BLOG AÇARAK PARA KAZANMAK!

Blog açarak para kazanmak evde iş imkanlarının başında geliyor. Bir blog açarak ve ilgimizin ve bilgimizin olduğu konularda yazılar yazarak ki bu yazılar gündemde olan ve tercih edilen yazılar olabilirse daha etkili olur bu konuda ilerleme şansımız da artar blog yazarak para kazanmamız mümkün hale gelir. Bir blog açmak için sermaye ihtiyacımız yoktur. Ama bilgi ihtiyacımız hiç olmadığından fazlaca olacağınızdan şüphesi olmasın. Blog açmanın birçok yolu mevcut. Ücretli ve ücretsiz seçenekler bulunmakta. Bunların yararları ve zararları tartışılacak da olsa ilk etapta kendimizi denemek maksadı ile ücretsiz bir sistem kullanmak tercih edilmelidir. Sonuçta önümüzü görerek hareket edebiliriz. Evet arkadaşlar bu konuda sizlerin de merak ettiği para kazanma fikrini sizler ile paylaşalım.

 

Neden Blog

Biliyorsunuz ki internet artık hayatımızın bir parçası ve bu teknoloji ile her bilgiye anında ulaşmamız mümkün. Google amcamızdan aradığımız her bilgiye ulaşabiliyoruz. Google amcada merak ettiğimiz ve aradığımız kelimeler anında veritabanında kaliteli sitelerden ekranımıza düşüyor. Sizlere özgün içerikten kastım buydu çünkü google sizlere kopyalanmış siteleri getirmekten hoşlanmıyor. Farklı içeriği ilk kez paylaşan bir site en üst sırada olmaya hak kazanmıştır. Tabiki internet de günümüzdeki piyasalar gibi artık herşeyi bulabileceğimiz bir hale geldi yani artık bir sektör. Bu konuda artık yapılmayan birşey yok denecek kadar az. Bu yüzden artık farklı konu bulamayız ancak kaliteli özgün içerik ve ilgi çekecek yazılar bu konuda rekabetia arttırıyor.

 Şimdi gelelim blog açmaya aşağıda videomuzda da detaylı anlatım yaptık izleyip inceleyebilirsiniz. Ücretsiz şeçenekleri sıralayalım.

 

wordpres

blogger

 

Bu iki seçenek ücretsiz kısımları ilgilendiriyor. ikisi de basit arayüzlü ve google tarafından hoş karşılanıyor. Hızlı index aldığını söylemek gerekiyor. Bu yüzden sizlere öncelikle yazılarınızı bu ortamlarda paylaşın ve kendinizi görün demek istedim.Bu konuda kolayca üye olabilirsiniz. Hemen hızlıca yazınızı 5 dakika içinde yayınlayabilirsiniz.

Öncelikle bir blog için gerekenler şöyle :

Başlangıç seviyesinde olan kişiler için (0 bilgiye sahip olsanız bile) takip edilebilir durumda
Ve sürekli güncel tutulmaktadır.
Platform spesifiktir. ( Yani wordpress ile blog açmak anlatılmıştır )
Takıldığınız herhangi bir noktada yazıma yorum yaparak ya da iletişim formundan bana ulaşarak ücretsiz bir şekilde yardım alabilirsiniz. (Kesin bilgi. Deneyin, görün.)

Blog açmak konusunda videomuzda detaylı anlatım var ben size para kazanma kısmından bahsedeyim.

 

Blogunuzdan para kazanma yöntemlerinden en güzel ve sağlamı Google Adsense dir. Adsense biraz katı kuralları olsada onay aldıktan sonra memur gibi çalışabilirsiniz. Tabi bu konuda çalışmanız gerekecek. günde 100 tıklamaya 100 tl gibi bir rakamda kazanabilirsiniz. tıklamasız sadece gösterimden 0,10 krş ta. Bu tamamen sizin potansiyelinize ve ziyaretçilerinizi nasıl çekeceğinizin yolu ile ilgilidir.

Evde birçok zamanı olan insanlar için blog açmak konusu bence düşünülmelidir. Zamanla artış gösteren ziyaretçileriniz ile kazanmaya başlayabilirsiniz.

Videmouz yazının sonunda dır. Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

“BLOG AÇARAK PARA KAZANMAK!” üzerine bir yorum

Yorum yapın