Anket Doldurarak Para Kazan!

Anket doldurarak para kazanma olanaksız değil. Evden emek vererek para kazanmak anket doldurarak mümkün mü ? Eğer bu şekilde düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Anket doldurmak reklam firmalarının yada anket firmalarının kapı kapı dolaşmak yerine web üstünden ziyaretçilerine anket doldurtarak işlerini yapmaları ile oluşan sistem karşılığında para kazanabilirsiniz.

 

Anket doldurarak ne kadar kazanırım ?

Anket doldurarak iyi mi kazanırım sorularına yanıt verelim. Anket doldurarak haftada 20 dolar kazanmak mümkün. Daha çok miktarlar da duyuyoruz sadece ne denli doğru bilemiyoruz. Çevremizde yada etrafımız da birçok şiyaket yada iyi şeyler duyacağımız forumlar siteler olabilir. Sadece ek gelir açısından reklam geldikçe takip ederek kazanabiliriz. Sonuçta bilgisayar başlangıcında meydana getirecek zor bir iş değil. Kodlama bilmeye bilgisayarı iyi tanımaya gerek yok bir tek birazcık tıklama.

 

Her siteye güvenilir mi ?

 

Maalesef her siteye güvenmek zor. Kullanılmış ve kontrol edilmiş siteler ile içli dışlı olmak daha iyi olabilir. Ödeme onaylı siteler bu mevzuda merakımızı giderecektir. Anket doldurarak para kazanma fikri sizin pişmanlığınız olmaması için emekleriniz boşa gitmesin. Sağlam siteler ile emek vererek sizde anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

 

Bu para açma yöntemini önerirmisiniz ?

 

Bana sorarsanız ben sitemizde birçok mevzudan birisi olan blog açarak para kazanma fikrini tavsiye ederim , sadece hepimiz herşeyi meydana getirecek değil. Sonuçta pc başlangıcında geçireceğiniz süre da mühim. Bu mevzuda birçok düşünce mevcut. Sitemizde öteki yazıları okumanızı tavsiye ediyorum.

 

Anket Doldurarak para kazanmak!

Evet şimdi anket doldurarak para kazanama iyi mi olacak sorularına geçelim. Ilk olarak önerdiğimiz sitelere üye olmakla ve kayıt dormunu doldurmakla başlayacağız. Sonrasında sistemde gelen anketleri doldurarak puan yada para kazanacağız.Sadece mühim bir not kayıt olurken değişik bir mail adresi kullanmanızı tavsiye ederim. Hatta yeni bir mail adresi alabilirsiniz.

 

Sizlere önerebileceğimiz sitelerden bazıları :

 

1-ClixSense (buradan üyelik oluşturabilirsiniz) 2007 yılından beri hizmet veren ClixSense şimdiye kadar üyelerine ortalama toplamda 40 milyon dolar kazanç elde etmiş. Bu yönüyle ClixSense en oldukça kazandıran, en güvenilir anket ile para kazanma sitesi olarak ön plana çıkıyor.

Anket doldurarak Para Kazanma - Paralı Anket Sitesi Clixsense

Anket doldurarak Para Kazanma – Paralı Anket Sitesi Clixsense

ClixSense ile bir tek anket doldurarak para kazanma değil, çeşitli yan görevler de mevcut. Bu görevler genel anlamda size verilen kelimeyi Google’da aratma, reklamlara tıklama, video seyretme, uygulama tecrübe etme şeklinde kolay işlemlerden oluşuyor.

Doldurduğunuz anket başına 0,05 ile 2 dolar içinde kazanç elde edebiliyorsunuz.
Görevlerde ise 0.01 dolardan 5 dolara kadar kazanç elde etmeniz mümkün.

Bazı görevlerde sizden bir ürün satın alıp, deneyip buna gore anket doldurmanız isteniyor. Bu tür anketlerin ücretleri 20 dolara kadar çıkabiliyor.

Doğal olarak ki bu yöntemi eğer hakikaten ihtiyacınız olan bir ürünse, anket teklifindeki tutara gore ürünü daha ucuza mal etme mevzusunda avantajlı duruma gelecekseniz eğer, o süre uygularsınız.

Anket Doldur Para Kazan - ClixSense Anketler ve Görevler

Anket Doldur Para Kazan – ClixSense Anketler ve Görevler

Hesabınıza para çekebilmek için alt limit 20 dolar. Paranızı payoneer ile çekebiliyorsunuz. Payoneerden kendi hesabınıza para çekebilmeniz için hesabınızda minimum 50 dolar olması gerekiyor. Çekim için de 2 dolar komisyon kesiliyor.

