat hanım mutfağa olan merakı ile bu işe girişmiş. Heralde iş ilerledikten sonrasında da eğitim almasını kendiside anlamış. Ne kadar elimiz hamur harcı da tutsa bu mevzuda kesinlikle eğitim almalıyız. Öğrenecek birçok püf noktası bulunduğunu bilmeliyiz.

İnternet İkiye Katladı!

 

İşlerinin büyümesinin yavaş bulunduğunu açıklayan Nebahat hanım, bu mevzuda aklımıza web geldi ve çok da fazla güzel geri dönüşler aldık diye ekliyor.

Genel anlamda biz esasen e ticaretin faydalarını her fırsatta sizlere sunuyoruz. Bu izahat ile daha net anlamış olabiliriz.

Pasta satışlarının artan cadılar günü vs şeklinde değişik günlerinde eklenmesi ile rağbet gördüğünü konu alıyor Nebahat hanım.

 

Kişiye Hususi Pasta !

Artık kutlayacağımız dostumuzun eşimizin ve çocuğumuzun sevilmiş olduğu objeler, renkler, figürler ile pastları renklendirip unutulmaz bir gece yaşatabilirsiniz.Bu mevzuda  bir tek yapmanız ihtiyaç duyulan işi bilen bir ustaya tanım etmeniz sonrasında esasen lezzeti ile konuşulacak anılar bırakmanızı sağlar.

Şimdi gelelim iş mevzusuna Bu kadar bilgilendirme yeter…

 

ilk olarak butik pastacılık kursları var ve bunlara kesinlikle katılıp usta olmalısınız.

Chef’S Table’in düzenlemiş olduğu kurslar var ve bura da ustalaşmış pastacılık ve ekmekçilik kursları sekiz aylık dönem içeriyor.

Eğitimler ciddi olanlar için yüksek miktarlar değil.

Detaylar : chefstable.com

 

Gökyüzü  Bozoklar Erenköydeki mekanında bir günlük butik pasta kursu düzenliyor

Detaylar: semabozoklar.com

 

“Butik Pastacılık Durmayan Sektör” üzerine bir yorum

Yorum yapın