Adsense İle Para Kazanmak!

Adsense ile internette para kazanmak zor ama sabırlı olunca başarılı bir para kazanma yöntemidir.

Öncelikle herkesin ortak sorunu adsense onayı almak ve ziyaretçi sahibi sitelerin tıklanma ve sayfa gösterim çabası. Genelde boş bilgileri uzun yazıları insanlar okumuyor. Buda boş gezen misafir ve tıklamasız siteden çıkış ile sonuçlanıyor. Buda hepimizi bıktırıyor ve ilgiyi düşürüyor. Hayal kırıklığı ile siteyi boşluyor ve kelepir fiyata satıyoruz. Google de en basiti trend konuları alıp hakkında yazı yazsak bile ufak tefek hitler alabilirsiniz. Bu sayede bile organik hit ile para kazanmak da mümkün.

Adsense ile bu şekilde küçük küçük para kazanabiliriz. Öncelikle bir siteye sahip olmak gerekiyor. Konusu veya alanı ne olacağına dikkatli karar vermek gerekir ama önerimiz yasal ve bilgi veren sitelerin daha kolay onaylandığıdır. Bu konuda ilk etapta hiç kullanmadığımız bir e mail açmak işin en doğru başlangıç yoludur. Sonrasında bilgi girerek makale yazarak paylaşım yaparak üstümüze düşen görevi yerine getiririz. Sonrasında bilmemiz gereken önemli nokta ise yeni açılan sitemizin hemen başvurma konusunda acele etmememiz gerektiğidir. Biraz bilgi girerek birkaç ay beklememiz gerekmektedir. Bu sayede işimiz daha kolay olmaktadır. Bu önemli iki noktayı unutmadan işimize geçmek en doğrusu olacaktır. Yüksek misafir kapasiteli ve okunan makaleler dolu bir siteniz var ise şayet sürekli güzel ücretler kazanmak mümkün. Düşünsenize para parmaklarınızda. Öncelikle şunu düşünebilirsiniz, paylaşımlarınız ilgi çekmeli ve ilgi çekecek konuları veya kimsede olmayan bir bilgi google tarafından da ilgi çeker bu sayede sizde ilgi çekersiniz.

Adsense bu konuda özgünlüğe önem vermektedir. Kopya veya çalıntı olmaması sizin ve siteniz için ideal olacaktır.

Şimdi sizlere başka bir öneri olarak bilgi sunmak istiyoruz. Aslında bu önerdiğimiz bir yöntem değildir. Ama garantili oluyor. Bazı sitelerde adsense garantili site kurulum ve teslimat işleri yapılıyor. Ücreti karşılığında herşey mümkün.

Bu sayede basit ama sürekli ek gelir elde etme imkanınız oluyor. Ayrıca siteleriniz üzerinden başarı da sağlayabilir günlük içerik girerek sizlerde düşük fiziksel kuvvet ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.