Bundan dolayı clixsenseden para çekebilmek için minimum 52 dolar para biriktirmeniz gerekiyor ki payoneer aracılığı ile kendi banka hesabınıza paranızı aktarabilesiniz.

Anket ile Para Kazanma - Clixsense Ödeme Kanıtı

Anket ile Para Kazanma – Clixsense Ödeme Kanıtı

Referans sistemi mevcut. Sizin referans linkiniz ile üye olan kişilerin kazançlarının %20’si size aktarılıyor.

ClixSense’de bir de düzey şu demek oluyor ki level sistemi mevcut. Profilinizin kıymeti, doldurduğunuz anket ve yerine getirdiğiniz vazife sayısı, referansınızla üye olan şahıs sayısına gore seviyeniz artıyor. Seviyeniz arttıkça anket ve vazife başına daha oldukça gelir elde edebiliyorsunuz.

Anket ve görevler devamlı gelmiyor. Oluşturduğunuz profile gore, seviyenize gore, anket ve görevlerin belirlenen kotalarına gore gönderilen anketlerin sıklığı ve süresi değişebiliyor. Kimi zaman günde 5 anket 10 vazife gelirken kimi zaman de yedi gün süresince hiçbir şey gelmeyebiliyor.

Anket ve görevleri devamlı denetim etmeniz gerekiyor. Bunun takibini yapmak için ClixAddon tarayıcı eklentisini kullanabilirsiniz.

#ClixSense ile anket doldurarak para kazanma işleminde dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan birkaç husus var:

  • Site gelişmiş bir algoritma kullanıyor. Doldurduğunuz anketlerde tutarsızlık tespit ederse hesabınızı iptal edebiliyor. Sözgelişi anketin birinde şeker hastalığı rahatsızlığına haiz olduğunuzu belirtirken öteki ankette hiçbir sıhhat problemi yaşamadığınızı belirttiğinizde sistem bu tutarsızlığı tespit edebiliyor.
  • Profilinizi oluştururken yada anket doldururken verdiğiniz detayları kesinlikle bir kenara not alın.
  • Paranızı çekmek için minimum 52 dolar biriktirin. Buna azca ilkin değinmiştim.
  • Size verilen görevleri ve anket sorularını da dikkatlice okuyun. İngilizceniz yoksa kesinlikle birkaç tercüme sitesinden denetim sağlayın. Bilhassa tutarı kabarık görünene anket ve görevlerde dikkatli olun.
  • Görevlerin başlangıcında uygun olup olmadığınızı idrak etmek için küçük bir kontrol yapılır. Bu testleri doldururken dikkatli olun. Bazı görevlere bu testlerde verdiğiniz cevaplar sebebiyle kabul edilmeyebilirsiniz.
  • Referans linklerinizi toplumsal mecralarda olabildiğince paylaşın. Ne kadar oldukça referansınız olursa o denli oldukça kazanırsınız.
  • Anketleri ya da görevleri bitirmeden sayfalardan sakın çıkmayın, tarayıcıyı yenilemeyin. Sonuna kadar geldiğiniz anketler bir tek bu yüzden iptal olabiliyor.

Eğer ClixSense ile anket doldurarak para kazanma ilgili problemleriniz, sorularınız var ise gene sitede bulunan Türkçe forumda öteki üyelerden yardım alabiliyorsunuz.

Bilhassa size referans olan üye seve seve yardım edecektir. Zira sizin kazanmanız demek onun da kazanması demek.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler - ClixSense Türkçe Forum

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler – ClixSense Türkçe Forum

Anket doldurarak para kazanma işinde hakikaten güvenilir ve en oldukça kazanç elde eden paralı anket sitesi ClixSense’dir. İlk başlangıçta vazife ve anketler azca geliyor diye umutsuzluğa kapılmayın. Kendinizi kanıtlarsanız devamında ayda minimum 150 dolar kazanç elde edebilirsiniz.

2-My İyo ( buradan üyelik oluşturabilirsiniz ) Almanya merkezli, Türkiye dahil tam 15 ülkede kullanıcılarına anket doldurarak para kazandıran sitelerden önde gelen Myiyo, nakit para kazandıran anket sitelerinden biri.

Para Kazandıran Anketler - Myiyo Anket Doldur Para Kazan Sitesi

Para Kazandıran Anketler – Myiyo Anket Doldur Para Kazan Sitesi

10 yılı aşkın bir süredir faaliyette olan bu anket sitesi, puan sistemine haiz. Anket başına puan kazanıyorsunuz. Kolayca üye olup kendinizle ilgili küçük bir anket doldurarak anında 600 puan kazanıyorsunuz.

