Ayda Garantili 4000 TL Kazanmak!

Ayda garantili 4000 tl kazanmak konusunda sizlere garantili yöntem hakkında sizlere bu yazımızda bilgi vereceğiz. Ancak bu konuda belirli tutarı kazanmak için gerekli şartları oluşturmanız gerekiyor. Zor günlerden geçen piyasalar ve işsizlik yüzünden  ülkemizde belirli bir maddi sıkıntı baş göstermiş durumdadır. Bu durumdan esinlenerek sizlere biraz uğraş sonrası sabit gelir elde etmeniz için bir plan hazırladık. Bu plan dahilinde sizler yöntemlerimizi uygularsanız ayda 4000 tl ek gelir demeyelim ama gelir elde etmiş olacaksınız. Bu konuda ilk olarak aklınıza paketleme vs gibi işler gelmesin ticaret yapacağız ve sonucunda kazanç elde etmiş olacağız.

 

İnternetten sabit 4000 tl gelir elde etmek için sizlerin ihtiyacı olduğu birkaç unsur var. Bunları sağlayan arkadaşlar bu konuda ilerleme sağlayabilir. Şimdi iş planı ve gereklerden bahsetmek istiyorum.

 

  • 20.000 tl sermaye gerekiyor en az
  • Bir bilgisayar sahibi olmanız gerekiyor.
  • Home ofis veya normal şahıs işletmesi en azından olması gerekiyor
  • İnternet bağlantınız olması gerekiyor.

 

Bu unsurlara sahipseniz yazıya devam edebilirsiniz. Öncelikle işimiz hakkında bilgi vermek gerekirse internetten e ticaret şeklinde iş yapacağız ve anında dönüşü olacaktır. Sizlere ürün önereceğiz ve üründen alacaksınız. Dropshipping şeklinde çalışabilirsiniz. Yani sizler satıştan sonra ürünü direk tedarikçiden müşteriye kargolamak sureti ile siparişi tamamlayacaksınız. Ancak yazımızda sizlere önereceğimiz iş fikri için piyasada payı böldürmemek adına herkesle çalışma yapamayacağımızı belirtmek isterim. Bu iş konusunda bizlere ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bu iş için girişim için talep ettiğimiz ücret 500 tl. Bu konuda kötü yorumlar yapacak arkadaşlara şunları söylemek isterim. Burada vereceğimiz iş fikri kısıtlı kişi sayısına ulaşmak zorunda. Nedeni ise herkes bu işi yapmak istediğinde kısır döngü oluşur ve rekabetten sonra kâr payı azalır buda satışları ve kâr marjını etkiler haliyle de bizi de etkiler.

 

Yapacağımız iş konusunda biraz daha detay verelim. Öncelikle sizlere tedarikçisi hazır alıcısı hazır bir ürün vereceğiz sizlerde bunu araştırıp konuya vakıf olabilir isterseniz 1 adet alarak da deneme olarak satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda Geri dönüşü zaten anında görecek ve bizlere emin olun hemen ulaşacaksınız. Sadece bu da değil sizler bir e ticaretçi olarak iş hayatına gireceksiniz. Bizim ürünümüz dışında başka ürünleri de alarak satışını gerçekleştirebilirsiniz. Tabiki sizlere vereceğimiz destek ve yöntemler le ayda 4000 tl en az kazanma şansınız olacaktır. İllaki bu konuda eleştiriler gelecektir. Sorun yok hizmetimizi satın alan kişilere kanıtları sistemi zaten göstereceğiz. Alacağınız destek paketi sizler için adınıza faturalandırılıp işlem yapılacaktır.

Konu hakkında aklınıza takılan soruları bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Siz neden yapmıyorsunuz diyen okuyucularımız için cevabımız hali hazırda bu işi yapmaktayız. Bu işte yol almak kolay değil ve size yazı başında da söylediğim gibi sermaye gerektiren bir iş konusunu sizlerle paylaştım. Tabiki 20 bin tl sermaye ile bu parayı kazanıyoruz. Sermayesi daha güçlü olanlar için daha yüksek kâr marjları bulunmakta.

Paket satın almak isteyen arkadaşlar bizler ile  0532 618 31 61 numaralı whatsapp hattından ulaşabilir ve bilgi alabilir. Sitemizde ki başka iş fikirleri hakkında bilgi veriyoruz ancak bu konuda bizim işin içine dahil olmamız ve rotayı tecrübeyi paylaşmamızın bu konuda bizlere katkı sağlaması gerekmektedir. Saygılarımızla

“Ayda Garantili 4000 TL Kazanmak!” üzerine bir yorum

Yorum yapın