İş Fikirleri Ve Para Kazanma

Toptancılık Yaparak para Kazanın!

Toptancılık Yaparak para Kazanın!

Para kazanmak konusu ile ilgili birçok fikir bulunmaktdır. Bunların birçoğunu tartışıyor ve eleştiriyoruz. Para kazanmanın çeşitli yolları bulunmakta.  Bu yollardan bir tanesi al-sat işidir. Yani ticaret. Basit mantıkla bir malı değeri ile alıp kâr marjı ile satarız. Bu işlemden edindiğimiz kâr ile işimizi yürütürüz. Önemli olan rekabetin neresinde olduğumuz. Ne kadara alıp ne kadara sattığımız bir yana alırken kazanmayı bilmeliyiz.

Öncelikle iş fikrimizden bahsedelim. Cazip hızlı satılabilen ve paramızı nakit olarak geri kazanmayı başarabileceğimiz ürünleri satmakta fayda var. Hızlı tüketim malları her zaman hızlı tüketilir adı üstünde ve düşük kâr marjı olsa bile sürüm devam edeceğinden kazancımız devamlı olacaktır. Önemli olan işimizi doğru planlayarak iyi malı iyi fiyata almalıyız. Öncelikle toptancılar spotçular zam malları gibi birçok tedarik firması ile iletişime geçebiliriz. Bu konuda tedarikçi çok ama fiyat konusunda ne yapabiliriz. Bu konunun cevabı nakit para ile çözülebilir. Çoğu işletme nakit para görünce elinden geleni yapacağından şüpheniz olmasın. Bu konuda sizlerinde elinizden gerekeni yapmanız gerekmekte. Öncelikle Satacağımız ürünü kararlaştıralım. Bizim size önerebileceğimiz bir ürün var aslında. Nescafe ürünü. Öncelikle şaşırmayın veya yadırgamayın. Bu ürün piyasada birçok toptancıda kuruş hesabı ile rakabet etmektedir. Sağlam fiyatlar ile rekabetiniz çok sağlam olur ve hızlı tüketim sayesinde verimli olur. Fazla çeşit yapmaya bile gerek yok. Sadece 3ü1 arada ile piyasaya girebilirsiniz. Ekmek su gibi satılmaya devam eden bir üründen bahsediyoruz. Bakkallar marketler kantinler hastaneler gibi birçok alanda satılmaya ve stoklu çalışılmaya devam ediyor. Bu da müşterimize en az 1 koli bırakabiliriz demek oluyor.

Ürünün fiyatı sağlam ise peşin para satarak kolaylıkla paraya çevirebilirsiniz.  Ufak çaplı toptancılık serüvenini bu şekilde özetlemek doğru olmasada erkek ürün ile sağlam temeller atmayı başarabilirsiniz. Unutmayın Satarken değil alırken kazanmaya çalışın. Üstelik büyük depolar ile başlamanıza bile gerek yok soğuk satış yaparak ticaret hayatınıza başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