Bayilik Veren Emlak Firmaları

 

Emlak sektörü her ne kadar dışarıdan bakıldığında kolay para kazanılan bir kategori şeklinde gözükse de aslına bakarsak durum bu kadar kolay değildir. Büyük çoğunluğun bu şekilde düşünüyor olması rekabet ortamının her geçen gün artıyor olmasına niçin olmaktadır. Sonuçta başarıya ulaşmış olabilecek adım atmayan işletmeler dahi bir miktar pazardan hisse alıyor oldukları için normal olarak ister istemez bir daralma olmaktadır. Biz Bayilik Veren Emlak Firmaları yazımızda sektörden kazanç elde etmek isteyen kişilerin bir adım öne geçebilecekleri alternatiflerden bahsedeceğiz. Şüphesiz alan kişi bilincinde itimat ortamını elde eden bir platformun bayiliğini alarak işe girişmek gereksiz kağıt işlerinden kurtulmanıza ve işinize daha da odaklanabilmenize destek olacaktır.

Gelecekte Emlak Sektörü

Her ne kadar günümüzde kentten köye tersine göç hayalleri kuruluyor olsa da bunun artışının sağlanması oldukça kolay gözükmüyor. İnsanların şehir yaşamına alışmaları sebebiyle köye dönmeleri hayallerde kalıyor. İstatistikler dahi söylediklerimizi destek sunar özellikte rakamlar ortaya koymaktadır. Vatanımızda nüfusun % 70’i şehirde yaşamaktadır. 3 – 5 yıl içinde şehirde yaşama oranının % 85 üstünde olacağı düşünülmektedir. Tüm bu rakamlar her ne kadar betonlaşma sebebiyle dertleniyor olsak bile ev ihtiyacının her geçen gün artacağını ortaya koymaktadır. Aslına bakarsanız günümüzde acil konut ihtiyacı varken bunun gelecekte daha da artacak olması emlak sektörüne yatırım yapılmasının oldukça mantıklı olabileceği yönünde görüş belirtmemize niçin olmaktadır. Bahsettiğimiz rakamlar emlak sektöründe yeni işletme açacaklar ve emlak sektöründe bayilik veren firmalar ile görüşme meydana getiren insanların fazlasıyla ilgisini çekebilecek düzeyde bulunduğunu söylemeliyiz.

Geçmiş yıllara nazaran değişen teknolojinin kullanımının artmasıyla beraber emlak sektöründe de gelişmeler yaşanmaya adım atmıştır. İnsanlar artık kiralayacakları yada satın alacakları evi görmeden ilkin internetten fotoğraflarını inceliyorlar. Gayrimenkulün bulunmuş olduğu çevre hakkında gene web üstünden araştırmalar yapıyorlar. Bu sayede beklentilerini karşılayıp karşılamayacağı hakkında zaman kaybetmeden düşünce sahibi olabiliyorlar. Doğrusu emlak sektörü ilerleyen yıllarda değişiklik göstermeye devam edecektir. Bu alanda başarıya ulaşmış olan, alan kişi kitlesini artıran ise teknoloji odaklı girişimler yapabilen girişimciler olacaktır. Tek başına bu alanda ciddi yatırımlar yaparak risk almak pek mantıklı değilken büyük çaplı emlak şirketleri ile bayilik anlaşmaları yapıyor olmak gelecekte oldukça yararlı olabilir.

Gayrimenkul Emlak Bayiliği Veren Firmalar

Era Gayrimenkul: 45 yılı alan deneyim ve buna bağlı olarak elde ettikleri birikim ile hizmet veren şirket 6 kıta ve 38 ülke genelinde faaliyetlerine devam etmektedir. Günümüz rakamlarına nazaran 3049 Franchise Ofisi bulunmaktadır. 40.000’den fazla gayrimenkul danışanı dünyanın her yerinde tecrübelerini sizlere aktarmaya devam etmektedir. Türkiye’de Kasım 2018 itibariyle hizmet vermeye başlamış olan firmanın bayiliğini almak için web siteleri üstünden Franchise Müracaat Formu doldurabilirsiniz.

Coldwell Banker: Şimdi beraber kazanma zamanı sloganı ile bayilik dağıtan firmanın geçmişi 1906 senesinde dayanmaktadır. Dünya’nın ilk global gayrimenkul danışmanlık markasıdır. İlk şirket olması sebebiyle sektörün güvenilirlik ve profesyonellik standartlarının şekillendirilmesinde takip edilen bir işletme bulunduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Emlak Bayilik Müracaat Formu kendi web siteleri üstünde yer almıştır.

Realty World: Kazananlar Kulübüne Hoş geldiniz sloganı ile hareket eden şirket standartların üstünde tasarıma, konfora haiz emlak ofisleri ile hizmet vermektedir. Deneyimli ve işini seven personellerle beraber bu detay insanların itimat duymaya gerekseme duydukları bir sektörde kendilerine inanılmaz artı puan kazandırmaktadır. İnternet siteleri üstünde Franchise Müracaat Formu yer almıştır.

TURYAP: 1985 senesinde kurulmuştur. Ortalama 2000 çalışanıyla sektörde hizmet veren köklü ve yaygın şirketlerden birisidir. Batıda popüler olan gayrimenkul danışmanlığının devletimizde de saygı duyulan ve popüler olması için pek oldukça adım atmışlardır. Turyap Temsilcilik Müracaat Formu web siteleri üstünde yer almıştır.

“Bayilik Veren Emlak Firmaları” üzerine bir yorum

Yorum yapın