İş Fikirleri Ve Para Kazanma

Emeklilere Müjde!

Emeklilere Müjde!

Milyonlarca emeklilere müjde! İkramiye zamları belli oldu.

Birçok emeklinin dört gözle beklediği bayram ikramiyeleri için zam konusu son günlerde herkesin merak konusu olmuştur. Bu konuda yapılan toplantıların sonucunda rakam sonunda açıklandı. Haberi alan emekliler zam konusunda tartışmaya başlamış olsa da farklı fikirleri duymakta mümkün.

Son günlerde Cumhurbaşkanlığının açıklamasında emeklilere ikramiyelerinde zam yapılacağını duyurmuştu. Bu açıklamadan sonra birçok emekli gelecek zam haberini bekler olmuştu. Açıklanan müjde ile bayram ikramiyeleri 1000 tl den 1100 tl ye çıkarıldı. Kimine göre az kimine göre yeterli olsa da ikramiyeler bu bayramda hem erken yatacak. hem de zamlı bir şekilde yatırılacak.

Emekliye ikramiye ne kadar ?

Cumhurbaşkanlığının emeklilere bayramlarda destek amacı ile açıkladığı emekliler için ikramiye bütün emeklilerin hoşuna gittiğini söylemek mümkün. Ülkemizde kutladığımız mübarek bayramlar kurban bayramı ve ramazan bayramında emeklilere önceki seneler de 1000 tl ikramiye yatırılıyordu. Bu sene ikramiyelere zam yapılacağı duyuruldu ve zam konusunda açıklama ile birlikte miktar da belli oldu.

Emekli ikramiyeleri ne zaman yatırılacak ?

Bu sene ikramiye 100 lira zam alarak 1100 tl ye yükseldi ve 1100 lira olarak ssk lı emekliler için 6 mayıs 2021 tarihinde , emekli sandığı ve bağkur emeklileri için 7 mayıs 2021 tarihinde hesaplara yatırılacağı açıklandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