Puan karşılığı nakit kazancınızı panelinizden görebiliyorsunuz. Şu an için 100 puan karşılığı 0.61 TL olarak görünüyor.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler - Myiyo Puan Sistemi

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler – Myiyo Puan Sistemi

Hesabınızda 20 Euro’ya karşılık gelen puan biriktirdiğinizde (20.000 puan), puanlarınızı nakde çevirip banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Vatanımızda paypal etken olmadığı için ödemeleriniz banka hesabınıza eft olarak gönderiliyor.

Anket ile para kazanma mevzusunda güvenilir sitelerden olan Myiyo’da referans sistemi de mevcut. Sizin referansınızla üye olan şahıs ilk anketini doldurduğunda size de 500 puan tanımlanıyor.

Fakat tek referans kazancınız bir tek bu oluyor. Clixsense’deki şeklinde referansınızın yapmış olduğu her işlemden hisse alamıyorsunuz.

Her yeni anket vardığında sistem size mail gönderiyor. Ya da tarayıcı bildirimleri ile de takip edebilirsiniz. Anket başına, anketin türü, karmaşıklığı ve uzunluğuna gore  500 ila 10.000 arası değişen puan kazanabiliyorsunuz.

Anketler genel anlamda 12 dakika sürüyor. 12 dakikadan fazla devam eden anketler de olabiliyor. Fakat isterseniz ankete ara verip ondan sonra yeniden devam edebiliyorsunuz.

Para Kazandıran Anket Siteleri - Myiyo Anketleri

Para Kazandıran Anket Siteleri – Myiyo Anketleri

Myiyo anket doldurarak para kazanma sitesi, güvenilir olmasına karşın gönderilmiş olduğu anket sıklığı sizi doygunluk etmeyebilir. Hemen hemen Türkiye’de kullanıcı veri tabanı oluşturduğunu söyleyen şirket, nadiren anket gönderiyor.

Alt limit için kazanmanız ihtiyaç duyulan puanları toplamak için uzun süre beklemeniz gerekebilir.

3-Toluna ( buradan üyelik oluşturabilirsiniz ) İnternetten anket doldurarak para kazanma mevzusunda bir öteki ücretli anket sitesi Toluna. Daha oldukça puan karşılığı ödül almanız üstüne kurulmuş bir sistemi mevcut.

Kazandıran Anket Siteleri - Toluna

Kazandıran Anket Siteleri – Toluna

İlk kayıt olduğunuzda sistem size 500 puan tanımlıyor.
Anket başı minimum 1000 puan kazanıyorsunuz.
Her 3000 puan 1 dolara karşılık geliyor.

Size anket gönderdiklerinde, bu anketten ne kadar puan kazanacağınız size söylenmiyor. Sadece anketi tamamladıktan sonrasında puan karşılığını öğrenebiliyorsunuz.

Puanlarınızı kullanmak için sınırı olan süreniz var. Eğer 6 aydan fazla etken değil ve puanlarınızı kullanmadıysanız, puanlarınız sıfırlanıyor.

Puan karşılıklarınızı alabilmek için de minimum 40.000 puan toplamanız gerekiyor. Türkiye için şimdilik 40 bin paun karşılığında Cysend üstünden telefon kontörü yüklemek için 25 TL tutarında armağan çeki alabiliyorsunuz.

Ek olarak 80.000 puan karşılığında n11 alış verişleriniz için 50 TL‘lik armağan çeki alabilirsiniz.

60 bin puan, şu demek oluyor ki 20 dolara ulaştığınızda nakit para talep edebiliyorsunuz. Ödemeleri paypal ya da skrill üstünden yapıyor. Banka havalesi yok. Para çekebilmeniz için skrill hesabınız olması gerekiyor.

#Doğal olarak şimdiye kadar size güvenirliğini kanıtlamış anket doldurma siteleri sıralaması sundum. Listenin bundan sonraki bölümünde yaptığım araştırmalar sonucunda kişisel olarak güvenirliğinden güvenilir olmadığım online anket sitelerini maddeliyor olacağım.

4-MarketAgent ( buradan üyelik oluşturabilirsiniz ) 1.3 milyon şeklinde hatrı sayılır sayıda bir üye portföyüne haiz MarketAgent, anket doldurarak para kazandıran sitelerden bir diğeri. Pozitif yanları, üye olur olmaz ilk anketiniz sonucu 3 euro vermesidir.

Anket doldurarak Para Kazanma Sitesi - MarketAgent

Anket doldurarak Para Kazanma Sitesi – MarketAgent

Anket başına 100 puan kazanıyorsunuz. 100 puan karşılığı 1 euro kazancınız oluyor. Referans sistemi ile kayıt ettirdiğiniz her üye başına da 0,5 euro kazanabiliyorsunuz. Doğal bu kazanç referansınızla kayıt olan üye ilk anketini doldurduğunda tanımlanıyor.

