Avansas Müşteri Hizmetleri (2023)

Türkiye’nin önder e – tecim siteleri içinde yer edinen Avansas ya da ‘Avantajlı Satın Alma Sistemi’, uygun fiyatlı ofis malzemeleriyle dikkat çekiyor. Kısacası, bir ofiste gereksinim duyulabilecek malzemelerin tamamını Türkiye’nin her noktasına göndermektedir. Kağıt kesme makinesinden kahveye, hijyen malzemelerinden tonere, ofis kırtasiye malzemelerinden gıdaya kadar geniş bir ürün yelpazesine haizdir. Hem de hırdavat ürünleri, etiket makinesi, okul ürünleri, temel besin ve temizlik malzemeleri şeklinde ürünlerde de geniş bir ürün portföyü sunuyor.

Avansas satın alan hizmetleri 444 20 22 numarasıyla kampanya, sipariş bilgisi, ödeme, yakınma vb. mevzularda çözüm sunmaktadır.

2009 yılından beri hizmet veren Avansas, Türkiye’nin birçok şehri için 1 günde teslim imkanıyla da fark yaratmayı başarmaktadır. Bununla beraber 100 TL ve üstü alışverişler için parasız kargo pozitif yanları da sağlıyor. Öte taraftan İstanbul’da üç mağazasıyla da ofis malzemelerini uygun fiyatla satmaya adım atmıştır. İlerleyen dönemlerde mağaza sayısının artması da planlanıyor.

İçeriğimizin devamında Avansas kontakt kanalları hakkında data edinebilir ya da en fazlaca dört gözle beklenen sorulara göz atabilirsiniz.

Avansas Davet Merkezi

Telefon Numarası444 20 22Emek verme SaatleriHafta İçi: 09:00 – 18:00Cumartesi: 09:00 – 12:00Direkt BağlanmaDavet merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Avansas İletişim

Avansas Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Buradaki sorular mümkün olduğunca aranma hacmi yüksek olan ve organik görünen sorular; cevapları da görsel, bağlantı, tablo vb. varlıklı içerik içeren cevaplar olmalı.

Avansas Kimin?

avansas logo

Avansas’ın sahibi Peker Tekstil kurucusu olan Hikmet Peker’in oğlu Burak Peker ve BİM’in sahibi Mustafa Latif Topbaş’ın oğlu Mahmud Muhammed Topbaş’tır. Ek olarak Avansas’ın kurucusu Peker ailesidir, ondan sonra Topbaş ailesiyle ortaklık kurulmuştur.

Avansas Nedir? Ne İş Yapar?

Avansas, uygun fiyatlı ofis malzemeleri satışı icra eden ve alanında önder bir e – tecim sitesidir. Ofis teknolojilerinden kırtasiye malzemelerine, temizlik ürünlerinden ofis mobilyalarına kadar aradığınız pek fazlaca ürünü Avansas’ta bulabilirsiniz.

Avansas Sitesi Güvenilir Mi?

avansas1

2009 yılından beri etkinlik gösteren Avansas, en güvenilir e – tecim siteleri içinde yer alır. Hem de Avansas satın alan memnuniyeti vb. değişik mevzularda internasyonal ödüllere haizdir.

Avansas Kapıda Ödeme Var Mı?

avansas2

Avansas’tan kapıda ödeme yöntemiyle sipariş verebilir ve ürünlerinizi gördükten sonrasında ödeme yapabilirsiniz. Detaylı data için Avansas satın alan hizmetleri numarası 444 20 22 ile iletişime geçebilirsiniz.

Avansas Hangi Kargo ile Çalışıyor?

Avansas, 1 günde teslim olarak verilen siparişler için kendi dağıtım araçlarını kullanır. Öteki sipariş ve kargolar için Yurtiçi Kargo ile iş yapmaktadır. Hem de Avansas iade kargoları da Yurtiçi Kargo şubelerine teslim edilmelidir. Detaylı data için tıklayın.

Avansas Pro Nedir?

avansas pro

Avansas Pro, 50’den fazla çalışanı olan firmaların uygun fiyatla ofis malzemeleri satın almasını elde eden e – tecim sitesidir. Bu sayede birçok üründe daha çok indirim, hususi sipariş onayı, danışman desteği ve 1 günde teslimat şeklinde avantajlar sağlanır. Buraya tıklayarak detaylı data edinin.

Avansas Hafta Sonu Teslimat Yapıyor Mu?

Avansas internet sayfası yada mobil uygulaması vesilesiyle cuma günleri 17:00’ye kadar verdiğiniz siparişler, cumartesi günü teslim ediliyor. Sadece İstanbul çevresi için geçerli bulunduğunu söylemek gerek. Detaylı data için Avansas davet merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Avansas Iyi mi Bir Şirket?

Avansas, ofisinizin tüm gereksinimlerini karşılayabileceğiniz, kuvvetli bir altyapıya ve uygun fiyatlara haiz olan bir e – tecim sitesidir. 5000’i aşkın ürün seçeneğiyle eviniz için de alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Ek olarak birçok nokta için süratli teslimat avantajına haizdir.

Avansas Nerelerde Var?

avansas magaza

Avansas’ın İstanbul’da üç mağazası bulunuyor:

  • İstanbul Watergarden AVM
  • Mecidiyeköy Meydan
  • Deposite Outlet AVM

Adres ve kontakt bilgisi için tıklayın.

Avansas Sipariş İptali Iyi mi Yapılır?

Avansas siparişlerinizi:

  • sipariş talebiniz alındı yada
  • ödeme onaylandı.

Aşamalarında web site üstünden iptal edebilirsiniz. Sadece siparişiniz ‘hazırlanıyor’ yada sonraki aşamalardaysa siparişi iptal etmeniz mümkün değil. Bu durumda sipariş size teslim edildiğinde Avansas üstünden iade kodu alabilirsiniz.

“Avansas Müşteri Hizmetleri (2023)” üzerine bir yorum

Yorum yapın