Bargello Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Bayilik satın almak, iş kurmanın en ergonomik yollarından biridir. Adını duyurmuş bir firmanın bayisi olmak, iş yeri açma risklerini en aza indirir. Bu bağlamda parfüm alanında iş oluşturmak isteyenler Bargello bayiliği koşullar ile yakından ilgilenmektedir. 1950 senesinde kurulan Bargello, mühim parfüm firmalarından biridir. Sevilen markalar içinde yerini alan firmanın Türkiye genelinde 250 satış noktası bulunuyor.

Bargello Bayilik Koşulları

Bargello Bayilik Koşulları

Dünyada 26 değişik ülkede etkinlik gösteren şirketlerden biridir. Bargello kolonya, parfüm, vücut spreyleri, vasıta kokuları ve ortam kokuları satan bir firmadır. Ürün yelpazesi geniş olduğundan, Bargello bayilik şartları birçok girişimciyi cezbetmektedir. Sektöründe oldukça başarıya ulaşmış firmalar içinde yer edinen Bargello oldukça zor şartlar istemiyor. Aksine birçok girişimcinin rahatça karşılayabileceği koşulların olduğu söylenebilir. Bargello adlandırma haklarıDekorasyon ve daha birçok mevzuda harcamaları karşılayacak bir sermayenizin olması koşul.

Bargello parfüm kar marjı net data verilemeyen bir mevzudur. Zira ne kadar satacağınız tamamen işletmenin konumu ve becerilerinizle alakalıdır. Averaj bir kar marjı hesaplayarak kısa sürede ne kadar ileri gidebileceğinizi görebilirsiniz. Bargello oldukça popüler bir marka olduğundan kısa sürede kar etme olasılığı yüksek.

Bargello Bayilik Koşulları

Bargello bayisi olmak istiyorsanız şartları yerine getirmelisiniz. Firmanın şartları, girişimcilerin karşılamakta güçlük çekmeyecekleri düzeydedir. Bununla Bargello bayilik şartları Bunlardan en önemlisi dükkanın büyüklüğüdür. Bir parfüm mağazası açmak istiyorsanız aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir:

Bayilik açmak istediğiniz dükkanınız cadde üstünde ise 20 metrekareden azca olmamalıdır. Bayilik açacağınız yer AVM içinde ise 10 metrekareden fazla olmamasına dikkat etmelisiniz. Dükkanın dekorasyonunu markanın belirlediği şartlara gore yapmalısınız. Bayilik alındıktan sonrasında başka bir markanın ürünlerinin satışı kesinlikle yasaktır. Dükkanı açacağınız yer yoğun bir yer olmalıdır. Lüzumlu yatırım maliyetlerine haiz olmak da mühim kriterler arasındadır.

Bargello bayiliği almak için bu şartları sağlamanız yeterlidir. Sadece bu koşulların sağlanması başarı için kafi değildir. Ilk olarak iş mevzusunda kesin olmak ve işin başlangıcında kalmak önemlidir.

Okuyun: Bir Parfümeri Açmak

Bargello adlandırma hakları

Bargello firmasından bayilik alabilmek için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Parfüm alanındaki en iyi markalardan biri olduğundan yüksek bir yatırım maliyeti gerektirebilir. Averaj olarak 65 bin TL civarında bir yatırım maliyeti gerekiyor. Bununla beraber maliyetiniz açısından da belli bir miktar ana paraya haiz olmanız önemlidir.

Bargello adlandırma hakları Satın almak isteyen oldukça sayıda girişimci olduğundan başvurular esnasında bayi adayları titizlikle seçilmektedir. Doğrusu yatırım maliyeti olan sermayenizin olması ne olursa olsun bayilik alabileceğiniz anlamına gelmez. Firmanın bayilik maliyetleri ve telif ücretleri yıldan yıla farklılık izah edebilir. Bu mevzuda en kati data için genel merkezi aramanız gerekebilir.

Bargello Parfüm Kar Marjı

Parfüm endüstrisi devamlı en karlı alanlardan biridir. Zira güzel kokma fikri her kadının ve adamın dikkatini çeker. Kokunun toplumda kabul görmesi için mühim bir yeri vardır. Bargello parfüm kar marjı Bu açıdan oldukça yüksektir. İşletmenizi açtıktan kısa bir süre sonrasında %100 kar marjı elde etmeniz mümkün olabilir.

Sadece kâr elde etmenin en mühim koşulu, işletmenizin bir AVM’de yada sokakta olması. İnsan trafiğinin yoğun olduğu bir yerde bayilik açmanın kâr marjı üstünde mühim tesirleri vardır. Şirket ek olarak müessese aşamasında yer mevzusunda da lüzumlu hassasiyeti göstermektedir. Parfüm sektöründe karlılık oranı farklılık göstermektedir.

