Bayilik Veren Emlak Firmaları

 

Emlak sektörü her ne kadar dışarıdan bakıldığında kolay para kazanılan bir kategori gibi gözükse de aslında durum bu kadar basit değildir. Büyük çoğunluğun bu şekilde düşünüyor olması rekabet ortamının gün geçtikçe artıyor olmasına neden olmaktadır. Sonuçta başarılı olabilecek adım atmayan işletmeler dahi bir miktar pazardan pay alıyor oldukları için elbette ister istemez bir daralma olmaktadır. Bizler Bayilik Veren Emlak Firmaları yazımızda sektörden kazanç elde etmek isteyen kişilerin bir adım öne geçebilecekleri alternatiflerden bahsedeceğiz. Şüphesiz müşteri bilincinde güven ortamını sağlayan bir platformun bayiliğini alarak işe girişmek gereksiz kağıt işlerinden kurtulmanıza ve işinize daha da odaklanabilmenize yardımcı olacaktır.

Gelecekte Emlak Sektörü

Her ne kadar günümüzde kentten köye tersine göç hayalleri kuruluyor olsa da bunun artışının sağlanması çok kolay gözükmüyor. İnsanların kent yaşamına alışmaları nedeniyle köye dönmeleri hayallerde kalıyor. İstatistikler dahi söylediklerimizi destekler nitelikte rakamlar ortaya koymaktadır. Ülkemizde nüfusun % 70’i şehirde yaşamaktadır. 3 – 5 yıl içerisinde şehirde yaşama oranının % 85 üzerinde olacağı düşünülmektedir. Tüm bu rakamlar her ne kadar betonlaşma nedeniyle dertleniyor olsak bile ev ihtiyacının her geçen gün artacağını ortaya koymaktadır. Zaten günümüzde acil konut ihtiyacı varken bunun gelecekte daha da artacak olması emlak sektörüne yatırım yapılmasının çok mantıklı olabileceği yönünde görüş belirtmemize neden olmaktadır. Bahsettiğimiz rakamlar emlak sektöründe yeni işletme açacaklar ve emlak sektöründe bayilik veren firmalar ile görüşme yapan insanların fazlasıyla ilgisini çekebilecek düzeyde olduğunu söylemeliyiz.

Geçmiş yıllara nazaran teknolojinin kullanımının artmasıyla birlikte emlak sektöründe de gelişmeler yaşanmaya başlamıştır. İnsanlar artık kiralayacakları veya satın alacakları evi görmeden önce internetten fotoğraflarını inceliyorlar. Gayrimenkulün bulunduğu muhit hakkında yine internet üzerinden araştırmalar yapıyorlar. Bu sayede beklentilerini karşılayıp karşılamayacağı hakkında vakit kaybetmeden fikir sahibi olabiliyorlar. Yani emlak sektörü ilerleyen yıllarda değişim göstermeye devam edecektir. Bu alanda başarılı olan, müşteri kitlesini artıran ise teknoloji odaklı girişimler yapabilen girişimciler olacaktır. Tek başına bu alanda ciddi yatırımlar yaparak risk almak pek mantıklı değilken büyük çaplı emlak şirketleri ile bayilik anlaşmaları yapıyor olmak gelecekte çok faydalı olabilir.

Gayrimenkul Emlak Bayiliği Veren Firmalar

Era Gayrimenkul: 45 yılı alan tecrübe ve buna bağlı olarak elde ettikleri birikim ile hizmet veren firma 6 kıta ve 38 ülke genelinde faaliyetlerine devam etmektedir. Günümüz rakamlarına göre 3049 Franchise Ofisi bulunmaktadır. 40.000’den fazla gayrimenkul danışanı dünyanın her yerinde tecrübelerini sizlere aktarmaya devam etmektedir. Türkiye’de Kasım 2018 itibariyle hizmet vermeye başlayan firmanın bayiliğini almak için internet siteleri üzerinden Franchise Başvuru Formu doldurabilirsiniz.

Coldwell Banker: Şimdi birlikte kazanma zamanı sloganı ile bayilik dağıtan firmanın geçmişi 1906 yılında dayanmaktadır. Dünya’nın ilk global gayrimenkul danışmanlık markasıdır. İlk firma olması nedeniyle sektörün güvenilirlik ve profesyonellik standartlarının şekillendirilmesinde takip edilen bir işletme olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Emlak Bayilik Başvuru Formu kendi internet siteleri üzerinde yer almaktadır.

Realty World: Kazananlar Kulübüne Hoşgeldiniz sloganı ile hareket eden firma standartların üstünde tasarıma, konfora sahip emlak ofisleri ile hizmet vermektedir. Deneyimli ve işini seven personellerle birlikte bu detay insanların güven duymaya ihtiyaç duydukları bir sektörde kendilerine inanılmaz artı puan kazandırmaktadır. İnternet siteleri üzerinde Franchise Başvuru Formu yer almaktadır.

TURYAP: 1985 yılında kurulmuştur. Yaklaşık 2000 çalışanıyla sektörde hizmet veren köklü ve yaygın şirketlerden birisidir. Batıda popüler olan gayrimenkul danışmanlığının ülkemizde de saygın ve popüler olması için pek çok adım atmışlardır. Turyap Temsilcilik Başvuru Formu internet siteleri üzerinde yer almaktadır.

“Bayilik Veren Emlak Firmaları” üzerine bir yorum

Yorum yapın