BLOG AÇARAK PARA KAZANMAK!

Blog açarak para kazanmak evde iş imkanlarının başlangıcında geliyor. Bir blog açarak ve ilgimizin ve bilgimizin olduğu mevzularda yazılar yazarak ki bu yazılar gündemde olan ve tercih edilen yazılar olabilirse daha etkili olur bu mevzuda ilerleme şansımız da artar blog yazarak para kazanmamız mümkün hale gelir. Bir blog açmak için ana para ihtiyacımız yoktur. Fakat informasyon ihtiyacımız asla olmadığından fazlaca olacağınızdan şüphesi olmasın. Blog açmanın birçok yolu mevcut. Ücretli ve parasız seçenekler bulunmakta. Bunların yararları ve zararları tartışılacak da olsa ilk etapta kendimizi tecrübe etmek maksadı ile parasız bir sistem kullanmak tercih edilmelidir. Sonuçta önümüzü görerek hareket edebiliriz. Evet dostlar bu mevzuda siz değerli üyelerimizin de merak etmiş olduğu para kazanma fikrini sizler ile paylaşalım.

 

Niçin Blog

Bildiğiniz gibi ki web artık hayatımızın bir parçası ve bu teknoloji ile her bilgiye anında ulaşmamız mümkün. Google amcamızdan aradığımız her bilgiye ulaşabiliyoruz. Google amcada öğrenmek istediğimiz ve aradığımız kelimeler anında veritabanında kaliteli sitelerden ekranımıza düşüyor. Sizlere örneksiz içerikten kastım buydu bundan dolayı google sizlere kopyalanmış siteleri getirmekten hoşlanmıyor. Değişik içinde ne olduğu ilk kez paylaşan bir site en üst sırada olmaya hak kazanmıştır. Heralde web de günümüzdeki piyasalar benzer biçimde artık herşeyi bulabileceğimiz bir hale geldi kısaca artık bir sektör. Bu mevzuda artık yapılmayan birşey yok denecek kadar azca. Bu yüzden artık değişik mevzu bulamayız sadece kaliteli örneksiz içerik ve ilgi çekecek yazılar bu mevzuda rekabetia arttırıyor.

 Şimdi gelelim blog açmaya aşağıda videomuzda da detaylı ifade yaptık seyredip inceleyebilirsiniz. Parasız şeçenekleri sıralayalım.

 

wordpres

blogger

 

Bu iki seçenek parasız kısımları ilgilendiriyor. ikisi de kolay arayüzlü ve google tarafınca hoş karşılanıyor. Süratli index aldığını söylemek gerekiyor. Bu yüzden sizlere ilk olarak yazılarınızı bu ortamlarda paylaşın ve kendinizi görün demek istedim.Bu mevzuda kolayca üye olabilirsiniz. Derhal hızlıca yazınızı 5 dakika içinde yayınlayabilirsiniz.

Ilk olarak bir blog için gerekenler şu şekilde :

Başlangıç seviyesinde olan kişiler için (0 bilgiye haiz olsanız bile) takip edilebilir durumda
Ve devamlı güncel tutulmaktadır.
Platform spesifiktir. ( Kısaca wordpress ile blog açmak anlatılmıştır )
Takıldığınız herhangi bir noktada yazıma yorum yaparak ya da kontakt formundan bana ulaşarak parasız bir halde yardım alabilirsiniz. (Kati informasyon. Deneyin, görün.)

Blog açmak mevzusunda videomuzda detaylı ifade var ben size para kazanma kısmından bahsedeyim.

 

Blogunuzdan para kazanma şekillerinden en güzel ve sağlamı Google Adsense dir. Adsense birazcık katı kuralları olsada onay aldıktan sonrasında işyar benzer biçimde çalışabilirsiniz. Doğal olarak bu mevzuda çalışmanız gerekecek. günde 100 tıklamaya 100 tl benzer biçimde bir rakamda kazanabilirsiniz. tıklamasız bir tek gösterimden 0,10 krş ta. Bu tamamen sizin potansiyelinize ve ziyaretçilerinizi iyi mi çekeceğinizin yolu ile ilgilidir.

Evde birçok zamanı olan insanoğlu için blog açmak mevzusu bence düşünülmelidir. Zaman içinde artış gösteren ziyaretçileriniz ile kazanmaya başlayabilirsiniz.

Videmouz yazının sonunda dır. Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

“BLOG AÇARAK PARA KAZANMAK!” üzerine bir yorum

Yorum yapın