Bargello şirketi aynı cadde üstünde yada avmsinde iki değişik bayilik vermemektedir. Bundan dolayı bayilik açmak istediğiniz semti bu süreçte iyi seçmeniz gerekiyor. İleride mesele yaşamamak için öncesinden yer araştırması yapmak önemlidir.

Bargello Şube Açılış Maliyeti

Bargello firmasından bayilik almak istiyorsanız ne olursa olsun beklentileri karşılamalısınız. Maliyet bunların arasındadır. Bargello şube açılış maliyeti Birçok gider kalemi vardır. Bayilik almadan ilkin bu harcamaları detaylı olarak hesaplamak, ihtiyacınız olacak ana para hakkında net bilgiler verir. Aşağıdaki kalemler bir Bargello mağazası açmak için gider olarak kabul edilebilir:

Dükkan kirası Dükkanın metrekaresine gore yapılacak dekor Dükkanda ürün konseptleri oluşturma Tecim birliklerine kayıt ücretleri, ruhsat giderleri Çalışan maaşı, SGK, yiyecek ve yol giderleri Aylık işletme satmaca giderleri

Bu tür harcamaları detaylı olarak hesaplamanız gerekir. Bargello mağazası açmak beklenenden daha kolay olsa da her mağaza istenilen başarı düzeyine ulaşamaz. Bunun en mühim sebebi yer seçimi, diğeri ise yönetim becerisidir. İşin başlangıcında durmak, güncel ve yeni kokular sunmak, iş başarınızı yakından etkileyen faktörler arasındadır.

Bargello Parfüm İletişim

Bargello firmasının kontakt numaralarından bir oldukça bilgiye ulaşmak mümkün. Bayilik koşulları hakkında net data alabilir ve genel hizmetleri hakkında sual sorabilirsiniz. Bilhassa bayilik başvurusu yapmadan ilkin ne olursa olsun firmanın tüm detaylarını araştırmalısınız. Bunun için kontakt detayları gereklidir. Bargello parfüm kontakt Informasyon:

Telefon: 444 02 74 Mail: [email protected] Adres: Yunusemre Mahallesi Yeşilpınar Sokak No:4 Yıldırım/ Bursa

Firmaya ulaşmak için onların bilgilerini kullanabilirsiniz.

Bargello Bayi İncelemeleri

Bargello, yatırımcılarına yüksek kârlı franchise sunuyor. Bu süreçte mağaza konseptini belirleyen kişiler kısa sürede yüksek başarı elde edebilirler. Sadece bu aşamalarda Bargello bayi yorumları ek olarak dikkate alınmalıdır. Daha ilkin bu bayiliği alan kişilerin süreçle ilgili fikirleri sizin için mühim bir rehber olabilir.

Şirket, insanlara mağaza ve kiosk konsepti olarak iki değişik seçenek sunuyor. Her iki seçeneği de yeğleyen bayiler ile görüşmek karlı bir iş yatırımı için önemlidir. Bayiler genel olarak firmadan oldukça memnun. Başvurunuza averaj 3 iş günü içinde cevap vermek, firmanın en sevilen özelliklerinden biridir. Bargello temsilcileri size her aşamada ihtiyacınız olan en iyi desteği sağlar.

Bayilik başvurusu yapmadan ilkin firmanın satışa sunmuş olduğu ürünler hakkında data sahibi olmanız gerekmektedir. Bu bilgilere ek olarak, aynı sektördeki rakipler hakkında data edinmeniz önemlidir. Loris, Sansiro, Romeron, Eiffel, D&P benzer biçimde bu alanda franchise veren markaları da yakından incelemelisiniz. Bu markaların bayileri ile görüşüp yorumlarına yer vermek de sektör bilgisi almak açısından önemlidir.

Okuyun: Parfüm Bayiliği Veren Firmalar

Parfüm Bayisi Olmak İsteyenlere Tavsiyeler

Parfüm satıcısı olmak çeşitli sorumluluklar gerektirir. Bu aşamada tüm enerjinizi kurulu mağazanıza vermeniz gerekiyor. Bu işi meydana getiren kişilerle detaylı görüşmeler yapmanız başarınızı yakından etkisinde bırakır. Parfüm bayisi olmak isteyenlere tavsiyeler İlk bahsedilen mevzu konumdur. İşletmenizi en yoğun yerde açmanız tavsiye edilen mevzular arasındadır.

Sadece bayilik açtığınızda deneyimli çalışanlara ihtiyacınız var. Parfüm, kolonya benzer biçimde ürün çeşitlerine aşina olan kişilerle çalışmanız tavsiye edilir. Bayilik açma aşamasında ana para mevzusunda da kafi bilgiye haiz olmalısınız. Parfüm alanında başarıya ulaşmış olmak için kendi deneyiminiz tek başına kafi değildir. Başkalarının deneyimlerinden de yararlanmalısınız.

Yorum yapın