Askerde Para Kazanmak | Askerde Para Kazanmanın Yolları

Askere gidenlerin en büyük ortak problemi gelir elde edemeyecek olmalarıdır. Bu durum aileyle ilgili yada bireysel olarak maddi sıkıntılar yaşanmasına niçin olur. Bu zorlukların üstesinden gelmek ve askerde para kazanmak istiyorsanız tüm seçenekleri sizin için sıraladık. Doğal Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde yapacağınız işin formalitesini sorgulamanız icap ettiğini de ihmal etmeyin. Şu demek oluyor ki askerlik yapmak ve para kazanmak kurallara aykırı olabilir.Askerde Para Kazanma - Askerde Para Kazanma Yolları

Askerde Para Kazanma – Askerde Para Kazanma Yolları

Peki, para kazanmamız gerekiyorsa Askerde Para Kazanma-Askerde Iyi mi Para Kazanılır benzer biçimde bir sorumuz var ise ne yapabiliriz.

İzin Günlerinde Ek Emek harcama

İlk ay, eğitim kampından izin alamayacaksınız. Usta birliğine geçişte bazı bölgeler hariç hafta sonu 2 günlük pazar izniniz olacak. Bu dinlence günlerinde bazı işletmelerle görüşerek ek işler yapabilirsiniz. Malum ve en yaygın meslek garsonluktur. Doğal doğuda çalışıyorsanız iş şansınız birazcık düşük olacaktır. Bunun için öteki yöntemlerimize bakalım.

İnternetten Para Kazanma

Hafta sonları web kafelerden yada hafta içi cep telefonunuzdan internete erişme şansınız olacak. İnternetten bazı işler yapabilirsiniz. Peki bunlar nedir derseniz internetten iyi mi para kazanılır başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Yazarak Para Kazanmak

Tüm dünyada olduğu benzer biçimde devletimizde de birçok internet sayfası bulunmaktadır. Ve bu web sitelerinde inanılmaz bir içerik oluşturma eksikliği var. Bundan dolayı 300 kelimelik bir yazı için 5 TL ile 15 TL içinde bir ödeme ile yazı satın alıyorlar. Bildiğiniz bir mevzu var ise ustalaşmış olmasına gerek yok doğal ki 300-400 kelimelik makaleler yazarak para kazanabilirsiniz. Ek olarak Yazı Yazarak Para Kazanma başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

4-Instagram ile Para Kazanmak

Instagram hesabı oluşturabilirsiniz. Sonuçta, bir cep telefonu kullanma fırsatınız var. Oluşturduğunuz Instagram hesabı bir mevzuyla ilgili olmalıdır. Paylaşarak devamlı takipçi toplamaya çalışıyorsunuz. Tüm bu tarz şeyleri yaptıktan sonrasında tek yapmanız ihtiyaç duyulan reklam almak yada Instagram hesabınızı satışa çıkarmak. Bu sizin için iyi bir gelir yöntemi olacaktır.

Okumak: Instagram’dan Iyi mi Para Kazanılır?

Orduda Tecim

Askerlikte en sık yaşanmış olan durumlardan biridir. Bilhassa doğuda pazar izni olmadığı için askerde ürün satanlarla kesinlikle karşılaşacaksınız. Doğal bu durumun hukuki boyutlarını bilmiyoruz. Yasalsa, yapmanızı tavsiye ederiz. Bilhassa cep telefonu, aksesuar, tütün ürünleri benzer biçimde malzemeleri satanlar var. Arkadaşlarınızın gerekseme duyabileceğini düşündüğünüz ürünleriniz var ise bu tarz şeyleri pazarlayabilirsiniz.

Yorum yapın