Ayda Garantili 4000 TL Kazanmak!

Ayda garantili 4000 tl kazanmak mevzusunda sizlere garantili yöntem hakkında sizlere bu yazımızda data vereceğiz. Sadece bu mevzuda belirli tutarı kazanmak için lüzumlu şartları oluşturmanız gerekiyor. Zor günlerden geçen piyasalar ve işsizlik yüzünden  devletimizde belirli bir maddi sorun baş göstermiş durumdadır. Bu durumdan esinlenerek sizlere birazcık uğraş sonrası durağan(durgun) gelir elde etmeniz için bir plan hazırladık. Bu plan dahilinde sizler yöntemlerimizi uygularsanız ayda 4000 tl ek gelir demeyelim fakat gelir elde etmiş olacaksınız. Bu mevzuda ilk olarak aklınıza paketleme vs benzer biçimde işler gelmesin tecim yapacağız ve sonucunda kazanç elde etmiş olacağız.

 

İnternetten durağan(durgun) 4000 tl gelir elde etmek için siz değerli üyelerimizin ihtiyacı olduğu birkaç unsur var. Bu tarz şeyleri elde eden dostlar bu mevzuda ilerleme sağlayabilir. Şimdi iş planı ve gereklerden anlatmak isterim.

 

  • 20.000 tl ana para gerekiyor minimum
  • Bir bilgisayar sahibi olmanız gerekiyor.
  • Home ofis yada düzgüsel kişi işletmesi en azından olması gerekiyor
  • İnternet bağlantınız olması gerekiyor.

 

Bu unsurlara sahipseniz yazıya devam edebilirsiniz. Ilk olarak işimiz hakkında data vermek gerekirse internetten e tecim şeklinde iş yapacağız ve anında dönüşü olacaktır. Sizlere ürün önereceğiz ve üründen alacaksınız. Dropshipping şeklinde çalışabilirsiniz. Doğrusu sizler satıştan sonrasında ürünü direk tedarikçiden müşteriye kargolamak sureti ile siparişi tamamlayacaksınız. Sadece yazımızda sizlere önereceğimiz iş fikri için piyasada oranı böldürmemek adına hep beraberce emek verme yapamayacağımızı belirtmek isterim. Bu iş mevzusunda bizlere ulaşarak lüzumlu detayları alabilirsiniz. Bu iş için girişim için talep ettiğimiz ücret 500 tl. Bu mevzuda fena yorumlar meydana getirecek arkadaşlara şunları söylemek isterim. Burada vereceğimiz iş fikri kısıtlı şahıs sayısına ulaşmak zorunda. Sebebi ise hepimiz bu işi yapmak istediğinde kısır döngü oluşur ve rekabetten sonrasında kâr oranı azalır buda satışları ve kâr marjını etkisinde bırakır haliyle de bizi de etkisinde bırakır.

 

Yapacağımız iş mevzusunda birazcık daha detay verelim. Ilk olarak sizlere tedarikçisi hazır alıcısı hazır bir ürün vereceğiz sizlerde bunu araştırıp mevzuya vakıf olabilir isterseniz 1 tane alarak da tecrübe etme olarak satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu mevzuda Geri dönüşü esasen anında görecek ve bizlere güvenilir olun derhal ulaşacaksınız. Bir tek bu da değil sizler bir e ticaretçi olarak iş hayatına gireceksiniz. Bizim ürünümüz haricinde başka ürünleri de alarak satışını gerçekleştirebilirsiniz. Heralde sizlere vereceğimiz destek ve yöntemler le ayda 4000 tl minimum kazanma şansınız olacaktır. İllaki bu mevzuda eleştiriler gelecektir. Mesele yok hizmetimizi satın alan kişilere kanıtları sistemi esasen göstereceğiz. Alacağınız destek paketi sizler için adınıza faturalandırılıp işlem yapılacaktır.

Mevzu hakkında aklınıza takılan soruları bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Siz niçin yapmıyorsunuz diyen okuyucularımız için cevabımız hali hazırda bu işi yapmaktayız. Bu işte yol almak kolay değil ve size yazı başlangıcında da söylediğim benzer biçimde ana para gerektiren bir iş konusunu sizlerle paylaştım. Heralde 20 bin tl ana para ile bu parayı kazanıyoruz. Sermayesi daha kuvvetli olanlar için daha yüksek kâr marjları bulunmakta.

Paket satın almak isteyen dostlar hepimiz ile  0532 618 31 61 numaralı whatsapp hattından ulaşabilir ve data alabilir. Sitemizde ki başka iş fikirleri hakkında data veriyoruz sadece bu mevzuda bizim işin içine dahil olmamız ve rotayı tecrübeyi paylaşmamızın bu mevzuda bizlere katkı sağlaması gerekmektedir. Saygılarımızla

“Ayda Garantili 4000 TL Kazanmak!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın