Adsense İle Para Kazanmak!

Adsense ile internette para kazanmak zor fakat sabırlı olunca başarıya ulaşmış bir para kazanma yöntemidir.

Ilk olarak her insanın ortak problemi adsense onayı almak ve ziyaretçi sahibi sitelerin tıklanma ve sayfa izlenme çabası. Genel anlamda boş detayları uzun yazıları insanoğlu okumuyor. Buda boş gezen konuk ve tıklamasız siteden çıkış ile sonuçlanıyor. Buda hepimizi bıktırıyor ve ilgiyi düşürüyor. Hayal kırıklığı ile siteyi boşluyor ve kelepir fiyata satıyoruz. Google de en basiti trend mevzuları alıp hakkında yazı yazsak bile küçücük hitler alabilirsiniz. Bu sayede bile organik hit ile para kazanmak da mümkün.

Adsense ile bu şekilde ufak ufak para kazanabiliriz. Ilk olarak bir siteye haiz olmak gerekiyor. Mevzusu yada alanı ne olacağına dikkatli karar vermek gerekir fakat önerimiz yasal ve informasyon veren sitelerin daha kolay onaylandığıdır. Bu mevzuda ilk etapta asla kullanmadığımız bir e mail açmak işin en doğru başlangıç yoludur. Sonrasında informasyon girerek yazı yazarak paylaşım yaparak üstümüze düşen görevi yerine getiririz. Sonrasında bilmemiz ihtiyaç duyulan mühim nokta ise yeni oluşturulan sitemizin derhal başvurma mevzusunda acil etmememiz gerektiğidir. Birazcık informasyon girerek birkaç ay beklememiz gerekmektedir. Bu sayede işimiz daha kolay olmaktadır. Bu mühim iki noktayı unutmadan işimize geçmek en doğrusu olacaktır. Yüksek konuk kapasiteli ve okunan makaleler dolu bir siteniz var ise eğer devamlı güzel ücretler kazanmak mümkün. Bir düşünün para parmaklarınızda. Ilk olarak şunu düşünebilirsiniz, paylaşımlarınız ilgi çekmeli ve ilgi çekecek mevzuları yada kimsede olmayan bir informasyon google tarafınca da ilgi çeker bu sayede sizde ilgi çekersiniz.

Adsense bu mevzuda özgünlüğe ehemmiyet vermektedir. Kopya yada çalıntı olmaması sizin ve siteniz için ideal olacaktır.

Şimdi sizlere başka bir tavsiye olarak informasyon sunmak istiyoruz. Aslına bakarsak bu önerdiğimiz bir yöntem değildir. Fakat garantili oluyor. Bazı sitelerde adsense garantili site kurulum ve teslimat işleri yapılıyor. Tutarı karşılığında herşey mümkün.

Bu sayede rahat fakat devamlı ek gelir elde etme imkanınız oluyor. Ek olarak siteleriniz üstünden başarı da sağlayabilir günlük içerik girerek sizlerde düşük fizyolojik kuvvet ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum yapın