Minimum 3 anket doldurduktan sonrasında ödeme alabiliyorsunuz. Ödemelerinizi skrill hesabınıza gönderip nakit olarak çekebiliyorsunuz.

Türkiye kullanıcılarına ayda en fazla 2-3 anket geldiği söyleniyor. Burada aslolan kazancı referans sisteminden elde edebilirsiniz.

5-Düşünce Pazarı ( buradan üyelik oluşturabilirsiniz ) Research Now Firmasının Türkçe dilinde hizmet verdiği bir anket şirketi. Doldurduğunuz her anket için puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı nakit olarak çekemiyorsunuz. Puan karşılıklarınız CarreFourSA armağan çeki olarak veriliyor.

Anket Doldurarak Para Kazanma - Fikir Pazarı Ödüllü anket Sitesi

Anket Doldurarak Para Kazanma – Düşünce Pazarı Ödüllü anket Sitesi

Araştırmalarıma gore gönderilen anketlerin puan karşılıkları oldukça düşük. Siz anketi doldurana kadar, anket için ayrılan kotanın dolması şeklinde problemlerden de bahsediyor insanoğlu. Gene de kullanıcılar puan karşılıkları mevzusunda sorun yaşamadıklarını dile getiriyorlar.

6-My Survey ( buradan üyelik oluşturabilirsiniz ) Ödemelerini paypal üstünden icra eden fakat devletimizde paypal olmadığı için bir tek puan karşılığı ödül alabileceğiniz bir anket doldurma sitesi.

Anket Doldur Para Kazan Siteleri - MySurvey

Anket Doldur Para Kazan Siteleri – MySurvey

Doldurduğunuz anket başına puan kazanıyorsunuz ve bu puanları bitaksi, çiçeksepeti, taç, d&r şeklinde bölgeler için armağan çeki alarak kullanabiliyorsunuz.

Bir zamanlar etken olsa da son zamanlarda ülkemizdeki faaliyetleri mevzusunda güvenilir değilim.

7-Açık oturum Station ( buradan üyelik oluşturabilirsiniz ) Ödüllü anket siteleri içinde yer edinen Açık oturum Station, puanlarınız karşılığı ürün alabileceğiniz bir sisteme haiz. Anket başı 100 ile 5000 içinde değişen ödül puan kazanabilirsiniz.

Online Anket Para Kazanma Sitesi - Panel Station

Online Anket Para Kazanma Sitesi – Açık oturum Station

Puanlarınızla ödül alabilmek için minimum 3000 puan biriktirmeniz gerekiyor. Vatanımızda bir tek markafoni üstünden puanlarınızla ürün alabiliyorsunuz.

Genel olarak şikayeti oldukça olan bir şirket. Anket gelmemesi, puanların dönüştürülememesi şeklinde şikayetler bol miktarda mevcut.

8-JTN Açık oturum ( buradan üyelik oluşturabilirsiniz ) Anket doldurarak puan kazanabileceğiniz, puanlarınızı nakdee çevirip ödeme alabileceğiniz bir öteki anket doldurarak para kazanma sitesi JTN Açık oturum.

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi - JTN Panel

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi – JTN Açık oturum

Sitede anket doldurarak anketine gore değişen miktarlarda puan kazanıyorsunuz. 10 puan 0.6 TL yapıyor. 1000 puan şu demek oluyor ki 60 TL‘ye ulaştığınızda ödeme alabiliyorsunuz. Ödemelerinizi Skrill hesabınız ile nakit olarak çekebiliyorsunuz.

Site hakkında ödeme yapılmadığı mevzusunda bol miktarda yakınma var. Fakat son zamanlarda bu şikayetlerle ilgilenmiş olduğu ve ödemelerin sorunsuzca yapıldığı bilgisini aldım.

9-Mobrog ( buradan üyelik oluşturabilirsiniz ) Üye olduktan sonrasında akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz uygulamalar üstünden ve bilgisayarınızdan anket yaparak para kazanabileceğiniz bir sisteme haiz.

Anket Yap Para Kazan Sitesi - Mobrog

Anket Yap Para Kazan Sitesi – Mobrog

Katıldığınız anket başına 0,10 ila 1 Euro arası para kazanabiliyorsunuz. Türkiye kullanıcıları için anket gönderimi oldukça azca. 2 senedir üye olup sadece 5 euro biriktirebildiğini söyleyen kullanıcılar mevcut.

 

 

“Anket Doldurarak Para Kazan!” üzerine bir yorum

Yorum yapın